Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6

Legendární zpracování konfliktu mezi teroristy a elitními protiteroristickými jednotkami dodnes patří k nejhranějším online hrám na světě a vy stále máte možnost připojit se k jedné z největších herních komunit. Originální Counter-Strike 1.6 Steam prezentuje dvojici klasických herních módů – Bomb defusal, kde se teroristé snaží odpálit daný prostor náloží plastické trhaviny, a Hostage rescue, ve kterém „poldové“ musejí zachránit skupinku rukojmích. Counter-Strike navíc platí za jeden z nejsnáze modifikovatelných titulů vůbec, a se tak nedostatku obsahu rozhodně nemusíte obávat. Oficiální CS Steam key můžete mít do minuty platbou mobilem již za jednu SMS. Teď už ale popadněte svého „kalacha“ či svou karabinu, vyběhněte do spletitých uliček některé z nezapomenutelných map a vyhoupněte se až do čela tabulky!

Zakoupit Steam kredit

Pro nákup hry Counter-Strike 1.6 si dobijte kredit do Steamu v podobě kuponu a hru zakupte přímo tam. Běžná cena je 7,99 EUR, stačí tedy 1 Steam kupon. Vše o dobití Steamu naleznete zde.
10 € pro nákup hry CS 1.6
319 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelValve
Žánrakční
Vydáno2000
Jazykangličtina

Jsme autorizovaný prodejce kuponů pro nabíjení Steam peněženky v aplikaci Steam. Aktivační kupon je jedinečný kód, který navýší prostředky v Steam peněžence na vašem Steam účtu. Kupony můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Po vložení aktivačních kuponů do aplikace Steam (v horním menu Hry / Uplatnit kód Steam peněženky...) dojde k jejich proplacení a navýšení zůstatku peněženky. Základní měna kupónů je americký dolar, po vložení dojde automaticky k přepočtu na eura. Poté již můžete jednoduše použít tyto prostředky k zakoupení jakékoliv Steam hry.

Proč se ceny na našem webu mění?
Nákup všech her v aplikaci Steam probíhá v eurech. Částky jsou tedy přepočítávány dle aktuálního kurzu na české koruny. A tento kurz se mění každý den, proto se částky čas od času lehce sníží nebo zvýší.

Kdy a kde uvidím možnost platby Steam peněženkou?
Po vložení kuponu do Steam peněžěnky se automaticky přidá nový způsob platby, který můžete kdykoliv použít.

Jaká je platnost kupónu?
Kupón lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Lze kredit peněženky použít pro Steam akce?
Ano, v případě probíhajících akcí platí vždy ceny uvedené ve Steamu.

Mohu kupon proplatit ve webovém rozhraní Steamu?
Ne, kupony lze použít pouze v nainstalované aplikaci, z bezpečnostních důvodů je nelze přidávat z webového prohlížeče.

Nemohu se přihlásit ke svému účtu a neumím anglicky. Poradíte mi?
Všem zákazníkům nabízíme bezplatné poradenství v rámci kompletní aktivace našich kuponů a věcí okolo. Pokud máte problém s konkrétní hrou nebo přihlášením, jednoduché dotazy rádi zodpovíme. Pro ty složitější poskytujeme placenou podporu bez ohledu na to, jestli jste naším zákazníkem. Pokud problém nevyřešíme, vrátíme peníze.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

Jednoduchý video návod naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=nMFzuwKYjO4


Podrobný obrázkový návod (i pro technické lajky) také naleznete na stránce Jak dobít Steam našimi kupony.

Pokud ještě nejste ve službě Steam registrován, stáhněte a nainstalujte si aplikaci Steam a po spuštění klikněte na možnost vytvoření nového účtu. Po registraci zadejte své přihlašovací údaje do formuláře a přihlaste se.

V horním menu pod položkou Hry zvolte možnost Uplatnit kód Steam peněženky... (1). Následujte průvodce a po vložení kuponu do formuláře (2) budete vyzváni k odsouhlasení převodu hodnoty z amerických dolarů na eura (3), protože hlavní Steam měna pro ČR a SK je právě euro. Po potvrzení bude vaše peněženka nabita (4) a vy si můžete tyto prostředky použít pro nákup jakékoliv Steam hry. V možnostech platby hry (5) se objeví Steam peněženka jako nový způsob platby. Steam peněženka lze nabíjet pouze v aplikaci Steam, není možno vkládat kupon ve webovém rozhraní.

Aktivace kuponu v Counter-Strike 1.6