Netflix

Doručení ihned Oficiální prodej Snadná aktivace

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe nebo ho věnujte jako dárek. Celý popis.

Zakoupit Netflix dárkovou kartu

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty.

400  Doručení ihned
1000  Doručení ihned
Doručení ihned
Oficiální prodej
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového.

Na filmy a seriály se dívejte:

 • neomezeně
 • na jakémkoli zařízení
 • a bez nutnosti použít kreditní kartu

Návod na aktivaci kuponu

Začněte se dívat:

 1. Jděte na www.netflix.com/kod
 2. Zadejte kód

Podmínky uplatnění

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. Kompletní podmínky naleznete na www.netflix.com/cardterms. Vydává Netflix International B.V.

Průměrné hodnocení:
96%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 22. 12. 2022

Kupovala jsem už víckrát, je to super, když nechcete "do televize" zadávat platební kartu.
Jen by se mi víc líbilo, aby šla možnost kuponu za 200,- protože ne vždy se díváme dva měsíce vkuse na televizi, ale třeba nárazově jako teď jen vánoce, nebo při nemoci atd, tak stačí měsíc. Ale i tak je to levnější než jít ve čtyřech lidech do kina.

 100 %
, 10. 11. 2021

Nakupuji pravidelně pro sebe i jako dárek a není co vytknout. 👍 Jednoduchá objednávka a super grafiky na dárkových A4. Perfekt dárek nejen na poslední chvíli. ⏰

 100 %
, 19. 10. 2021

super, jak si zajistit delší předplatné. Škoda, že nelze zaplatit jednorázově celý rok. Konečně se mám na co dívat.

 100 %
, 11. 04. 2021

Netflix bezkonkurenční kupóny hned na mailu platba kartou vše v naprostém pořádku. doporučuji tahle platit za Netflix předplatné, kupoval jsem kupon pro syna na televizi a počítač a další zařízení.

 100 %
, 05. 04. 2023

Poukaz byl nakoupen s dodáním poštou, dorazil za pár dní a udělal radost. Mise tedy splněna, děkuju a doporučuju.

 100 %
, 06. 02. 2023

Bezproblémový nákup dárku, doručeno poštou po dvou dnech

 100 %
, 24. 08. 2021

Nej aplikace a nejlepší kupón, určitě lepší než platit kartou za Netflix! 😍👌

 100 %
, 05. 10. 2020

Už aby byly dostupné! Vypadá to na nejlepší letošní vánoční dárek. 🎄

 100 %
, 06. 03. 2023

nakupuji zde netflix už dlouho zatím bez problému

 100 %
, 09. 05. 2023

dárek pro rodiče ideál

 100 %
, 08. 12. 2022

spokojenost

 100 %
, 08. 01. 2021

Na Netflix kupony jsem se těšil, koupil jsem si jich rovnou několik a mám teď Netflix předplacený na slušnou dobu dopředu 😃 Díky za ně.

 100 %
, 10. 12. 2020

Pecička, litřík nahranej během minutky.

 100 %
, 05. 12. 2022

tak už tu nakupuju i netflix :D

 100 %
, 06. 11. 2020

taky se tesim a jsem registrovan! darky budou vyreseny

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Dárková karta Netflix
Jikomowik, 16. 02. 2023

Mam dotaz, když ještě nemám účet na Netflix a koupím si tuto kartu pro aktivování nového účtu, co se stane po úplném vyčerpání? Účet se deaktivuje?
Předem děkuji za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, účet budete mít stále aktivní, jen nebudete mít aktivní předplatné a nebude tedy možné sledovat filmy a seriály, dokud nedojde k dobití kreditu, nebo aktivaci předplatného přímo ve službě Netflix.
Předplatné kupony
Hana, 25. 12. 2022

Dobrý den, dne 12.12, jsem v JRC v Ostravě Nová Karolína zakoupila předplatné netflix 1x 1000 a 1x400...kupony, ale nemůžu dohledat kódy, které mi měly přijít na email... mám to pro syna na vánoce, moc prosím o pomoc, je nějaká šance dohledat kódy a vidět, že nebyly použity, ale zaplaceny...nebo to musím řešit jen v obchodě, kde jsem o zakoupila, bojím se ze jsem přišla o peníze s předplatné nebude moc děkuji Bártová

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, prodejny JRC do naší sítě nespadají, nemáme tak žádnou možnost zjistit, k čemu došlo. Určitě doporučujeme kontaktovat přímo daný obchod a vše řešit přímo s nimi. PS: U nás vám kupony dodáme hned po zaplacení :)
Kdy musím kupon uplatnit?
Zdenka, 18. 12. 2020

