Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Platba a zaslání

Zpracování plateb je prováděno automaticky v reálném čase a nonstop. Ve všech případech však čekáme na příchozí platbu. Jakmile ji obdržíme, ihned odesíláme zakoupené herní kupóny. Po kliknutí na jednotlivé způsoby se zobrazí jejich podrobnosti.

Možnosti platby

Běžný převod  česká vlajka slovenská vlajka

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Bankovní převod trvá 1-2 pracovní dny.

Nejbližší dodání: Úterý 13.12. při úhradě do pondělí 16:00.

Rychlý převod  česká vlajka

Platbu rychým bankovním převodem můžete provést pouze v případě, že vlastníte bankovní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money bank, mBank, ČSOB, Era, PaySec, Sberbank, Fio. Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví vaší banky, kde provedete úhradu s již předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.

Dostupné rychlé bankovní převody

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Telefon - T-Mobile  česká vlajka

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem T-Mobile. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Telefon - O2  česká vlajka

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem O2. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Telefon - Vodafone  česká vlajka

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

SMS - všichni operátoři  česká vlajka

Platbu můžete provést zasláním jedné SMS z mobilního telefonu všech českých hlavních i virtuálních (BLESKmobil, Mobil.cz, Tesco Mobile...) operátorů. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.

Terminály SAZKY  česká vlajka

Bude vám sděleno číslo čárového kódu, které si vytisknete nebo jinak poznamenáte. Tento kód pak předložíte nebo nadiktujete obsluze terminálu na jakékoliv pobočce SAZKY. Seznam všech terminálů SAZKY ve vašem okolí můžete nalézt zde. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Nejbližší dodání: Do 10 minut, zpracování plateb nonstop.

Česká pošta  česká vlajka

Bude vám sděleno číslo superCASH, které si vytisknete nebo jinak poznamenáte. Toto číslo pak předložíte nebo nadiktujete obsluze za přepážkou na jakékoliv pobočce České pošty. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Nejbližší dodání: Do 10 minut, zpracování plateb nonstop.

Terminály EUROPAY  česká vlajka

Bude vám sděleno číslo superCASH, které si vytisknete nebo jinak poznamenáte. Toto číslo pak vložíte do terminálu EUROPAY. Seznam všech terminálů EUROPAY ve vašem okolí můžete nalézt zde. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Nejbližší dodání: Do 10 minut, zpracování plateb nonstop.

Složenka typu A  česká vlajka

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou včetně jejího vyplněného vzoru. Platbu provedete na všech pobočkách České pošty. Platba složenkou trvá 1-2 pracovní dny.

Nejbližší dodání: Úterý 13.12. při úhradě do pondělí 14:00.

Platební karta  česká vlajka slovenská vlajka

Platbu můžete provést pomocí platebních karet MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Akceptované druhy karet

Nejbližší dodání: Ihned, zpracování plateb nonstop.


Možnosti zaslání

Email  česká vlajka slovenská vlajka

Aktivační kupón vám bude zdarma zaslán emailem ihned po přijetí platby.

SMS  česká vlajka slovenská vlajka

Aktivační kupón vám bude zdarma zaslán v SMS ihned po přijetí platby.

Poštou (jako dárek)  česká vlajka slovenská vlajka

Dopis s vytisknutým kupónem vám bude zaslán poštou včetně návodu na jeho použití. Vhodné např. při koupi kupónu jako dárek. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem stejně jako u ostatních způsobů zaslání. Doručení dopisu trvá 1-2 pracovní dny od přijetí vaší platby.

Poštou doporučeně  česká vlajka slovenská vlajka

Dopis s vytisknutým kupónem vám bude zaslán doporučeně poštou včetně návodu na jeho použití. Vhodné např. při koupi kupónu jako dárek. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem stejně jako u ostatních způsobů zaslání. V rámci ČR nabízímě i možnost zaslání dopisu doporučeně do vlastních rukou nebo doporučeně do vlastních rukou výhradně jen adresáta. Pro toto způsoby zaslání nás prosím předem kontaktujte. Doručení doporučeného dopisu trvá 1-2 pracovní dny od přijetí vaší platby.