Twitch

Doručení ihned Platba i telefonem Oficiální prodej

Twitch je místem živého setkávání milionů lidí. Sem si chodí každý den povídat, vytvářet vlastní zábavu a prostě být spolu. Celý popis.

Zakoupit poukaz pro Twitch

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

15 415 Kč  Doručení ihned
25 695 Kč  Doručení ihned
50 1 382 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Platba i telefonem
Oficiální prodej
Snadná aktivace

Twitch buduje komunity kolem živého obsahu, který jeinteraktivní, rozmanitý a vždy má něco navíc.

Co se vysílá živě? Všechno

Esportovní turnaje? Jasně. Pořady o vaření? Taky je máme. Nějaký chlápek v kostýmu kuřete s trumpetou? Nás by to nepřekvapilo.

Ať už vás zajímá cokoliv, na Twitchi to najdete 

Sledujte esportovní profíky, skočte si na prohlídku Tokia nebo se naučte péct. Twitch nikdy nespí. Vždy má něco nového – a má to tady a teď.

Hrajte svou roli 

Vysílající to všechno zahájí, ale o tom, co se stane dál, pomáháte rozhodovat vy. Díky chatu, emotikonům a dalším bude tahle párty směřovat tam, kam chcete vy.

Najděte svou partu 

Chatujte, bavte se… buďte prostě parta. Je to jako být na jednom gauči s tisíci kamarády.

Podpořte vysílající 

Pomocí bitů interagujte s oblíbenými vysílajícími, odemkněte si exkluzivní odznaky a emotikony díky předplatným anebo předplatné darujte a šiřte lásku mezi přátele a komunity.

Návod na aktivaci kuponu

Pro použití této karty musíte mít platný účet Twitch. Návod k aktivaci:

 1. Navštivte twitch.tv/redeem
 2. Zadejte dárkový kód

Podmínky uplatnění

Tuto dárkovou kartu je možné použít jen pro účty s dárkovým zůstatkem denominované v EUR.*

Podmínky

Zakoupení této dárkové karty představuje přijetí podmínek prodeje Twitch a následujících podmínek:

Tuto kartu lze využít jen na webu twitch.tv, osobami staršími 13 let a pouze na zboží a služby nabízené společností Twitch, nebo na zboží a služby prodávané na webu twitch.tv nebo v jeho aplikacích. Kartu nelze vrátit, nelze za ni vrátit peníze, znovu ji prodat nebo vyměnit za peníze, s výjimkou případů, kdy to vyžadují platné zákony. Kartu není možné použít na nákup dalších dárkových karet. Karta ani její hodnota nemá omezenou platnost. Kartu nelze znovu nabít. S touto kartou nejsou spojeny žádné poplatky.

Tuto dárkovou kartu můžete používat jako hotovost. Společnost Twitch nenese odpovědnost za ztrátu, krádež, poškození nebo zničení karty ani za použití karty bez vašeho svolení. Tuto kartu vydává společnost Twitch Interactive, Inc. Další podmínky, včetně pokynů k využití karty, najdete na adrese twitch.tv/legal/giftcard. Zákaznický servis je k dispozici na adrese: help.twitch.tv.

*Účty s dárkovým zůstatkem denominované v EUR jsou momentálně k dispozici v následujících zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko a Španělsko.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 06. 02. 2023

Nákup subů dělám vždycky přes kupon když to zrovna chci

 100 %
, 04. 06. 2021

Bezva, funguje!

 100 %
, 02. 03. 2021

Je to super.

 100 %
, 27. 11. 2020

No huráá, na to jsem čekal. Konečně to někdo má v ČR. Hned bude jednodušší dělat donejty!

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Bity
Vilda , 04. 10. 2023

Dobrý den když koupím Twitch předplatné tak za to získám nějaké bity? A na jak dlouho mi to předplatné je když si to koupím? Děkuji moc za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, námi prodávané kupony slouží jako kredit do služby Twitch. Jedná se v podstatě o kredit do vaší peněženky u vašeho Twitch uživatelského účtu, ze kterého následně můžete zakoupit bity či subs.
Twitch kupón
Petr, 03. 01. 2024

Dobrý den,
kam se pak zadává ten Twitch kód?
Nemohu to nikde najít

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kód z vašeho kuponu zadejte do příslušného pole na odkazu https://www.twitch.tv/redeem. Pro uplatnění kuponu musíte mít platný účet Twitch.

Časté dotazy

Twitch je služba, která umožňuje vysílat a sledovat živé online přenosy - tzv. streamy. Na Twitch se každý den chodí bavit miliony lidí, kteří při sledování oblíbeného pořadu mohou komunikovat přes chat s ostatními diváky i samotným tvůrcem. Nejčastěji se vysílá herní obsah, který doplňují rozhovory, cestovatelská videa, sport, pořady o vaření či hudba.

Dárková karta Twitch je ideální pro obdarování každého příznivce her, hudby, sportů a další online zábavy. Kupon se uplatňuje na stránkách služby Twitch. Jakmile jej uplatníte, dobije se vám Twitch peněženka. Pokud zrovna nejste lognutí do vašeho účtu, budete vyzvání k přihlášení. Dobitý kredit se následně využívá především k podpoře oblíbených tvůrců. Těm je možné posílat jednorázové příspěvky nebo je podporovat také pravidelně pomocí předplatného.

Twitch TV je v Česku i v zahraničí jasnou jedničkou ve svém oboru. Tři nejoblíbenější čeští streameři jsou aktuálně FattyPillow, Herdyn a Agraelus, které denně sledují tisíce jejich fanoušků. U zahraničních hvězd jsou čísla násobně větší.

Sledování streamů je možné v prohlížeči i v mobilu, tabletu nebo televizi přes oficiální aplikace. Ty jsou dostupné pro Android, iOS, Windows i macOS, Xbox, PlayStation, Google Chromecast, Apple TV a některé chytré televize.

Služba Twitch je od začátku využívána především pro živé online vysílání herního obsahu, který každý den sledují miliony diváků z celého světa. Několik milionů uživatelů měsíčně přes Twitch také streamuje vlastní tvorbu. Na Twitchi dnes vedle herního obsahu najdete také rozhovory, cestovatelská videa, sport či hudbu. Videa si můžete pouštět také ze záznamu, pokud je autor zveřejňuje.

Obsah tvoří jednotlivci, ale i profesionální týmy. Přes Twitch se vysílají nejen velké esportové turnaje, ale svůj kanál zde aktivně využívá třeba i slavná NBA. Streamovaným hrám aktuálně vládne Fortnite, League of Legends, Dota 2, PUBG, Hearthstone, Overwatch a stálice herního světa Counter-Strike: Global Offensive. Služba pořádá i vlastní turnaje pojmenované Twitch Rivals.

Spousta tvůrců streamuje pravidelně, filmy a seriály ale na Twitchi nenajdete. Pro sledování filmů, seriálů a dokumentů poslouží Netflix, který si můžete předplatit přes Netflix dárkový poukaz.

Prohlédněte si aktuální ceník Netflix, kde najdete také další informace o této službě.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat