Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Minecraft

Minecraft

Sandboxová, a dnes již legendární, hra Minecraft od herního studia Mojang je vám teď ještě blíže díky předplaceným kuponům paysafecard. Minecraft svět se skládá z bloků, se kterými lze téměř libovolně manipulovat a stavět z nich výtvory obřích rozměrů. Vaší představivosti se meze nekladou. Základní verze hry je rozdělena na tři dimenze: Overworld, Nether a The End a nabízí celkem 5 herních módů: Survival, Hardcore, Creative, Adventure, Spectator a 4 obtížnosti: Peaceful, Easy, Normal, Hard. Jakou kombinaci si vyberete, záleží jen na Vás a na tom, čeho chcete ve hře dosáhnout a jakým způsobem hrou projít. K Minecraft také patří veliké množství herních skinů, které si můžete pořídit. Na vaší cestě se s vámi potkají také tzv. Mobové, což jsou bytosti ovládané počítačem, dejte si na ně pozor, někteří mohou pořádně škodit, někteří jsou ale užiteční. Demo verzi Minecraftu si můžete zahrát zcela zdarma, pokud se ale nechcete ničím vázat a chcete si hru pořádně užít, můžete si u nás přes paysafecard zakoupit její plnou verzi. Předplacené kupony paysafecard si můžete pořídit např. mobilem.

Zakoupit kupon

Kupon lze nyní zakoupit pomocí paysafecard kuponů.

Jsme oficiální on-line prodejce paysafecard kuponů v České republice a na Slovensku pro snadné a bezpečné placení na internetu. Kupony můžete zakoupit sobě nebo je darovat.

Po vložení 16ti znakového PIN kódu do formuláře v internetovém obchodě, hře nebo aplikaci dojde k okamžitému proplacení.

Jaký je rozdíl mezi vytisknutým paysafecard z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako byste si ho koupil v jedné z kamenných prodejen.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Kupony pro Slovensko mají také měnu českých korun a lze je použít v ČR i SR. Při aktivaci kuponu v internetovém obchodě se eurová částka automaticky přepočítá na koruny a odečte z korunového zůstatku.

Kde zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com/help

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

16ti místný paysafecard kód jednoduše aktivujete přespáním do formuláře v online hře nebo internetové službě.

Vyberte si položku a hodnotu, kterou chcete koupit a zvolte si online platbu přes paysafecard. Následně budete přesměrováni do platební brány paysafecard, kde zadáte 16místný kód kuponu (1). Po vložení uvidíte v pravé části zůstatek a částku platby, kterou provádíte. Můžete použít zůstatky i více kuponů najednou, přidáte je tlačítkem „Přidat PIN kód“. Dále zaškrtněte souhlas s VOP paysafecard a klikněte na ZAPLATIT (2). Tlačítko následně zezelená (3) a budete automaticky přesměrováni zpět na stránku obchodníka. Váš nákup je nyní dokončen.

Aktivace kuponu v Minecraft