Když si dnes koupím Netflix dárkový poukaz a zaplatím ho hned kartou, půjde ho použít až po novém roce? A když mám v Netflixu uloženou kartu, mám jí napřed smazat a až pak zadat kód? Nechci, aby předplatné přestalo jít. Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, Netflix poukazy mají neomezenou platnost, takže je můžete uplatnit kdykoliv. Uložená platební karta nevadí, naopak nějakou kartu musíte mít vždy zadanou, abyste se mohla dívat na Netflix. Předplatné to nijak nenaruší. Napřed se bude odečítat zůstatek z dárkové karty a pak se po vyčerpání poukazu začne opět předplatné strhávat z vaší platební karty. Vše je tedy velice jednoduché a není potřeba se ničeho obávat. :)
Je rozdíl mezi kuponem z trafiky?
Ivan Černý, 30. 01. 2021

Viděl jsem, že tadle předplacená karta Netflix visí také v trafikách GECO, DM a v Billa krámech. Je tam nějaký rozdíl, když si to koupím u vás nebo v papírové variantě v obchodě??

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, je to tak, Netflix poukazy lze zakoupit i na těchto místech. Rozdíl v předplacené kartě žádný není. Stojí stejně a jedná se o naprosto stejný postup uplatnění. Záleží tedy na vás, zda preferujete nákup na fyzickém místě nebo online. U nás můžete platit převodem, kartou, mobilem, ale také na všech terminálech SAZKY.
Netflix Slovensko
Milan, 08. 02. 2021

Bude Netflix poukaz dostupny aj pre slovenskych uzivatelov?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Milane, bližší informace o dostupnosti kuponu Netflix na Slovensku vám zatím poskytnout nemůžeme, určitě však sledujte naše stránky.
Členstvi
petr hunak , 06. 07. 2022

dobrý den když koupím kupon na jak dlouhou budu mít Netflix předplatné

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, záleží na úrovni předplatného, obecně však platí, že při nejnižší úrovni vystačí kupon v hodnotě 400 Kč přibližně na dva měsíce a při úrovni nejvyšší na něco málo přes měsíc.
Platnost poukazu
linda, 09. 03. 2021

mohla bych se zeptat na jak dlouho ten poukaz na 1000kč vydrží?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám kupon v hodnotě 1000 Kč vydrží záleží na zvoleném předplatném. Pokud vyberete základní předplatné v hodnotě 199 Kč, kupon bude uplatněn po 5 měsících. Pokud zvolíte nejdražší předplatné v hodnotě 319 Kč, kupon bude uplatněn po 3 měsících. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@herni-kupony.cz.
předplatné
Milan Havlíček, 23. 11. 2022

Dobrý den, pokud si koupím kupon na 1000 Kč jako vánoční dárek, tak ho lze aktivovat až od 24.12.? A od této doby mi bude odúčtována částka? Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, poukaz na Netflix má neomezenou platnost. Aktivovat ho tedy můžete klidně až na Vánoce - doba předplatného se pak začne počítat až ve chvíli aktivace.
Kolik lidí může sledovat ve stejnou dobu
Vítek, 11. 08. 2021

Když ski koupím dárkový kupón za 400kč bude to jen pro jednoho nebo může to sledovat více lidí najednou?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon lze uplatnit pouze u jednoho uživatelského účtu. V rámci jednoho účtu můžou Netflix sledovat až 4 lidé zároveň - závisí však na typu předplatného.
Region uplatnění
Míra, 07. 11. 2022

Dobrý den,
Dá se dárková karta uplatnit i např. na slovenském Netflixu?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, dárkovou kartu Netflix lze uplatnit pouze u českých účtů Netflix.
Možnost uplatnění
Tomáš, 28. 12. 2022

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda lze kód uplatnit když si na účet netflix nepřidám kreditní kartu.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kuponem si na svém účtu dobijete kredit, který je poté čerpán přednostně před jinými uvedenými platebními metodami. Tímto kuponem je možné službu Netflix i aktivovat, není tedy potřeba údaje z platební karty nikam zadávat.
dárkovy poukaz
Luděk, 05. 12. 2023

Když koupím jako dárek předplacenou kartu,zaplatím kreditkou,po skončení platnosti se automaticky strhne další platba? To by mi nevyhovovalo. Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Poté, co vyprší doba, kterou jste předplatili kuponem, se předplatné automaticky neprodlouží. Automatické prodloužení proběhne pouze v případě, že platební kartu zadáte přímo v Netflixu.
Kdy budou dostupné?
Iva, 22. 10. 2020

