Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Ukash

Ukash

Služba Ukash byla v listopadu 2015 plně nahrazena paysafecard kupony.

Ukash byl platební službou fungující od roku 2005 do 31. října 2015 po celém světě, kterou šlo pro bezpečné online internetové platby skrze unikátní kupony. Ty měly stejnou hodnotu jako reálné peníze. Získání i proplacení takovéto peněžní poukázky proběho ihned, jednalo se především o výbornou alternativu, pokud nechcete na internetu platit za online služby bankovní kartou nebo neradi využíváte klasického převodu kvůli svým osobním údajům. Ukash platbou neposkytoval obchodníkovi žádné osobní ani finanční údaje, stejně jako při placení v hotovosti. Ukash kupon šlo u nás zakoupit několika metodami ať už za hotové nebo třeba mobilem, vždy jsme ho zaslali emailem nebo v SMS ihned po úhradě. Služba Ukash byla akceptována v několika tisíci online webových aplikacích a internetových obchodech po celém světě. Ukash dlouhodobě patřil mezi nejpoužívanější alternativní metody pomocí přednabitých poukázek a získal i několik ocenění pro jeho univerzálnost a použitelnost.

Jak se Ukash aktivoval?

19-ti místný Ukash kupon jednoduše vložíte do formuláře a napíšete jeho hodnotu v eurech ve tvaru dvou desetinného čísla (např. 25.00, 13.48). Někdy může být ještě požadována emailová adresa pro potvrzení proplacení.

Pokud při nákupu nevyužijete celou hodnotu kuponu, bude vám vygenerován nový obsahující zbývající částku (viz šipky), který lze použít stejným způsobem. Takový kupon si prosím případně ihned poznamenejte, v některých službách ho nelze znovu zobrazit. Ukash kupon si můžete jednou rozdělit na dva kupony nebo naopak spojit dva v jeden na adrese https://www.ukash.com/cs-cz/ v sekci Správa Ukash. Pokud platíte částky v jiných měnách než je euro, aktuální kurzovní lístek naleznete na adrese https://direct.ukash.com/forexViewer/ExchangeRates.aspx. Nezapomeňte si však zkontrolovat, zda vaše aplikace vůbec přijímá eurové kupony (není např. omezena jen na dolarové). Platnost kuponu je minimálně 6 měsíců od zakoupení.

Aktivace kuponu v Ukash