Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

League of Legends

League of Legends

Jedna z nejlepších současných týmových her a dokonce hratelná zcela zdarma. To je LoL, vycházející z populární modifikace DOTA pro Warcraft 3. Po jejím vzoru proti sobě stojí až pětičlenné týmy rozdílných hrdinů, kteří se s pomocí počítačem ovládaných jednotek snaží dobít a zničit nepřátelskou základnu i její Nexus. Hráč si zvolí svého hrdinu, se kterým se účastní týmových bitev. Výběr není snadný, lze volit z cca 100 rozličných reků, přičemž každý vyniká v něčem jiném. Samozřejmě je důležité, aby se všichni hrdinové jednoho týmu svými schopnostmi dobře doplňovali. Pak jsou již na řadě samotné boje, zabíjení příšer a nepřátelských hrdinů, vylepšování schopností. Je důležité spolupracovat, být obezřetný, správně volit schopnosti. Jen tým, jenž toto zvládne, má šanci na úspěch. Součástí League of Legends je také obchod s dalšími hrdiny či vzhledy, kde hráči mohou nakupovat pomocí dvou různých měn. IP (Influence Points) lze získat samotným hraním, kdežto RP (Riot Points) si mohou hráči zakoupit převodem, hotově nebo třeba mobilem přes SMS. Aktuálně: Pouze do vyprodání zásob. Ukash se mění na PaySafeCard. Kupony Ukash mají platnost pouze do 30.10.2015, po tomto datu si můžete platné a nevyužité Ukash kupony vyměnit za PaySafeCard přímo u dodavatele.

Zakoupit Riot Points

Riot Points lze nyní zakoupit pomocí paysafecard kuponů.
VydavatelRiot Games
Žánrtýmová akce
Vydáno2009
Jazykangličtina
Adresaleagueoflegends.com

Jsme oficiální on-line prodejce paysafecard kuponů v České republice a na Slovensku pro snadné a bezpečné placení na internetu. Kupony můžete zakoupit sobě nebo je darovat.

Po vložení 16ti znakového PIN kódu do formuláře v internetovém obchodě, hře nebo aplikaci dojde k okamžitému proplacení.

Jaký je rozdíl mezi vytisknutým paysafecard z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako byste si ho koupil v jedné z kamenných prodejen.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Kupony pro Slovensko mají také měnu českých korun a lze je použít v ČR i SR. Při aktivaci kuponu v internetovém obchodě se eurová částka automaticky přepočítá na koruny a odečte z korunového zůstatku.

Kde zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com/help

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

16ti místný paysafecard kód jednoduše aktivujete přespáním do formuláře v online hře nebo internetové službě.

Vyberte si položku a hodnotu, kterou chcete koupit a zvolte si online platbu přes paysafecard. Následně budete přesměrováni do platební brány paysafecard, kde zadáte 16místný kód kuponu (1). Po vložení uvidíte v pravé části zůstatek a částku platby, kterou provádíte. Můžete použít zůstatky i více kuponů najednou, přidáte je tlačítkem „Přidat PIN kód“. Dále zaškrtněte souhlas s VOP paysafecard a klikněte na ZAPLATIT (2). Tlačítko následně zezelená (3) a budete automaticky přesměrováni zpět na stránku obchodníka. Váš nákup je nyní dokončen.

Aktivace kuponu v League of Legends

Nákup League of Legends předmětů

Největší výběr čepic, podložek pro myš, triček nebo figurek naleznete na www.lolko-shop.cz.

lolko-shop.cz