Netflix

Doručení ihned Oficiální prodej Snadná aktivace

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe nebo ho věnujte jako dárek. Celý popis.

Zakoupit Netflix dárkovou kartu

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty.

400  Doručení ihned
1000  Doručení ihned
Doručení ihned
Oficiální prodej
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového.

Na filmy a seriály se dívejte:

 • neomezeně
 • na jakémkoli zařízení
 • a bez nutnosti použít kreditní kartu

Návod na aktivaci kuponu

Začněte se dívat:

 1. Jděte na www.netflix.com/kod
 2. Zadejte kód

Podmínky uplatnění

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. Kompletní podmínky naleznete na www.netflix.com/cardterms. Vydává Netflix International B.V.

Průměrné hodnocení:
95%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 11. 04. 2021

Netflix bezkonkurenční kupóny hned na mailu platba kartou vše v naprostém pořádku. doporučuji tahle platit za Netflix předplatné, kupoval jsem kupon pro syna na televizi a počítač a další zařízení.

 100 %
, 10. 11. 2021

Nakupuji pravidelně pro sebe i jako dárek a není co vytknout. 👍 Jednoduchá objednávka a super grafiky na dárkových A4. Perfekt dárek nejen na poslední chvíli. ⏰

 100 %
, 19. 10. 2021

super, jak si zajistit delší předplatné. Škoda, že nelze zaplatit jednorázově celý rok. Konečně se mám na co dívat.

 100 %
, 24. 08. 2021

Nej aplikace a nejlepší kupón, určitě lepší než platit kartou za Netflix! 😍👌

 100 %
, 05. 10. 2020

Už aby byly dostupné! Vypadá to na nejlepší letošní vánoční dárek. 🎄

 100 %
, 10. 12. 2020

Pecička, litřík nahranej během minutky.

 100 %
, 08. 01. 2021

Na Netflix kupony jsem se těšil, koupil jsem si jich rovnou několik a mám teď Netflix předplacený na slušnou dobu dopředu 😃 Díky za ně.

 100 %
, 06. 11. 2020

taky se tesim a jsem registrovan! darky budou vyreseny

 90 %
, 12. 03. 2021

Jsem s nákupem spokojen, akorát nechápu, proč je cena kupónu 400,- nabo 1000,- když taková cena na netflixu není. Jinak super, například když nejde platit kartou tak tohle je dobrá možnost.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jsme rádi, že jste s nákupem spokojený. Co se týče hodnot jednotlivých kuponů, velice si vážíme vaší zpětné vazby. Hodnoty jsme však nevybírali my, toto jsou oficiální ceny vydavatele a jiné k dispozici momentálně nejsou. Při platbě kuponem se zvolené měsíční předplatné přepočte na dny, aby došlo k jeho plnému vyčerpání.
 100 %
, 22. 04. 2022

Zcela spokojen

 100 %
, 25. 09. 2021

Vše super - rychlé, funkční a bez poplatků. Za 3 měsíce zase!

 70 %
, 21. 04. 2021

Filmy tam jsou jistě pěkné, ale je to laciná propaganda.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel i my jsme této laciné propagandě podlehli a večery už trávíme jen sledováním filmů. :)
 100 %
, 19. 03. 2021

Je to super a nad očekávání jednoduché. Je vidět, že Netflix ví co dělá. 🤓

 90 %
, 11. 12. 2020

Super

 80 %
, 10. 12. 2020

jako dárek dobrý, ale pro sebe bych za to tolik peněz nedal...

