Legends of Runeterra

Doručení ihned Platba i telefonem Oficiální prodej

Soutěžte s Riot Games s celosvětovou komunitou milionů hráčů napříč několika bojišti. Celý popis.

Zakoupit mince do Legends of Runeterra

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

925 mincí 250 Kč  Doručení ihned
1875 mincí 500 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Platba i telefonem
Oficiální prodej
Snadná aktivace

Možno uplatnit ve hrách:

 • League of Legends
 • Teamfight Tactics
 • Legends of Runeterra
 • VALORANT

Hra League Of Legends

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

 1. V herním klientovi běžte do obchodu.
 2. Klikněte na ikonu +.
 3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
 4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
 5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.

Podmínky uplatnění

PODMÍNKY A PRAVIDLA

Tento kód (tento „Kód“) s Virtuální měnou („VM“) Riot Games („RG“) ti umožňuje nakoupit VM do výše uvedené na účtence, které můžeš používat pouze v online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na prepaidcards.riotgames.com. Za VM si můžeš pořídit prémiové virtuální předměty pro svůj účet RG. Tvoje PC musí splňovat jisté minimální požadavky, aby bylo možné hrát jakoukoliv hru od RG. Tento Kód není možné vyměnit za peníze a peněžní ekvivalenty (kromě výjimek vymezených zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a nelze ho vrátit. Kromě případů, kdy to vyžaduje zákon, nebude hodnota tohoto Kódu nahrazena v případě ztráty, krádeže, zničení či použití bez svolení. Uschovej si originální účtenky. Nepoužitý zůstatek je nepřenosný. Po uplatnění tohoto Kódu budeš muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany soukromí, které najdeš na www.riotgames.com a kterým podléhá tvoje používání tohoto Kódu a RG. Plná hodnota tohoto Kódu se ti odečte při uplatnění v obchodě RG. Neseškrabuj kód, dokud k tomu nebudeš vyzván(a) online, a pokud už je karta seškrábaná, nekupuj si ji. Veškeré prostředky spojené s tímto Kódem drží exkluzivně Riot Games Ltd či zástupce vystupující jejich jménem, přičemž jejich pobočky nenabízejí žádnou záruku – výslovnou ani implikovanou – s ohledem na tento Kód ani jakýkoliv aspekt her uvedený na prepaidcards.riotgames.com a zříkají se všech výslovných i implikovaných záruk do míry povolené zákonem. Tvoje jediná náhrada může být výměna tohoto Kódu. Některé jurisdikce nepovolují jisté omezení odpovědnosti a tyto limity se na tebe nemusí vztahovat. Riot Games Ltd. mohou kteroukoliv z těchto podmínek čas od času bez upozornění měnit. Tento Kód lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 20. 03. 2023

Som spokojný

 100 %
, 25. 06. 2021

senza hra

Váš dotaz:
* Povinné položky

Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na mince. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 925 minci. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 1875 mincí.

Mobilní platby jsou u nás výhodnější díky přímému napojení na mobilní operátory. Oproti mobilní platbě dostupné přímo v herním klientovi můžete získat i dvojnásobné množství RP.

Legends of Runeterra je vydařená karetní hra od studia Riot Games. Vyšla v roce 2020 a můžete se v ní těšit mj. na postavy, které už dobře znáte z League of Legends.

Legends of Runeterra patří mezi F2P hry. Utrácet v ní můžete pouze za nové karty, výpravy, hrdiny a skiny, které se platí pomocí mincí, jak se herní měně v LoR říká. Získejte mince pohodlně a bezpečně pomocí kuponu a postavte si ten nejlepší Legends of Runeterra deck!

Legends of Runeterra můžete hrát na počítači i mobilních zařízeních s iOS a Androidem. Hru si tak můžete užívat v pohodlí domova i na cestách.

Ve hře na vás čeká několik módu. Hrajte offline, vyzvěte na soubor kamarády nebo šplhejte nahoru v žebříčku hraním ranked zápasů. Dotáhnete to až na mistrovský rank?

Vývojářům se při vývoji Legends of Runeterra podařilo vymyslet vychytaný herní systém, díky kterému si hru plnohodnotně zahrajete i bez investování peněz. Konkurenčním F2P karetním hrám se to nedaří a pokud je chcete hrát naplno, investicím se nevyhnete. V LoR je navíc limitován počet karet, který si týdně můžete koupit. Díky tomu není zvýhodnění platících hráčů tak výrazné jako v jiných karetních hrách.

Rozhodně to ale neznamená, že by hráči neměli do čeho investovat a podpořit tak další vývoj hry. Kromě karet totiž můžete nakupovat také nespočet skinů a dalších kosmetických úprav, které vám hraní zpříjemní. Hra se tím podobá LoLku, Teamfight Tactics nebo FPS hře Valorant.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat