Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

PlayStation Plus

PlayStation Plus

Fantastické slevové akce, výprodeje a až 60 skvělých her zdarma za rok. To vše získají uživatelé služby PlayStation Plus pro platformy PlayStation Vita, PlayStation 3 a PlayStation 4. Všichni její členové mají přednostní přístup k malým hrám a nestárnoucím klasikám pro první PlayStation, prémiovým avatarům a dynamickým vizuálním schématům. Členstvím získáte exkluzivní přístup k ukázkám těch nejlepších tituků a exkluzivním betaverzím. Výhodou je také možnost automatických softwarových aktualizací. Svět PlayStationu je obrovský a jedině se službou PlayStation Plus odemknete její skutečný potenciál. Předplacený kupon vám zajistí prémiové členství na 90 nebo 365 dní.

Zakoupit PlayStation členství

3 měsíce
529 Kč
Ihned k zaslání
12 měsíců
1 379 Kč
Do týdne
VydavatelPlayStation
Žánrdle hry
Jazykdle hry
Adresaplaystation.com

Aktivační kupon je jedinečný kód, který umožní nákup her nebo využití prémiových členských výhod na PlayStationu. Kupony můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Po aktivaci kuponu dojde k přístupnění prémiových členských výhod nebo umožnění nákupu her.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

Použití karet pro PlayStationje opravdu jednoduché. Přihlašte se na PlayStation®Network. Navštivte obchod PlayStation Store, a zvolte Redeem Codes a zadejte kód. Poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aktivace kuponu v PlayStation Plus