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Předplatné
Michaela, 17. 11. 2021

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když koupím dárkovou kartu v hodnotě 1000 Kč, kde si pak zvolím předplatné, až při registraci ? Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, typ předplatného se volí až po samotné aktivaci kuponu, tedy při registraci.
netflix
paja, 16. 11. 2021

Dobrý den chci se zeptat chtěli by jsme si založit netflix ,,,, protože jsme v de a rádi by jse sledovali.... Muzu zaplatit pres pausalní kartu ale nemeckou dekuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tyto kupony jsou určeny pouze pro české Netflix účty, jejich funkčnost na německých účtech je tedy omezena. Co se týče platby, ta je podporována jen u českých operátorů (O2, T-Mobile a Vodafone).
Platební karta
Pavel, 06. 11. 2021

Po zaplacení karty na poště ,co se bude dít jak postupovat dál? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, po uhrazení objednávky pomocí poštovní poukázky následuje proces zpracování platby poštou, který obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Poté, co nám platba dorazí na bankovní účet, se spojí s objednávkou a kupon vám bude automaticky zaslán prostřednictvím e-mailu.
Registrace a platba Netflix
Jane, 29. 09. 2021

Dobrý den
je možné se zaregistrovat a používat
Netflix zcela bez udání platební karty ( pouze přes kupóny) - dokud mám předplaceno, koukám a pak až zase po dobití kupónu.
Děkuji za odpověď
Jane
Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, když si Netflix předplatíte skrze kupon, není třeba při registraci párovat váš účet s platební kartou. Kód stačí vložit do formuláře na stránce https://www.netflix.com/cz/redeem a projít několik jednoduchých registračních kroků. Poté už budete moci rovnou sledovat.
Na kolik měsíců je karta za 400kč
Lucka, 28. 09. 2021

Když si koupím tuto kartu za 400kč na jak dlouho netflix bude např.měsíců ?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám kupon v hodnotě 400 Kč vydrží záleží na zvoleném předplatném. Při využití základního předplatného za 199 Kč na měsíc vám kupon vystačí na 2 měsíce, při volbě nejdražšího předplatného v hodnotě 319 Kč na měsíc kupon vystačí přibližně na 5 týdnů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@herni-kupony.cz.
Poukaz
Sebastian , 26. 07. 2021

Dobrý den když zadám ten kód ted tak můžu se na netflix koukat až za půl roku?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon vejde v platnost ihned po zadání do Netflixu. Jeho hodnota se v závislosti na typu předplatného přepočte na dny. Kupon samotný má však neomezenou platnost, není tedy problém jej uplatnit třeba až za půl roku. Jen je třeba si ho pečlivě uložit a neztratit ho.
Hodnota kuponu je větší než měsíční členství
Martin, 26. 04. 2021

Dobrý den , chtěl bych se zeptat, zda z předplaceného nasledné zbytek třeb 150kč se odečtě a to co bude scházet se odečte z normální karty , nebo tam ten zustatek zustane a bude nepoužitelny

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Martine, děkujeme za dotaz. Předplatné Netflixu se přepočte na dny, aby došlo k úplnému vyčerpání poukazu. Posune se tedy i datum fakturace.
Musím na Netflixu zadávat platební kartu?
Karell, 23. 03. 2021

Když použiji dárkový poukaz, musím používat platební kartu? Myslím na ověření identity, nebo stačí ten poukaz... Nerad používám platební kartu.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, při vytváření účtu Netflix u nastavení platby máte na výběr, zdali zadáte platební kartu, účet PayPal, nebo dárkový kód. Platební kartu tedy již není nutné zadávat a vystačíte si pouze s naším dárkovým poukazem.
Dotaz na platnost Netflix kuponu
Nikola, 05. 01. 2021

Dobrý den mám otázky,tento herní kupón platí do kdy?A je to ten dárkový kod který normálně dáte do Netflixu na platbu a on vám ten Netflix zaplatí?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, dárkový poukaz Netflix má časově neomezenou platnost. Kód zadáte na stránce netflix.com/redeem, a poté se vám dobije Netflix kredit, ze kterého je primárně odečítán poplatek za předplatné. Jakmile se Netflix kredit vyčerpá, předplatné se opět začne odečítat z platební karty.
Sdílení účtu
Ivan Rosický, 21. 12. 2020

Dobrý den, mohu po uplatnění dárkového kódu z poukazu využívat sdílení účtu s předplatným, resp. profilů, mezi více členy domácnosti? Klasicky to jde, tak zda to lze i platbou touto kartou.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, zakoupením tohoto kuponu dojde pouze k dobití kreditu vašeho účtu Netflix, ze kterého jsou platby za předplatné odečítány. Veškerá předplatná tedy zůstávají stejná a fungují přesně tak, jak jste zvyklý.

