Smite

Smite je další peckou v žánru MOBA her, mezi které patří i legendární hry Dota 2 a League of Legends. Největším rozdílem oproti nim je, že svou postavu sledujete z pohledu třetí osoby, díky čemuž jste více vtáhnutí do boje. Pohyb své postavy navíc ovládáte klasickým WASD či šipkami. Jinak jde o velice podobnou záležitost, ale s větším množstvím modifikací. Jeden ze základních módů zvaný Conquest je rozdělený na 3 linky, na kterých se utkáte 5v5 s nepřátelskými hrdiny. Vašim cílem je pak zničit soupeřův Phoenix a Titan, přičemž vám v cestě stojí jednak počítačem ovládané jednotky a k tomu nepřátelské strážné věže. Dalším z módu je pak například klasická Arena, kde nejsou ani linky, ani věže a jde tak spíše o čistou pvp řežbu. Rád bych ještě zmínil například mód Assault, kde se týmy utkají na jediné lince, přičemž úkolem je opět dostat se až k nepřátelskému Titanu a zničit jej. Ve Smite si máte možnost zahrát až za 71 bájných bohů a jiných postav. Nakupujte vybavení a lektvary, vylepšujte své schopnosti a bojujte s nepřáteli pomocí velice pěkně zpracovaných kouzel. Nejrůznější výhody, vzhledy bohů či ikonek si můžete pořídit pomocí Gemů, které můžete získat díky platebnímu systému paysafecard bezpečně, snadno, rychle a třeba mobilem. Tak se dobře usaďte, ať další online battle arena bitka může začít!

Zakoupit gemy pomocí paysafecard

HodnotaDostupnost
100 
 Ihned k zaslání
300 
 Ihned k zaslání
1000 
 Ihned k zaslání
2000 
 Ihned k zaslání

Krátký návod na uplatnění paysafecard:

  • při platbě pomocí paysafecard uvidíte v pravém sloupci částku, kterou chcete uhradit
  • pokud s částkou souhlasíte, vyplňte 16místný kód, který jste získali na našich stránkách
  • zaškrtněte políčko "ano, akceptuji VOP Paysafecard"
  • klikněte na tlačítko zaplatit, to zezelená a váš produkt je tím úspěšně zakoupen
Průměrné hodnocení:
K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Opravdu lze oficiálně zakoupit paysafecard online?
Ano, jsme jedním z prodejních míst, kde lze paysafecard kupony oficiálně získat. Můžete se o tom přesvědčit na stránce přehled prodejců paysafecard, kde jsme uvedeni.

Jaký je rozdíl mezi vytištěným paysafecard kuponem z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako kupon zakoupený v kamenné prodejně.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Z platby v eurech nemusíte mít obavu. V obchodě, kde chcete zaplatit, se korunová částka z paysafecard kuponu přepočítá automaticky na eura. Pokud ho neuplatníte celý, částka se klasicky odečte ze zůstatku na vašem kuponu. Jen není možné pro slovenské zákazníky z technických důvodů vkládat naše kupony do aplikace my paysafecard.

Kde mohu zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com. Jak na to vám poradíme v sekci jak zjistit zůstatek paysafecard.

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com. Pokud potřebujete svůj PIN zablokovat, navštivte stránku ochrana a blokace paysafecard.

Byli jste vyzváni, abyste si založili účet my paysafecard?
Účet my paysafecard slouží pro správu zůstatků vašich PINů. Podrobnosti a návod na založení naleznete na my paysafecard.

Potřebujete další informace o produktu paysafecard?
Detailní podrobnosti o paysafe kuponech jsme sepsali na stránce jak funguje paysafecard.