PlayStation

PlayStation je známá herní konzole, která si získala obrovskou oblibu. Na výběr jsou dva kupony pro PlayStation. První kupon slouží k dobití PlayStation peněženky, pomocí které je možné kupovat hry a herní rozšíření. Všichni hráči, kteří chtějí hrát online a získat každý měsíc několik her zdarma, ocení také kupon na členství PlayStation Plus. Zobrazit více.

První konzole PlayStation přišla na trh už v roce 1994. Už od první generace si získala obrovskou oblibu a PlayStation 2 se stal dokonce nejprodávanější konzolí vůbec, prodalo se přes 155 milionů kusů. 

Hry byly původně k dostání pouze na fyzických discích, konzole ale šly s dobou a brzy přibyla možnost nakupovat je také přes internet. K tomu slouží obchod PlayStation Store. který je dostupný v konzolích i na webu. Pro nakupování není třeba platební karta, platit můžete kuponem. Kromě her si v PS Store pořídíte také další herní doplňky.

V současné době je přes PlayStation možné hrát online s kamarády i náhodnými hráči z celého světa. Pro hraní online je třeba aktivní členství PlayStation Plus, které je možné aktivovat pomocí kuponu.Články a návody

Jak si vytvořit PlayStation účet?

Každý hráč potřebuje PlayStation účet. Jak si účet založit a co…

Jak funguje PlayStation peněženka?

K čemu slouží PlayStation peněženka? Jak ji dobít, používat a…

Jak koupit hru v PlayStation Store?

Jak si snadno koupit hry přímo v obchodě PlayStation Store a jaké…

PS Plus Essential, Extra, Premium - srovnání a ceny

V červnu 2022 odstartovala nová éra členství PlayStation Plus. Sony…