Xbox - předplatné a kredit

Xbox patří mezi nejprodávanější herní konzole na trhu. V naší nabídce najdete 5 různých kuponů. Xbox předplacená karta dobíjí Xbox kredit, který je poté možné využít na nákup her a dalších předmětů. Xbox předplatné Live Gold umožňuje hrát online a každý měsíc členům nadělí několik her zdarma. Xbox Game Pass odemyká knihovnu více než 100 her a Xbox Game Pass Ultimate v sobě kombinuje Game Pass a Gold. PC hráče pak potěší PC Game Pass. Zobrazit více.

Historie Xboxu a Xbox členství

První konzole Xbox byla na trh uvedena v listopadu roku 2001. O necelých pět let později už konzole měla na účtě více než 24 milionů prodaných kusů. Již mnoho let je pro Xbox samozřejmostí také služba Xbox Live umožňující především hraní online a stahování her přímo z rozhraní konzole. První členství vzniklo v roce 2013, šlo o Xbox Live Gold.

Předplatné Xbox

Nejstarší Xbox členství je Xbox Live Gold, které hráčům poskytuje výhody jako je třeba možnost hrát online s přáteli, měsíčně 2-4 hry zdarma (a to včetně zpětně kompatibilních Xbox 360 titulů) nebo různé exkluzivní nabídky.

Předplatné Xbox Game Pass, ať už pro konzole či PC, otevírá hráči pravidelně se obměňující katalog her od všemožných herních vydavatelů. Mimo jiné ale nabízí i další služby jako třeba zpřístupnění titulů od Xbox Game Studios hned v den jejich vydání či další členské slevy.

Xbox Game Pass Ultimate potom především kombinuje obě zmíněné subskripce společně s videoherním členstvím EA Play, které přináší ještě další členské odměny, zkušební verze her, Play List čili vlastní kolekci dostupných her nebo desetiprocentní slevu na digitální obsah od EA. Ultimate k tomu všemu navíc dále přidává bezplatné výhody jak v podobě herního obsahu, tak různých partnerských nabídek.

Kupony jsou uplatňovány v již zmiňované Xbox Live, kterou provozuje Microsoft od roku 2002. Ta je Microsoftem rovněž pravidelně aktualizována a vylepšována tak, aby stačila s dobou a mohla poskytovat stále kvalitnější služby.

Ať už Xbox předplatné či pouze dobití zůstatku na Xbox účtě, ať už pro sebe či jako dárek pro zaníceného fanouška konzole… použití kuponu je rychlé a velmi flexibilní - nepotřebujete k jeho pořízení ani vlastnit platební kartu.Články a návody

Hraní přes cloud s Xbox Game Pass Ultimate

Zahrajte si všechny hry obsažené v knihovně Xbox Game Pass Ultimate…

Jak získat Xbox Live Gold 1 měsíc?

Kolik stojí členství Xbox Live Gold na 1 měsíc a jak si ho můžete…