Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes - nový hit od Wargaming, tvůrců slavného World of Tanks. Tentokráte zamířili s WoW do oblak. Pojďte se proletět! Bude to stát za to. World of Warplanes přichází se širokou nabídkou letadel (více jak 100 a neustále přibývají další), kde se můžete posadit za knipl starších i modernějších nebeských ořů. Hra vsází na rychlé bitvy v oblacích. Ale byť jde primárně o arkádu, je důležitá spolupráce s ostatními členy týmu. Chytlavost WoW zaručuje svižné tempo bojů, které mnohdy trvají pouhé minuty a postupné získávání zkušeností, odemykání nových strojů a vylepšení. Zábava zaručena!

Zakoupit zlaťáky

Zlaťáky lze nyní zakoupit pomocí paysafecard kuponů.
VydavatelWargaming
Žánrválečná akce
Vydáno2013
Jazykangličtina
Adresaworldofwarplanes.com

Jsme oficiální on-line prodejce paysafecard kuponů v České republice a na Slovensku pro snadné a bezpečné placení na internetu. Kupony můžete zakoupit sobě nebo je darovat.

Po vložení 16ti znakového PIN kódu do formuláře v internetovém obchodě, hře nebo aplikaci dojde k okamžitému proplacení.

Jaký je rozdíl mezi vytisknutým paysafecard z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako byste si ho koupil v jedné z kamenných prodejen.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Kupony pro Slovensko mají také měnu českých korun a lze je použít v ČR i SR. Při aktivaci kuponu v internetovém obchodě se eurová částka automaticky přepočítá na koruny a odečte z korunového zůstatku.

Kde zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com/help

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

16ti místný paysafecard kód jednoduše aktivujete přespáním do formuláře v online hře nebo internetové službě.

Vyberte si položku a hodnotu, kterou chcete koupit a zvolte si online platbu přes paysafecard. Následně budete přesměrováni do platební brány paysafecard, kde zadáte 16místný kód kuponu (1). Po vložení uvidíte v pravé části zůstatek a částku platby, kterou provádíte. Můžete použít zůstatky i více kuponů najednou, přidáte je tlačítkem „Přidat PIN kód“. Dále zaškrtněte souhlas s VOP paysafecard a klikněte na ZAPLATIT (2). Tlačítko následně zezelená (3) a budete automaticky přesměrováni zpět na stránku obchodníka. Váš nákup je nyní dokončen.

Aktivace kuponu v World of Warplanes