Netflix

Doručení ihned Oficiální prodej Snadná aktivace

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe nebo ho věnujte jako dárek. Celý popis.

Zakoupit Netflix dárkovou kartu

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty.

400  Doručení ihned
1000  Doručení ihned
Doručení ihned
Oficiální prodej
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového.

Na filmy a seriály se dívejte:

 • neomezeně
 • na jakémkoli zařízení
 • a bez nutnosti použít kreditní kartu

Návod na aktivaci kuponu

Začněte se dívat:

 1. Jděte na www.netflix.com/kod
 2. Zadejte kód

Podmínky uplatnění

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. Kompletní podmínky naleznete na www.netflix.com/cardterms. Vydává Netflix International B.V.

Průměrné hodnocení:
95%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 11. 04. 2021

Netflix bezkonkurenční kupóny hned na mailu platba kartou vše v naprostém pořádku. doporučuji tahle platit za Netflix předplatné, kupoval jsem kupon pro syna na televizi a počítač a další zařízení.

 100 %
, 10. 11. 2021

Nakupuji pravidelně pro sebe i jako dárek a není co vytknout. 👍 Jednoduchá objednávka a super grafiky na dárkových A4. Perfekt dárek nejen na poslední chvíli. ⏰

 100 %
, 19. 10. 2021

super, jak si zajistit delší předplatné. Škoda, že nelze zaplatit jednorázově celý rok. Konečně se mám na co dívat.

 100 %
, 24. 08. 2021

Nej aplikace a nejlepší kupón, určitě lepší než platit kartou za Netflix! 😍👌

 100 %
, 05. 10. 2020

Už aby byly dostupné! Vypadá to na nejlepší letošní vánoční dárek. 🎄

 100 %
, 10. 12. 2020

Pecička, litřík nahranej během minutky.

 100 %
, 08. 01. 2021

Na Netflix kupony jsem se těšil, koupil jsem si jich rovnou několik a mám teď Netflix předplacený na slušnou dobu dopředu 😃 Díky za ně.

 100 %
, 06. 11. 2020

taky se tesim a jsem registrovan! darky budou vyreseny

 90 %
, 12. 03. 2021

Jsem s nákupem spokojen, akorát nechápu, proč je cena kupónu 400,- nabo 1000,- když taková cena na netflixu není. Jinak super, například když nejde platit kartou tak tohle je dobrá možnost.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jsme rádi, že jste s nákupem spokojený. Co se týče hodnot jednotlivých kuponů, velice si vážíme vaší zpětné vazby. Hodnoty jsme však nevybírali my, toto jsou oficiální ceny vydavatele a jiné k dispozici momentálně nejsou. Při platbě kuponem se zvolené měsíční předplatné přepočte na dny, aby došlo k jeho plnému vyčerpání.
 100 %
, 22. 04. 2022

Zcela spokojen

 100 %
, 25. 09. 2021

Vše super - rychlé, funkční a bez poplatků. Za 3 měsíce zase!

 70 %
, 21. 04. 2021

Filmy tam jsou jistě pěkné, ale je to laciná propaganda.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel i my jsme této laciné propagandě podlehli a večery už trávíme jen sledováním filmů. :)
 100 %
, 19. 03. 2021

Je to super a nad očekávání jednoduché. Je vidět, že Netflix ví co dělá. 🤓

 90 %
, 11. 12. 2020

Super

 80 %
, 10. 12. 2020

jako dárek dobrý, ale pro sebe bych za to tolik peněz nedal...

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Ztracená učtenka
Naďa, 25. 04. 2022

Dobrý den koupila jsem Neflix v Bille a ztratila jsem účtenku. Nemůžu se bez kódu z účtenky přihlásit. Poraďte co mám dělat. Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, v tomto případě bude nutné kontaktovat dané prodejní místo s žádostí o opětovné vytištění kuponu. My vám jeho znění bohužel zaslat nemůžeme - přístup máme pouze ke kuponům, které byly zakoupeny v našem obchodě.
Platba
Simona, 10. 04. 2022

Dobrý den,chtěla bych si předplatit zkušebně Netflix na 1 měsíc, kde mohu zaplatit, web mi nabízí pouze dárkové karty.
Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Netflix můžete zaplatit buďto přímo na stránkách Netflix pomocí platební karty, nebo můžete využít kuponu v hodnotě 400 Kč, který je vhodný právě na vyzkoušení služby.
jak postupovat při platbě online
Eva, 04. 04. 2022

Jak postupovat při platbě online?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, při nákupu v našem obchodě záleží na zvoleném způsobu platby. Informace ke všem dostupným způsobům platby naleznete na stránce https://www.herni-kupony.cz/platba-a-zaslani/.
Platba
Jindřiška, 26. 03. 2022

