Armored Warfare

Válečné tituly jsou prostě v kurzu a dalším důkazem toho všeho je hra Armored Warfare, která neskrývá inspiraci ze známějšího titulu World of Tanks. Ale nemyslete si! To stejný v bledě-modrým vás nečeká. Dalo by se říct, že kde WoTko končí, Armored Warfare začíná. Pokud nevíte jak tomu rozumět, tak jde ve směs o to, že tank IX. nebo X. úrovně z WoT, je dejme tomu III. v AW (není to pravidlo). Takže na co se můžete těšit? Především na tanky z nové éry! Rychlejší, mrštnější, nebezpečnější. První dojem při vstupu do hry je jasný. Garáž a vše kolem je natolik podobné, že i pokud jste hru spustili prvně (ale znáte WoT) budete v ní jako doma. Pokud pak začnete bádat detailněji, narazíte na různé odlišnosti. Asi první věcí je, že zde nejsou tanky rozdělené podle národnosti, ale podle takzvaných dealerů - což se mi zdá jako celkem dobrý a reálný nápad, jelikož ve WoT spolu ve finále stejně jedou Japonci a Američani bok po boku. Momentálně jsou ve hře tři dealeři - Shiskin, Zhang a Wölfli. Každý dealer se při výrobě tanků specializuje na trochu jinačejší vlastnosti, takže proto takovéto rozdělení. Velice zajímavá je pak možnost stavět nové budovy ve své bázy. Jde například o akademii, která zvýší zisk XP s velitelem Vašeho tanku, nebo třeba přistávací zóna pro helikoptéry, která Vám zajistí větší přísun kreditů z bitev. Na další odlišnosti už přijdete během hraní. Je zde například trochu jiný systém vylepšování posádky, artilérie funguje také jinak (například jste po každém výstřelu vidět). Všechny tanky sou tu navíc o dost rychlejší, což je super, jelikož je svižnější a dynamičtější i tempo hry. Mají i větší penetraci, takže spoléhat se na to, že vás někdo takříkajíc ,,dingne" určitě nedoporučuji. Armored Warfare, bez ohledu na to jak moc je podobný klasice od wargaming.net prostě stojí za vyzkoušení a má obrovský potenciál, se časem zařadit mezi legendární válečné hry a přilákat k sobě nejednoho hráče od konkurence. Jak už to u F2P her bývá i tento počin nám dává možnost získávat super výhody, za měnu zvanou goldy. Ty získáte u nás pomocí paysafecard velice snadno a rychle. Parádní tanky z nové éry, jsou připraveny na bitvu... A co vy?

Zakoupit zlaťáky pomocí paysafecard

HodnotaDostupnost
100 
 Ihned k zaslání
300 
 Ihned k zaslání
1000 
 Ihned k zaslání
2000 
 Ihned k zaslání

Krátký návod na uplatnění paysafecard:

  • při platbě pomocí paysafecard uvidíte v pravém sloupci částku, kterou chcete uhradit
  • pokud s částkou souhlasíte, vyplňte 16místný kód, který jste získali na našich stránkách
  • zaškrtněte políčko "ano, akceptuji VOP Paysafecard"
  • klikněte na tlačítko zaplatit, to zezelená a váš produkt je tím úspěšně zakoupen
Průměrné hodnocení:
K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Opravdu lze oficiálně zakoupit paysafecard online?
Ano, jsme jedním z prodejních míst, kde lze paysafecard kupony oficiálně získat. Můžete se o tom přesvědčit na stránce přehled prodejců paysafecard, kde jsme uvedeni.

Jaký je rozdíl mezi vytištěným paysafecard kuponem z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako kupon zakoupený v kamenné prodejně.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Z platby v eurech nemusíte mít obavu. V obchodě, kde chcete zaplatit, se korunová částka z paysafecard kuponu přepočítá automaticky na eura. Pokud ho neuplatníte celý, částka se klasicky odečte ze zůstatku na vašem kuponu. Jen není možné pro slovenské zákazníky z technických důvodů vkládat naše kupony do aplikace my paysafecard.

Kde mohu zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com. Jak na to vám poradíme v sekci jak zjistit zůstatek paysafecard.

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com. Pokud potřebujete svůj PIN zablokovat, navštivte stránku ochrana a blokace paysafecard.

Byli jste vyzváni, abyste si založili účet my paysafecard?
Účet my paysafecard slouží pro správu zůstatků vašich PINů. Podrobnosti a návod na založení naleznete na my paysafecard.

Potřebujete další informace o produktu paysafecard?
Detailní podrobnosti o paysafe kuponech jsme sepsali na stránce jak funguje paysafecard.