Netflix

Netflix je služba umožňující svým uživatelům sledovat nespočet filmů, seriálů a dokumentů nejen na TV, ale také v počítači, mobilu či tabletu. Celý popis.

Prodej kuponů začne v říjnu 2020. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, jakmile bude spuštěn prodej dárkových kuponů Netflix na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Doručení ihned
Snadná aktivace
Oficiální prodej
Bezpečná platba

Netflix je služba, která svým uživatelům umožňuje sledovat filmy, seriály a dokumenty. Aktuálně si ji předplácí více než 190 milionů uživatelů z celého světa a ve svém oboru je tak jasnou jedničkou. Oblibu si získala především díky obrovskému množství kvalitního obsahu a snadnou použitelností.

Hlavní výhody Netflixu

 1. Obrovské množství obsahu - filmů, seriálů i dokumentů.
 2. Měsíční zkušební verze zdarma.
 3. Příznivá cena.
 4. Možnost sledování na libovolném zařízení - TV, mobil, tablet, počítač i herní konzole. 

Dárkové poukazy budou brzy v prodeji i v Česku

Dárkové poukazy Netflix na náš trh dorazí v zimě 2020. Bude je možné koupit online v našem obchodě a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet, předplatné bude okamžitě aktivováno. Pokud jej ještě nemáte, budete vyzváni k registraci a předplatné se poté aktivuje na tomto nově založeném účtu.

Dárkové karty Netflix.

Varianty předplatného, platební metody

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Pokud jste službu nikdy nepoužívali, je možné využít nabídku měsíčního členství zdarma. Ta je zcela nezávazná. 

Cena základní verze Basic je nejnižší. To ale nabízí pouze SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Premium členství je o cca 60 % dražší, program je ale možné sledovat na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet alespoň s jedním dalším člověkem.

Aktuálně můžete Netflix platit platební kartou nebo PayPalem. V zahraničí jsou dostupné také dárkové poukazy. Ty umožňují aktivovat členství bez nutnosti zadávat na webu platební kartu.

Historie služby

I když se společnost Netflix dostala do povědomí většiny českých uživatelů až v posledních několika letech, založena byla už v roce 1997. Zpočátku se věnovala distribuci filmů a seriálů na DVD. 

První nápad na online distribuci přišel krátce po roce 2000. Kvůli v té době pomalému internetovému připojení se původně uvažovalo o zařízení Netflix Box, které by umožňovalo stahování filmů přes noc. Když byl přístroj v roce 2005 připraven, na webu se objevilo zlomové YouTube. Když Netflix viděl, jak je tento nový projekt i přes nižší kvalitu obsahu populární, rozhodl se jít cestou streamování. To byl počátek služby, jak ji dnes známe. Online streamování bylo spuštěno v roce 2007.

Celosvětový úspěch

Netflix se sice stále věnuje i rozesílání filmů a seriálů na DVD, online streamování ale drtivě převládá. V současné době si jej předplácí přes 190 milionů uživatelů ze všech koutů planety. DVD předplatné využívají necelé dva miliony uživatelů v USA.

V roce 2011 se Netflix začal věnovat také natáčení vlastních pořadů. Prvním projektem byl seriál House of Cards, který si okamžitě po svém vydání v roce 2013 získal obrovskou popularitu. Od té doby se program stále rozšiřuje. Pravidelně vychází nové seriály, filmy i dokumenty. Novinky vznikají v různých zemích světa.

Netflix na různých zařízeních.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích

Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Návod na aktivaci kuponu

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 05. 10. 2020

Už aby byly dostupné! Vypadá to na nejlepší letošní vánoční dárek. 🎄

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (poštou)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude doporučeně zaslán poštou včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat