Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft je fantasy MMORPG hra. Byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment, která vytvořila předchozí série Warcraft. Kdo by neznal takového velikána mezi MMORPG hrami jako je World of Warcraft. Nejoblíbenější titul svého žánru od společnosti Blizzard Entertainment vás zavede do rozlehlého virtuálního fantasy světa. Stačí se zaregistrovat na Battle.net, vybrat si oficiální server a vytvořit postavu. Pak už se můžete vrhnout na plnění questů a napínavé souboje. Největší kouzlo WoW se skrývá právě v online hraní. A už nezáleží na tom, zda preferujete PVP či PVE. S přáteli po boku se můžete postavit epickým bossům v dungeonech i raidech, nebo svádět bitvy s ostatními hráči v arénách. Hra navíc skýtá nepřeberné množství herních stylů, ať už dle povolání vaší postavy, nebo pozdějšího výběru specializací. Od data vydání hry, roku 2004, vyšlo několik datadisků, které rozšiřují příběh a přidávají nové armory, lokace a další prvky. Například v datadisku Cataclysm došlo k přetvoření poměrně velké části původního světa. V Mists of Pandaria se zase hráči dočkali úplně nové rasy a spousty dalších herních vylepšení. Hra nabízí možnost vyzkoušet si ji do dvacátého levelu zdarma, poté je nutné zakoupit si předplacenou kartu, která vám umožní další hraní. U nás si můžete své členství prodloužit o šedesát dní a to i bez platební karty. Zakupte si svou World of Warcraft 60 days Game Card klidně pomocí SMS a buďte připravení na vydání nejnovějšího datadisku Legion. Tak co, přidáte se na stranu Aliance nebo položíte život za Hordu?

Zakoupit Game Card

World of Warcraft 60 days
799 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelBattle.net
ŽánrMMORPG
Vydáno2004
Jazykangličtina
Adresabattle.net/wow/

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battle.netu. Battle.net je platforma vydavatele Blizzard Entertainment, která vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a vaše hra bude průběžně přes toho rozhraní aktualizována.

Aktivace klíče je snadná a proběhne ihned.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.