Zaplatili jsme QR kód z bankovniho účtu, ale potom jsme si všimly že platba mela být z terminálu sazky, bude vam tato platba připsána?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, ano, pokud byla platba provedena se všemi náležitostmi, měla by být zpracována.
členství
SamH, 14. 02. 2022

Co se stane když zaplatím tím kuponem a za tu dobu mi vyprší členství?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, doba předplatného se po aktivování kuponu prodlouží o počet dnů, na které se přepočítá částka z kuponu. K deaktivaci předplatného tedy dojde až posléze.
platba
valtr, 31. 01. 2022

Jak mám zaplatit?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, v našem obchodě lze objednávky hradit mnoha různými způsoby - například bankovním převodem či platbou pomocí mobilního telefonu. Kompletní výčet všech dostupných platebních metod najdete na stránce https://www.herni-kupony.cz/platba-a-zaslani/.
Dárkový poukaz pouze jako účtenka - URGENTNÍ !
Jannes, 17. 01. 2022

Dobrý den, v prodejně Billa jsem zakoupila dva dárkové poukazy v hodnotě 1 000 Kč, celkem tedy za 2 000 Kč kredit. Prodavačka mě nepředala tyto dárkové poukazy. Ty si prý nechávají na prodejně - tvrdila, že budu potřebovat pouze účtenky o prodeji, kde je KOD. Ano, účtenky mám, ale jako dárek jsem chtěla vouchery. Dotisknu si tedy "cokoliv" jako dárkový poukaz Netflix sama, ale o co mě jde - opravdu není třeba dárokvé vouchery s čárovým kodem, který na plastových poukázkách, které visely u pokladem potřebovat ??? Karty aktivovat chci až za 3 týdny. Ale odpověď chci co nejdříve. Upřímě to takový postup dost zarazil - kupovala jsem v prodejně poukázky právě proto, abych měla DÁRKOVÉ VOUCHERY DO OBÁLKY a teď předám pouze účtenku z Billy ?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, mrzí nás, že máte s nákupem špatnou zkušenost. Prodej „maket“ poukazů má každý prodejce nastavený jinak, někteří je zákazníkovi vydají, jiní ne, jelikož se jedná právě jen o „maketu“ a ta k uplatnění nutná není. Jelikož se ale jedná o jiného prodejce, než jsme my (my jsme internetový obchod), bohužel nemůžeme říci, jestli mají prodej opravdu takto nastavený, či se jednalo jen o pochybení jednotlivce.
Netflix jako dárek do zahraničí
Helena Němcová, 20. 12. 2021

Dobrý den,
chtěla jsem koupit dárkový kupón jako dárek pro syna, který je momentálně v Kanadě. Ovšem chápu asi správně, že dárkový kupón lze uplatnit pouze v ČR? Děkuji za odpověď.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, je tomu tak, kupony určené pro český trh jsou bohužel uplatnitelné jen na českých účtech Netflixu.
karta jako dárek
Soňa, 16. 12. 2021

Dobrý den,prosím,když koupím kartu za 1000,-Kč jako dárek pro vnučku,je k tomu potřeba ještě něco jiného.Myslím třeba nějaká registrace.....?Omlouvám se,jsem babička a vůbec tomu nerozumím.Myslím,když jí to dám pod stromeček,muže to hned používat?Děkuji předem a přeji pěkný den.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, obdržený kupon je nutno uplatnit přímo v Netflixu, je tedy nutné si vytvořit uživatelský účet. To je však záležitost několika minut a může být provedena až po zakoupení kuponu.
podarování
Pepa, 10. 12. 2021

Dobrý den, používám Netflix a kupuji si dárkové poukazy které mi chodí na můj email. Pokud chci zakoupený poukaz darovat stačí darovanému přeposlat můj email s poukazem, nebo je kod nějak spárovaný s emailem kupujícího? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon může využít kdokoliv, kdo má účet registrovaný v českém regionu. Kupon samotný není nikterak vázán k e-mailu zákazníka, který jej zakoupil.
dárkový poukaz na 6 měsíců
olda, 06. 12. 2021

Hezký den, lze pořídit dárkový kupon pořídit za více než 1000,- pro uživatele než je moje domácnost?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nominální hodnoty poukazů určuje přímo jejich vydavatel (v tomto případě tedy Netflix), jejich hodnoty tedy měnit bohužel nelze.
Darkovy poukaz
Veronika, 04. 12. 2021

Dobrý den, chtěla bych pořídit darkovy poukaz k vánocům. Může pak sledovat
Více lidí i mimo jinou domacnost? Děkuji Škrabálková

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, na jeden účet Netflix lze v závislosti na typu předplatného zaregistrovat až 5 profilů, které lze využívat na libovolném počtu zařízení. Zároveň však může Netflix sledovat jen 1-4 profily, opět v závislosti na typu předplatného.
Netflix
Mára , 03. 12. 2021

