Aktivace kuponů VOYO

Uplatnění kuponů

Voyo poukaz si nejrpve uplatněte podle návodu níže.

Jestliže ještě Voyo účet nemáte:

  1. Přejděte na stránku https://voyo.nova.cz/registrace-kupon.
  2. Zadejte kód pro aktivaci.
  3. Vyplňte registrační údaje.
  4. Zaškrtněte potřebné souhlasy.
  5. Potvrďte kliknutím na tlačítko "Registrovat".
  6. Poté dojde k vytvoření uživatelského účtu se zvolenou e-mailovou adresou a k aktivaci předplatného na dané období.
[gallery] [gallery-img thumb="https://media.herni-kupony.cz/navody/voyo/voyo-registrace.png" src="https://media.herni-kupony.cz/navody/voyo/voyo-registrace@2x.png" caption="Proces uplatnění kuponu Voyo a registrace." alt="Proces uplatnění kuponu Voyo a registrace."][/gallery]

Pokud už Voyo účet máte:

  1. Přihlaste se na stránce https://voyo.nova.cz/prihlaseni. Poté přejděte na stránku https://voyo.nova.cz/registrace-kupon.
  2. Vyplňte kód.
  3. Potvrďte tlačítkem "Zaplatit/Dokončit".
  4. Pokud máte aktivní Voyo předplatné, můžete kód i tak uplatnit. Prodloužíte tím stávající období.
[gallery] [gallery-img thumb="https://media.herni-kupony.cz/navody/voyo/voyo-s-uctem.png" src="https://media.herni-kupony.cz/navody/voyo/voyo-s-uctem@2x.png" caption="Přihlášení a uplatnění kuponu Voyo." alt="Přihlášení a uplatnění kuponu Voyo."][/gallery]

Užitečné tipy


Časté dotazy

VOYO kupon u nás můžete zaplatit pomocí mnoha platebních metod. Využít můžete okamžitého bankovního převodu, mobilní platby a zaplatit můžete dokonce i hotově. Poukaz vám ve všech případech dorazí e-mailem hned po zaplacení.

Ve funkčnosti není rozdíl žádný a cena je totožná. V obou případech získáte přístup do služby VOYO na vámi zvolenou dobu. Výhodou kuponu však je, že se předplatné služby neobnovuje automaticky. Nemůže se tedy stát, že byste zapomněli předplatné zrušit a byl vám účtován další měsíc bez vašeho vědomí. Platbu kuponem navíc ocení každý, kdo zkrátka nechce nebo nemůže platit svou kartou.

Pokud už máte VOYO zaplacené a využijete kupon, předplatné se automaticky prodlouží, čímž se také posune datum vyúčtování.

Po přihlášení do vašeho účtu na stránkách VOYO zamiřte do záložky “Moje předplatné“. Tam najdete červené tlačítko “Zastavit obnovení“. Kliknutím na toto tlačítko zrušíte automatické obnovení předplatného.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu