Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

4Story

4Story

Korejská MMORPG stálice 4Story, jež neskrývá inspiraci tituly jako World of Warcraft, se stále těší hráčské oblibě a podpoře vývojářů. Hra s rozsáhlým příběhem a širokými možnostmi tvorby postavy nabízí tři rasy a šest diametrálně odlišných povolání, díky kterým si na svůj styl hraní přijdou jak neohrožení válečníci, tak opatrnější kouzelníci a podlí lapkové. Hráči prahnoucí po mezilidských konfliktech mohou těžit z nekončícího konfliktu dvou národů - Derion a Valorian - díky kterému není nouze o vyhrocené PvP souboje. Do magického světa Iberie mohou všichni zájemci vstoupit zdarma bez jakýchkoliv poplatků, ovšem s měsíčními kameny na kontě lze nad soupeřem získat výraznou výhodu, a to nejen kosmetickou. Nenechte se dlouho přemlouvat, tenhle svět rozhodně stojí za průzkum!

Zakoupit měsíční kameny

25 měsíčních kamenů
79 Kč
Ihned k zaslání
125 měsíčních kamenů
249 Kč
Ihned k zaslání
500 měsíčních kamenů
649 Kč
Ihned k zaslání
1250 měsíčních kamenů
1 299 Kč
Ihned k zaslání
3000 měsíčních kamenů
2 599 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelGameforge
ŽánrMMORPG
Vydáno2008
Jazykčeské titulky
Adresa4story.cz

Jsme oficiální prodejce virtuální měny ve hře 4Story v České republice a na Slovensku pomocí jedinečných aktivačních kuponů, které můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Aktivační kupon stačí zadat přímo ve hře do vyhrazeného formuláře v platebním panelu. Tím dojde k jeho aktivaci a okamžitému přičtení jednotek.

Jaká je platnost kupónu?
Kupón lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Platí pro kupóny akce?
Uvedené hodnoty jsou pro běžné aktivace. V případě probíhajících akcí platí hodnoty uvedené ve hře. Např. při víkendové akci +20% pro všechny metody bude hodnota ve hře po aktivaci automaticky navýšena o 20%.

Jsou ceny konečné?
Ano, ceny jsou konečné a včetně DPH.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

V platebním panelu ve hře v sekci Proplatit kupón zvolíte ikonku služby Herní kupóny (1) a poté jen vložíte (2) náš kupon do formuláře. Proplacení proběhne okamžitě.

Aktivace kuponu v 4Story