Dobrý den , mám dotaz mám mobil CZ a nemůžu si koupit , netflix , přes můj operátor díky za radu

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, využití mobilních plateb je možné je u tří velkých českých operátorů (O2, Vodafone, T-Mobile). Virtuální operátoři (jako je Mobil CZ, Tesco Mobile, Kaktus apod.) tuto možnost bohužel nepodporují.
Předplatné
Ivana , 28. 11. 2021

Dobrý den, dá se tedy platit pravidelně měsíčně? Ze žádám trvalý příkaz? Abych toto zjistila, musím se nejdříve zaregistrovat? Nebo musím vždy koupit kartu??
Děkuji za odpověď
Hezký den
Ivana

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, trvalou úhradu podporuje Netflix pouze při platbě platební kartou přímo skrze jejich stránky. Při koupi kuponu je nutné celý průběh objednávky opakovat.
Platit za kupón ?
Marcela, 27. 11. 2021

Co se musí udělat aby byl kupón uplatněn jakoby musí se něco plati nebo jak ?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon stačí zadat do kolonky na stránce www.netflix.com/kod. Poté je ještě třeba zadat e-mail, ke kterému se kupon přiřadí.

Časté dotazy

Dárkové poukazy Netflix můžete platit libovolnou platební metodou. K dispozici vám je platba bankovním převodem, platební kartou, hotově či mobilem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet a jste přihlášeni, poukázka bude okamžitě uplatněna. Pokud účet ještě nemáte, budete vyzváni k registraci nového účtu.

Poukazem se vždy dobije kredit, který se poté postupně využívá k placení měsíčního předplatného. Pokud už kredit nestačí na zaplacení celého měsíčního předplatného, získáte za zbytek kreditu úměrný počet dní.

Záleží na hodnotě zakoupeného poukazu a typu předplatného. Po uplatnění poukazu se vám dobije kredit, kterým je poté členství přednostně hrazeno. I když v účtu máte uloženou kartu, nebude k platbám použita, dokud máte dobitý kredit.

Ano. Pokud kredit dobitý dárkovým poukazem nestačí na pokrytí vybraného předplatného, můžete zbytek doplatit platební kartou nebo PayPalem. Pokud už v účtu máte uloženou platební kartu a dárkovým poukazem si dobijete kredit, bude kredit při placení vždy upřednostněn.

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Zkušební dobu zdarma už Netflix nenabízí, ale jeho používání je zcela bez závazků a předplatné je možné kdykoliv zrušit. Více informací se dozvíte na stránce Netflix předplatné.

Ano, Netflix si můžete předplatit také přes poukaz Netflix.

Cena Netflixu se pohybuje mezi 199 Kč a 319 Kč. Na stránce o Netflixu se v přehledné tabulce vždy dozvíte, jaká je aktuální Netflix cena za všechny druhy předplatného a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Základní verze Basic nabízí SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Varianta Standard přináší Full HD rozlišení a sledování programu na dvou zařízeních zároveň. Premium členství pak umožňuje sledovat program na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet s alespoň jedním členem domácnosti.

Netflix aktuálně můžete platit dárkovým poukazem, platební kartou nebo PayPalem. Netflix dárková karta je ideální platební metodou pro uživatele, kteří neradi platí kartou na internetu. Netflix karta je navíc super dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Ano. Netflix platba SMS je možná. Jen je při nákupu kuponů třeba myslet na maximální možnou hodnotu u SMS platby (900 Kč). SMS platbou si tedy v rámci jedné objednávky koupíte maximálně dva Netflix poukazy v hodnotě 400 Kč.

Dárkové poukazy Netflix je v současné době možné koupit online a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Ano. Předplatné Netflixu není nijak závazné a můžete jej kdykoliv jednoduše zrušit.

Na Netflixu najdete filmy, seriály i dokumenty. Katalog zahrnuje také oceňované seriály a filmy z originální produkce Netflix. Sledovat je můžete odkudkoli a členství se dá kdykoli zrušit.

Předplacená karta Netflix je to samé jako dárková karta. Není v nich rozdíl. Skvěle tedy poslouží každému, kdo si chce pořídit Netflix předplatné, ale nechce na webu používat svou platební kartu nebo PayPal. A je také ideálním dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích. Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Články na téma Netlfix

Netflix předplatné a cena 2022

Netflix je služba umožňující svým uživatelům sledovat nespočet filmů, seriálů a dokumentů nejen na TV, ale také v počítači, mobilu či tabletu.

Netflix na televizi

Sledujte Netflix na televizi. Aplikace Netflix je dostupná na mnoha Smart TV, herních konzolích nebo mobilních telefonech. V návodu vám popíšeme, jak na to.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat