Ověření uživatelského účtu

Abychom mohli zákazníkům nabídnout všechny platební způsoby, pokročilé možnosti webu a vyšší limity v případě častějších nákupů a zároveň kladli důraz na bezpečnost a dodrželi všechny platné zákony, požadujeme v některých případech ověření účtů.

Úrovně ověření

Základní ověření

Nejrychlejší způsob ověření, který povolí většinu standardních funkcí jako je dobití kreditu kartou nebo zruší některé limity nově založených účtů.

  1. Zaplaťte libovolnou objednávku kuponů nebo kreditu běžným, okamžitým nebo rychlým bankovním převodem (u ČSOB a Ery lze pouze běžným převodem). Převod musí být proveden z vašeho bankovního účtu.
  2. Ověření bude automaticky zpracováno do 5 minut od přijetí platby.

Nemáte bankovní účet? Přejděte na Plné ověření.

Pokročilé ověření

Toto ověření výrazně navyšuje limity pravidelných nákupů.

  1. Dobijte si kredit částkou 10 Kč běžným převodem (ikona běžný převod) nebo okamžitým převodem (ikona okamžitá platba).
  2. V bance zadejte příkaz k úhradě včetně požadované poznámky pro příjemce a příkaz odešlete. Převod musí být proveden z vašeho bankovního účtu.
  3. Jakmile dorazí platba na náš bankovní účet (u okamžitého převodu ihned, u klasického převodu nejpozději následující pracovní den), automaticky aktivujeme ověření. Budeme vás také informovat e-mailem.

Nemáte bankovní účet? Přejděte na Plné ověření.

Plné ověření

Plné ověření je potřeba ve specifických případech a v případech, kdy nám ověření ukládá zákon. Případně pokud nevlastníte bankovní účet a nemůžete provést nižší ověření. Plné ověření nám dává jistotu, že jsou vámi poskytnuté údaje pravdivé, a proto vám můžeme ještě výrazněji navýšit nebo v některých případech dokonce zrušit omezení vašeho účtu.

  1. Vytiskněte si tuto žádost.
  2. Proveďte ověření službou úředního ověření podpisu (na pobočkách Czech POINT, tzn. na vybraných poštách a úřadech nebo u notářů). Ověření musí provést majitel uživatelského účtu a stojí 30 Kč.
  3. Podepsanou a úředně ověřenou žádost zašlete poštou na adresu EGIT s.r.o., Vinohradská 2577/178 , 130 00 Praha 3 – Vinohrady.
  4. Plné ověření běžně aktivujeme ještě v den obdržení žádosti.
Přihlásit se Registrovat