World of Warships

Nejdřív tu byly tanky, pak se přidali letadla a nyní jsou tu válečné lodě! World of Warships pokračuje v duchu svých známějších bratrů. Přesto je však zážitek ze hry docela jiný. Atmosféra obrovských námořních bitev poblíž taktických pozic, které je třeba zabrat, je prostě úžasná. Krásné mapy, nekonečný oceán a ty nejlepší válečné lodě na vás čekají, až se vrhnete do bitvy a pokusíte se potopit co nejvíce nepřátel. Na cestě za vítězstvím se potkáte především s klasickými křižníky a bitevními loděmi, ale nevyhnou se vám ani torpédoborci nebo nebezpečná palba letky vyslané z nepřátelské letadlové lodi. Hra vyžaduje i značnou dávku umu (skillu chcete-li). Často střílíte na cíle přes 9km daleko, takže je třeba brát v potaz jejich vzdálenost i rychlost pohybu. Na lodích je rozmístěno několik děl a pokud jich chcete použít co nejvíc, bude od vás potřeba i vhodného pozicování. Nutné je zároveň počítat s tím, že několik tisíc tun těžká loď vám opravdu nezastaví na místě. Prostě taktická námořní bitva se vším všudy! Každá loď má navíc své osobní atributy jako je odolnost, síla dělostřelectva, obratnost nebo třeba schopnost maskování. Celou hru klasicky doprovází nejrůznější mise a možnosti získání medailí, za bitevní úspěchy. Prémiový účet, speciální lodě a mnoho dalšího si můžete pořídit za měnu zvanou dublony, což je obdoba tankových goldů a je propojena ve všech válečných titulech od herního studia Wargaming.net. Získejte je u nás pomocí předplacených kuponů paysafecard, klidně i mobilem. Vydejte se spolu se svou flotilou na širé moře a rozmetejte nepřátelské loďstvo ještě teď. Huzzah!!

Zakoupit dublony pomocí paysafecard

Hodnota Dostupnost
100 
Ihned k zaslání
300 
Ihned k zaslání
1000 
Ihned k zaslání
2000 
Ihned k zaslání

Krátký návod na uplatnění paysafecard:

  • při platbě pomocí paysafecard uvidíte v pravém sloupci částku, kterou chcete uhradit
  • pokud s částkou souhlasíte, vyplňte 16místný kód, který jste získali na našich stránkách
  • zaškrtněte políčko "ano, akceptuji VOP Paysafecard"
  • klikněte na tlačítko zaplatit, to zezelená a váš produkt je tím úspěšně zakoupen
Průměrné hodnocení:
K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
Hodnotit lze spokojenost s našimi službami, uplatnění kuponu atd.
* Povinné položky

Opravdu lze oficiálně zakoupit paysafecard online?
Ano, jsme jedním z prodejních míst, kde lze paysafecard kupony oficiálně získat. Můžete se o tom přesvědčit na stránce přehled prodejců paysafecard, kde jsme uvedeni.

Jaký je rozdíl mezi vytištěným paysafecard kuponem z fyzického obchodu a naším?
Rozdíl není žádný. Kupon můžete používat naprosto stejně jako kupon zakoupený v kamenné prodejně.

Jak probíhá platba na Slovensku?
Z platby v eurech nemusíte mít obavu. V obchodě, kde chcete zaplatit, se korunová částka z paysafecard kuponu přepočítá automaticky na eura. Pokud ho neuplatníte celý, částka se klasicky odečte ze zůstatku na vašem kuponu. Jen není možné pro slovenské zákazníky z technických důvodů vkládat naše kupony do aplikace my paysafecard.

Kde mohu zjistit informace o zbývajícím zůstatku?
Zůstatek lze ověřit na www.paysafecard.com. Jak na to vám poradíme v sekci jak zjistit zůstatek paysafecard.

Kam se mám obrátit v případě problémů se zakoupeným kuponem?
Kontaktujte prosím přímo podporu paysafecard na www.paysafecard.com. Pokud potřebujete svůj PIN zablokovat, navštivte stránku ochrana a blokace paysafecard.

Byli jste vyzváni, abyste si založili účet my paysafecard?
Účet my paysafecard slouží pro správu zůstatků vašich PINů. Podrobnosti a návod na založení naleznete na my paysafecard.

Potřebujete další informace o produktu paysafecard?
Detailní podrobnosti o paysafe kuponech jsme sepsali na stránce jak funguje paysafecard.

Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.