Aircash Mastercard karta

Aircash Mastercard je nová předplacená platební karta, která přináší nejen pohodlí, ale také bezpečnost a flexibilitu plateb. Karta nabízí mnoho zajímavých výhod bez poplatků. Celý popis.

Chcete informovat, až začne prodej Aircash karta kuponů?

Zanechte nám váš e-mail nebo telefon a my vám dáme vědět, jakmile prodej začne.

Platební karta Aircash je vhodná pro všechny, kteří hledají alternativu k běžnému placení kartou, nemají zřízený bankovní účet či potřebují snadný nástroj k placení do zahraničí. Oproti běžným platebním kartám se však Aircash Mastercard v několika vlastnostech liší.

Výhody platební karty Aircash Mastercard

 • Snadná dostupnost: Za využívání Aircash karty neplatíte žádné měsíční poplatky. Její využívání je tedy zcela zdarma. Karta se dá využívat i bez bankovního účtu.
 • Univerzálnost: Aircash platební karta funguje tak, jako všechny ostatní platební karty. Platit s ní lze všude, kde je přijímána Mastercard - tedy na milionech míst online i v kamenných obchodech.
 • Vlastní aplikace: Karta je propojená s mobilní Aircash aplikací, díky které má uživatel přehled o veškerých transakcích. Navíc umožňuje uživateli utrácet pouze tolik peněz, kolik se na kartě zrovna nachází, čímž se lze snadno vyhnout případnému přečerpání limitu či jiným finančním potížím.
 • Bezpečné používání karty: V případě, že se karta ztratí, nabízí aplikace možnost okamžité blokace karty a objednání nové. Současně je také možné i přiobjednání dalších karet Aircash. S jedním účtem je možno propojit až pět karet Aircash.

Jak získat kartu Aircash Mastercard?

Aircash kartu je možné zakoupit přímo na Herních kuponech. Doručení karty je rovněž snadné, rychlé i pohodlné. Kartu lze totiž nechat doručit několika způsoby - například je možné si ji nechat zaslat Českou poštou či Zásilkovnou, případně je také možné ji v Praze nechat doručit kurýrem Liftago.

Jak platební kartu Aircash aktivovat?

Aktivace Aircash Mastercard je snadný proces, který probíhá v několika krocích.

 1. Stáhnutí aplikace Aircash. Aplikace je zdarma dostupná pro android i iOS.
 2. Založení účtu v Aircash aplikaci. K založení účtu není zapotřebí žádné papírování; probíhá výhradně online.
 3. Zvolení sekce “Karty”. Po vybrání karty spojené s účtem se v aplikaci následně objeví možnost Aktivace karty.
 4. Naskenování QR kódu telefonem. Aplikace po zvolení aktivace uživatele vybídne k naskenování karty, případně poskytnutí dalších údajů o ní. Jakmile novou kartu rozpozná, bleskově ji aktivuje.

Aircash Mastercard karta, kterou u nás pořídíte pohodlně online.

Flexibilní dobití Aircash

Jednou z největších výhod Aircash platební karty je flexibilita jejího dobíjení. Peněženka se dá totiž dobíjet na více než 100 000 prodejních místech po celé EU.

K dobití se dá využít nejen platební karta či bankovní převod, ale je možné ji dobít také hotovostí či velmi snadno pomocí zakoupených Aircash kuponů.

Aircash Abon je předplacený poukaz, kterým se dá bezpečně platit na internetových stránkách a který je nabízen v několika hodnotách - od 100 Kč přes 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1200 Kč až po 2 500 Kč. Ani k nákupu Aircash kuponů není zapotřebí disponovat platební kartou - stačí za ně zaplatit převodem či hotovostí.

Ilustrační obrázek obsahující platební kartu Aircash Mastercard, Abon kupon a Aircash aplikaci.

Návod na aktivaci kuponu

K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky
Váš dotaz:
* Povinné položky

Články na téma Aircash

Co je Aircash Abon a jak funguje?

Seznamte se s Abony společnosti Aircash, díky kterým můžete snadno a bezpečně platit na internetu. Jak Abony fungují zjistíte v tomto článku!

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat