PlayStation kupony

Pořiďte si PlayStation Plus předplatné nebo kredit do své peněženky. PlayStation je známá herní konzole, která se dlouhodobě těší velké oblibě. V našem obchodě si můžete pořídit rovnou 4 různé PlayStation kupony. První kupon slouží k dobití PlayStation peněženky, pomocí které je možné kupovat hry a herní rozšíření. Všichni hráči, kteří chtějí hrát online, získat každý měsíc několik her zdarma či je zaujaly některé jiné výhody, které přináší PlayStation předplatné, ocení také kupony na členství PlayStation Plus Essential, Extra nebo Premium.

Zobrazit více.

Historie PlayStationu a PS Plus

První konzole PlayStation přišla na trh v roce 1994. Už od první generace si získala obrovskou přízeň a PlayStation 2 se stal dokonce nejprodávanější konzolí vůbec, prodalo se přes 155 milionů kusů. Spolu s PlayStation 4 později rovněž vzniklo i vylepšení v podobě headsetu pro virtuálnírealitu PlayStation VR, které sklidilo velký komerční úspěch.

Hry byly původně k dostání pouze na fyzických discích, konzole ale šly s dobou abrzy přibyla možnost nakupovat je také přes internet. K tomu slouží obchod PlayStation Store, který je dostupný přímo v konzolích i na webu. Pro nakupování není nutná platební karta, platit můžete třeba kuponem. Kromě her si v PS Store pořídíte také další herní doplňky. Předplatné PlayStation Plus hráčům poprvé přineslo výhody v roce 2010 a se stejným názvem pokračuje dodnes. 

Online hraní a další výhody PS členství

V současné době je přes PlayStation možné hrát online s kamarády i náhodnými hráči z celého světa. Pro hraní online je třeba aktivní členství PlayStation Plus, které je možné aktivovat rovněž pomocí kuponu.

PlayStation předplatné nabízí ovšem i mnoho dalších výhod. Tou hlavní je především pravidelná nabídka her, které jsou kdispozici zcela zdarma. Mimo jiné poskytuje také funkci cloudového úložiště pro save soubory, díky kterému nemusíte mít strach, že o uložené pozice přijdete. V neposlední řadě se ale samozřejmě naskýtají i příležitostné slevy, akce či speciální nabídky.

PlayStation předplatné nabízí mnoho variant

V průběhu roku 2022 došlo k proměně systému předplatného PS Plus, kdy vznikly tři cenově odstupňované úrovně. Původní PlayStation předplatné PS Plus se proměnilo na PS Plus Essential, k němuž přibyly ještě dvě nové nadstavby Extra a Premium.

Nová členství přináší ještě více výhod. V případě Extra se jedná o přístup ke speciálnímu katalogu her s více než 400 tituly a možností hrát lokálně. Premium k tomu všemu přidává ještě více než tři stovky dalších her včetně titulů pro starší PlayStation konzole, či trialy k některým z her tak, aby si hráč mohl před koupí hru patřičně vyzkoušet.

Díky poukazu můžete snadno dobít svou PS peněženku nebo si zřídit některé z členství. Zakoupení i aktivace kuponu nezabere příliš času a je pohodlnou variantou třeba pro ty, kteří nemají možnost použít platební kartu. Zároveň může být příjemným dárkem pro jakéhokoliv fanouška konzole PlayStation.Články a návody

Jak si vytvořit PlayStation účet?

Každý hráč potřebuje PlayStation účet. Jak si účet založit a co…

Jak funguje PlayStation peněženka?

K čemu slouží PlayStation peněženka? Jak ji dobít, používat a…

Jak koupit hru v PlayStation Store?

Jak si snadno koupit hry přímo v obchodě PlayStation Store a jaké…

PS Plus Essential, Extra, Premium: srovnání a ceny

V červnu 2022 odstartovala nová éra členství PS Plus. Sony se…