Časté dotazy

Dárkové poukazy Netflix můžete platit libovolnou platební metodou. K dispozici vám je platba bankovním převodem, platební kartou, hotově či mobilem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet a jste přihlášeni, poukázka bude okamžitě uplatněna. Pokud účet ještě nemáte, budete vyzváni k registraci nového účtu.

Poukazem se vždy dobije kredit, který se poté postupně využívá k placení měsíčního předplatného. Pokud už kredit nestačí na zaplacení celého měsíčního předplatného, získáte za zbytek kreditu úměrný počet dní.

Záleží na hodnotě zakoupeného poukazu a typu předplatného. Po uplatnění poukazu se vám dobije kredit, kterým je poté členství přednostně hrazeno. I když v účtu máte uloženou kartu, nebude k platbám použita, dokud máte dobitý kredit.

Ano. Pokud kredit dobitý dárkovým poukazem nestačí na pokrytí vybraného předplatného, můžete zbytek doplatit platební kartou nebo PayPalem. Pokud už v účtu máte uloženou platební kartu a dárkovým poukazem si dobijete kredit, bude kredit při placení vždy upřednostněn.

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Zkušební dobu zdarma už Netflix nenabízí, ale jeho používání je zcela bez závazků a předplatné je možné kdykoliv zrušit. Více informací se dozvíte na stránce Netflix předplatné.

Ano, Netflix si můžete předplatit také přes poukaz Netflix.

Cena Netflixu se pohybuje mezi 199 Kč a 319 Kč. Na stránce o Netflixu se v přehledné tabulce vždy dozvíte, jaká je aktuální Netflix cena za všechny druhy předplatného a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Základní verze Basic nabízí SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Varianta Standard přináší Full HD rozlišení a sledování programu na dvou zařízeních zároveň. Premium členství pak umožňuje sledovat program na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet s alespoň jedním členem domácnosti.

Netflix aktuálně můžete platit dárkovým poukazem, platební kartou nebo PayPalem. Netflix dárková karta je ideální platební metodou pro uživatele, kteří neradi platí kartou na internetu. Netflix karta je navíc super dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Ano. Netflix platba SMS je možná. Jen je při nákupu kuponů třeba myslet na maximální možnou hodnotu u SMS platby (900 Kč). SMS platbou si tedy v rámci jedné objednávky koupíte maximálně dva Netflix poukazy v hodnotě 400 Kč.

Dárkové poukazy Netflix je v současné době možné koupit online a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Ano. Předplatné Netflixu není nijak závazné a můžete jej kdykoliv jednoduše zrušit.

Na Netflixu najdete filmy, seriály i dokumenty. Katalog zahrnuje také oceňované seriály a filmy z originální produkce Netflix. Sledovat je můžete odkudkoli a členství se dá kdykoli zrušit.

Předplacená karta Netflix je to samé jako dárková karta. Není v nich rozdíl. Skvěle tedy poslouží každému, kdo si chce pořídit Netflix předplatné, ale nechce na webu používat svou platební kartu nebo PayPal. A je také ideálním dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích. Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Články na téma Netlfix

Netflix předplatné a cena 2022

Netflix je služba umožňující svým uživatelům sledovat nespočet filmů, seriálů a dokumentů nejen na TV, ale také v počítači, mobilu či tabletu.

Netflix na televizi

Sledujte Netflix na televizi. Aplikace Netflix je dostupná na mnoha Smart TV, herních konzolích nebo mobilních telefonech. V návodu vám popíšeme, jak na to.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat