Legends of Runeterra

Chybí vám karty do Legends of Runeterra? Nebo byste si rádi pořídili některý ze skinů? Pořiďte si Riot Points, díky kterým si můžete pořídit cokoliv, co vám ve hře zrovna schází. Celý popis.

Prodej Legends of Runeterra kuponů začne v březnu 2021. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, až bude spuštěn prodej kuponů Legends of Runeterra na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Doručení ihned
Snadná aktivace
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Legends of Runeterra je vydařená karetní hra od studia Riot Games. Vyšla v roce 2020 a můžete se v ní těšit mj. na postavy, které už dobře znáte z League of Legends.

Pomocí Riot Points můžete v Legends of Runeterra nakupovat nové karty, výpravy, hrdiny a skiny. Herní měna se v rámci LoR jmenuje prostě a jednoduše mince. Prodej kuponů již brzy odstartuje. Těšit se můžete na poukazy v hodnotě 250 Kč a 500 Kč. 

Jaké budou hlavní výhody kuponu do Legends of Runeterra?

 • snadné a rychlé uplatnění
 • při nákupu nepotřebujete platební kartu
 • získané mince můžete použít na nákup čehokoliv z nabídky LoR

Hrajte kdekoliv

Legends of Runeterra můžete hrát na počítači i mobilních zařízeních s iOS a Androidem. Hru si tak můžete užívat v pohodlí domova i na cestách.

Ve hře na vás čeká několik módu. Hrajte offline, vyzvěte na soubor kamarády nebo šplhejte nahoru v žebříčku hraním ranked zápasů. Dotáhnete to až na mistrovský rank? 

Hra League Of Legends

Plnohodnotné hraní bez investic

Vývojářům se při vývoji Legends of Runeterra podařilo vymyslet vychytaný herní systém, díky kterému si hru plnohodnotně zahrajete i bez investování peněz. Konkurenčním F2P karetním hrám se to nedaří a pokud je chcete hrát naplno, investicím se nevyhnete. V LoR je navíc limitován počet karet, který si týdně můžete koupit. Díky tomu není zvýhodnění platících hráčů tak výrazné jako v jiných karetních hrách.

Rozhodně to ale neznamená, že by hráči neměli do čeho investovat a podpořit tak další vývoj hry. Kromě karet totiž můžete nakupovat také nespočet skinů a dalších kosmetických úprav, které vám hraní zpříjemní. Hra se tím podobá LoLku a FPS hře Valorant.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Podmínky uplatnění

PRAVIDLA A PODMÍNKY

Tento kupon („kupon“) na virtuální měnu („VM“) společnosti Riot Games („RG“) vás opravňuje k nákupu VM do výše hodnoty vytisknuté na přední straně tohoto kuponu, a to výhradně na online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com. Díky VM můžete zakoupit používání prémiových virtuálních předmětů na svém účtu RG. Aby na vašem osobním počítači bylo možno hrát libovolnou hru RG, musí počítač splňovat určité minimální požadavky. Tento kupon není směnitelný za hotovost nebo ekvivalenty hotovosti (s výjimkami nařízenými zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a není možné ho vrátit. S výjimkami nařízenými zákonem se hodnota tohoto kuponu nebude v případě ztráty, krádeže, zničení nebo neoprávněného použití nahrazovat. Uschovejte si původní účtenku z nákupu. Nepoužité prostředky nejsou převoditelné. V okamžiku uplatnění tohoto kuponu budete muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na stránce www.riotgames.com, které upravují vaše používání tohoto kuponu a her RG. V okamžiku uplatnění kódu je odečtena plná hodnota tohoto kuponu. Dokud k tomu nebudete vyzváni online, kód neodškrabujte. Pokud je kód odškrábaný, kupon nekupujte. Veškeré prostředky spojené s tímto kuponem drží výhradně společnost Riot Games Ltd., nebo jsou tyto prostředky drženy jménem společnosti Riot Games Ltd., která společně se svými partnery nečiní ohledně tohoto kuponu nebo veškerých her uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com žádné záruky, vyjádřené přímo či nepřímo, a odmítá veškeré záruky vyjádřené přímo či nepřímo v rozsahu povoleném zákonem. Váš jediný dostupný prostředek k nápravě je výměna tohoto kuponu. Některé jurisdikce nepovolují určitá odmítnutí odpovědnosti a tato omezení se na vás nemusejí vztahovat. Společnost Riot Games, Ltd. může tyto podmínky čas od času bez upozornění měnit. Tento kupon lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Časté dotazy

V tomto případě je třeba kontaktovat podporu Riot Games přes kontaktní formulář.

RP je zkratka pro herní měnu Riot Points. Ta slouží k nakupování herních doplňků ve všech hrách od studia Riot Games.

Riot Points můžete využít na skiny a další herní doplňky ve všech hrách od studia Riot Games - tedy například League of Legends, Valorant či Legends of Runeterra.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat