Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

TERA

TERA

TERA patří do rodiny akčních MMORPG. Zasazena je do fantasy světa, který hned na první pohled zaujme úchvatným grafickým zpracováním. Velký důraz je kladen na soubojový systém, v němž lze libovolně protivníky zaměřovat, tzn. v tomto ohledu má hra blízko k akčním titulům. Kdo má rád boje, přijde si zkrátka v TERA takříkajíc na své. Už minimálně kvůli tomuto zajímavému prvku stojí hra za vyzkoušení. Navíc samozřejmě nabízí i spousty tradičních úkolů, jízdu na koni (či jiném mazlíčkovi), rozličná řemesla, 8 různých povolání, PvP boje nejen v aréně, prostě vše, co člověk od MMORPG očekává.

Zakoupit Thalers

25 Thalers
79 Kč
Ihned k zaslání
100 Thalers
249 Kč
Ihned k zaslání
400 Thalers
649 Kč
Ihned k zaslání
1000 Thalers
1 299 Kč
Ihned k zaslání
2500 Thalers
2 599 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelGameforge
ŽánrMMORPG
Vydáno2012
Jazykangličtina
Adresaen.tera.gameforge.com

Jsme oficiální prodejce virtuální měny ve hře TERA v České republice a na Slovensku pomocí jedinečných aktivačních kuponů, které můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Aktivační kupon stačí zadat přímo ve hře do vyhrazeného formuláře v platebním panelu. Tím dojde k jeho aktivaci a okamžitému přičtení jednotek.

Jaká je platnost kupónu?
Kupón lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Platí pro kupóny akce?
Uvedené hodnoty jsou pro běžné aktivace. V případě probíhajících akcí platí hodnoty uvedené ve hře. Např. při víkendové akci +20% pro všechny metody bude hodnota ve hře po aktivaci automaticky navýšena o 20%.

Jsou ceny konečné?
Ano, ceny jsou konečné a včetně DPH.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

V platebním panelu ve hře v sekci Proplatit kupón zvolíte ikonku služby Herní kupóny (1) a poté jen vložíte (2) náš kupon do formuláře. Proplacení proběhne okamžitě.

Aktivace kuponu v TERA