Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

O nás a nákupu

Jsme česká společnost založená v roce 2010, která se zabývá prodejem penězi nabitých poukázek do online her a aplikací. Za dobu existence služby Herní-kupony.cz jsme získali několik desítek tisíc spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Platba a zaslání

Podporujeme několik českých a slovenských ověřených způsobů plateb. Prostředky můžete zasílat bezpečně a pohodlně online převodem, jakýmkoliv mobilním telefonem nebo v hotovosti na pobočkách pošt a SAZKY. Zaslání kuponů probíhá emailem, v SMS nebo poštou ve formě dárkového poukazu.

Aktivace kuponu

Proplacení kuponů je otázka několika málo vteřin. Načtení hry, premiových výhod nebo nabití aplikací proběhne ihned po vložení a potvrzení zaslaného kuponu.

Garance

Ručíme za oficiálnost a legálnost všech nabízených kuponů. Jsou vždy určeny výhradně pro Českou republiku a Slovensko nebo Evropu. U většiny kuponů jsme dokonce oficiální nebo autorizovaní distributoři. Při správním použití kuponu ručíme za funkčnost.

Osobní údaje

Požadujeme minimum osobních údajů, většinou jen ty nutné pro vyřízení objednávky a odeslání kuponů. Žádat některé údaje nám nařizují zákony. Tyto údaje pak uchováváme v naprostém bezpečí. Velká část plateb ani neprobíhá na straně naší služby, ale v interních systémech bank, telefonních operátorů, České pošty atp. K citlivým údajům nikdy nemáme přístup a jsou chráněny samotnými zprostředkovateli.

Bezpečnost

Používáme pouze ověřené a bezpečné tuzemské platební metody. V žádném případě nehrozí zneužití jakýchkoliv osobních údajů nebo dokonce peněžních prostředků. Všechny poplatky víte předem a díky platbám v tuzemských měnách nikdy nedojde k nevyžádaným měnovým konverzím a tím dalším skrytým poplatkům. Nevyžadujme vaší platební kartu, proto nikdy nedojde k neoprávněnému čerpání.

Zákaznická podpora

Provozujeme vlastní česky mluvící zákaznickou podporu po emailu nebo telefonicky. Kontakujte nás a nechte si poradit. Nabízíme i nadstandardní možnosti řešení problémů s aplikacemi a hrami, které podporujeme. Rádi vám pomůžeme s aktivací vašeho kuponu nebo ověříme, zda je možné kupon do dané hry/aplikace vložit. Toho využívají nejen ti, kteří neumí anglicky a oprávněně se bojí platit přes globálních platební metody bez jazykových lokalizací a jakékoliv možnosti vyřešení problému. Složitější problémy s aplikací Steam řešíme v rámci placené služby Steam podpory. Ručíme za vyřešení problému, případně vracíme 100 % částky.