Kdy budou Netflix poukazy k objednání?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, velmi nás těší, že se na tento kupon těšíte stejně, jako se na něj těšíme my! Nemůžeme vám však zatím sdělit, kdy přesně bude kupon Netflix vydán. K vydání kuponu by mělo dojít již velmi brzy. Sledujte prosím naše stránky, popřípadě čekejte na informační e-mail, pokud jste váš e-mail zadala na stránce produktu.
Předplatné
dj johny, 18. 01. 2021

dobry den mam dotaz kdyz si koupim za 400 kc na kolik to je mesicu

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám vystačí kredit 400 Kč závisí na tom, jaké předplatné si zvolíte. Netflix nabízí celkem 3 předplatné. Členství Basic v rozlišení SD za 199 Kč měsíčně, členství Standard v rozlišení Full HD za 259 Kč měsíčně a členství Premium v rozlišení 4K za 319 Kč měsíčně. Předplatné se přepočte na dny, aby došlo k plnému vyčerpání kuponu.
Netflix
Mike, 01. 06. 2024

Zdravím,dnes jsem koupil poukaz za 400, kde najdu ten kód ? Účtenku jsem si vzal ale žádný kód nevidím. Z penny

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kód by vám měl být vytisknut společně s účtenkou na samostatném dokladu. Pokud jste lístek s kódem nedostal, bude nutné nákup reklamovat u prodejce, ve vašem případě tedy v Penny.

Časté dotazy

Dárkové poukazy Netflix můžete platit libovolnou platební metodou. K dispozici vám je platba bankovním převodem, platební kartou, hotově či mobilem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet a jste přihlášeni, poukázka bude okamžitě uplatněna. Pokud účet ještě nemáte, budete vyzváni k registraci nového účtu.

Poukazem se vždy dobije kredit, který se poté postupně využívá k placení měsíčního předplatného. Pokud už kredit nestačí na zaplacení celého měsíčního předplatného, získáte za zbytek kreditu úměrný počet dní.

Záleží na hodnotě zakoupeného poukazu a typu předplatného. Po uplatnění poukazu se vám dobije kredit, kterým je poté členství přednostně hrazeno. I když v účtu máte uloženou kartu, nebude k platbám použita, dokud máte dobitý kredit.

Ano. Pokud kredit dobitý dárkovým poukazem nestačí na pokrytí vybraného předplatného, můžete zbytek doplatit platební kartou nebo PayPalem. Pokud už v účtu máte uloženou platební kartu a dárkovým poukazem si dobijete kredit, bude kredit při placení vždy upřednostněn.

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Zkušební dobu zdarma už Netflix nenabízí, ale jeho používání je zcela bez závazků a předplatné je možné kdykoliv zrušit. Více informací se dozvíte na stránce Netflix předplatné.

Ano, Netflix si můžete předplatit také přes poukaz Netflix.

Cena Netflixu se pohybuje mezi 199 Kč a 319 Kč. Na stránce o Netflixu se v přehledné tabulce vždy dozvíte, jaká je aktuální Netflix cena za všechny druhy předplatného a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Základní verze Basic nabízí SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Varianta Standard přináší Full HD rozlišení a sledování programu na dvou zařízeních zároveň. Premium členství pak umožňuje sledovat program na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet s alespoň jedním členem domácnosti.

Netflix aktuálně můžete platit dárkovým poukazem, platební kartou nebo PayPalem. Netflix dárková karta je ideální platební metodou pro uživatele, kteří neradi platí kartou na internetu. Netflix karta je navíc super dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Ano. Netflix platba SMS je možná. Jen je při nákupu kuponů třeba myslet na maximální možnou hodnotu u SMS platby (900 Kč). SMS platbou si tedy v rámci jedné objednávky koupíte maximálně dva Netflix poukazy v hodnotě 400 Kč.

Dárkové poukazy Netflix je v současné době možné koupit online a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Ano. Předplatné Netflixu není nijak závazné a můžete jej kdykoliv jednoduše zrušit.

Na Netflixu najdete filmy, seriály i dokumenty. Katalog zahrnuje také oceňované seriály a filmy z originální produkce Netflix. Sledovat je můžete odkudkoli a členství se dá kdykoli zrušit.

Předplacená karta Netflix je to samé jako dárková karta. Není v nich rozdíl. Skvěle tedy poslouží každému, kdo si chce pořídit Netflix předplatné, ale nechce na webu používat svou platební kartu nebo PayPal. A je také ideálním dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích. Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Články na téma Netlfix

Netflix předplatné a cena 2024

Netflix je služba umožňující svým uživatelům sledovat nespočet filmů, seriálů a dokumentů nejen na TV, ale také v počítači, mobilu či tabletu.

Netflix - na televizi

Sledujte Netflix na televizi. Aplikace Netflix je dostupná na mnoha Smart TV, konzolích nebo mobilních telefonech. V návodu vám popíšeme, jak na to.

Jak sledovat Netflix zdarma?

Netflix od roku 2021 nenabízí měsíční zkušební verzi zdarma, přesto existuje několik odzkoušených způsobů, jak Netflix zdarma můžete získat.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat