Teamfight Tactics

Doručení ihned Platba i telefonem Oficiální prodej

Soutěžte s Riot Games s celosvětovou komunitou milionů hráčů napříč několika bojišti. Celý popis.

Zakoupit Riot Points do Teamfight Tactics

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

1135 RP 250 Kč  Doručení ihned
2325 RP 500 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Platba i telefonem
Oficiální prodej
Snadná aktivace

Možno uplatnit ve hrách:

 • League of Legends
 • Teamfight Tactics
 • Legends of Runeterra
 • VALORANT

Postavy ze hry Teamfight Tactics.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

 1. V herním klientovi LoL běžte do obchodu.
 2. Klikněte na Zakoupit RP.
 3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
 4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
 5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.

Podmínky uplatnění

PODMÍNKY A PRAVIDLA

Tento kód (tento „Kód“) s Virtuální měnou („VM“) Riot Games („RG“) ti umožňuje nakoupit VM do výše uvedené na účtence, které můžeš používat pouze v online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na prepaidcards.riotgames.com. Za VM si můžeš pořídit prémiové virtuální předměty pro svůj účet RG. Tvoje PC musí splňovat jisté minimální požadavky, aby bylo možné hrát jakoukoliv hru od RG. Tento Kód není možné vyměnit za peníze a peněžní ekvivalenty (kromě výjimek vymezených zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a nelze ho vrátit. Kromě případů, kdy to vyžaduje zákon, nebude hodnota tohoto Kódu nahrazena v případě ztráty, krádeže, zničení či použití bez svolení. Uschovej si originální účtenky. Nepoužitý zůstatek je nepřenosný. Po uplatnění tohoto Kódu budeš muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany soukromí, které najdeš na www.riotgames.com a kterým podléhá tvoje používání tohoto Kódu a RG. Plná hodnota tohoto Kódu se ti odečte při uplatnění v obchodě RG. Neseškrabuj kód, dokud k tomu nebudeš vyzván(a) online, a pokud už je karta seškrábaná, nekupuj si ji. Veškeré prostředky spojené s tímto Kódem drží exkluzivně Riot Games Ltd či zástupce vystupující jejich jménem, přičemž jejich pobočky nenabízejí žádnou záruku – výslovnou ani implikovanou – s ohledem na tento Kód ani jakýkoliv aspekt her uvedený na prepaidcards.riotgames.com a zříkají se všech výslovných i implikovaných záruk do míry povolené zákonem. Tvoje jediná náhrada může být výměna tohoto Kódu. Některé jurisdikce nepovolují jisté omezení odpovědnosti a tyto limity se na tebe nemusí vztahovat. Riot Games Ltd. mohou kteroukoliv z těchto podmínek čas od času bez upozornění měnit. Tento Kód lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 25. 06. 2021

Rychlé, navíc bez poplatků. Díky!

 100 %
, 25. 06. 2021

konecne !! tft me moc bavi

Váš dotaz:
* Povinné položky

Časté dotazy

Obchod najdete v herním klientovi League of Legends. Stačí kliknout na Obchod a poté na TFT.

Postavy ze hry Teamfight Tactics.

Bohužel ne. Google a Apple neumožňují sdílení herních měn napříč platformami. Kupon je tedy třeba uplatnit v herním klientovi pro PC nebo Mac, a poté předměty nakoupit přes obchod v herním klientovi. Nakoupené předměty budete mít k dispozici na všech svých zařízeních.

V mobilu je možné platit pouze přes Google Play či App Store.

Teamfight Tactics (zkráceně TFT) je tahová strategická hra ze světa League of Legends od Riot Games. Hráči skládají tým šampionů a zvítězí ten, který zůstane jako poslední naživu!

Hraj s kamarády kdykoliv a kdekoliv. Teamfight Tactics je totiž dostupný jak pro PC a Mac, tak pro Android a iOS. Mezi těmito platformami funguje crossplay, takže na cestách můžete z telefonu vyzvat kamaráda, co sedí doma u počítače.

Jedné hry se účastní osm hráčů, kteří sestavují týmy šampionů a strategicky je umisťují na herní plán složený z šestiúhelníkových polí. Žánrem hry je “auto-battle”, šampioni na hracím poli mezi sebou každé kolo automaticky bojují.

Cílem hry je zůstat jako poslední naživu. K tomu je potřeba smysl pro strategii a důkladné rozmyšlení taktiky. Důležité je i složení hráčova týmu. Někteří šampioni mezi sebou spolupracují lépe než jiní a jen ta nejlepší kombinace vám zajistí vítězství. K co možná největší síle hrdinům mohou dopomoci různé předměty a získané zkušenosti.

Riot Points je měna, kterou lze platit v obchodě Riot Games. Dá se využít k nákupu předmětů ve všech Riot hrách - tedy League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra i Teamfight Tactics.

Riot Pointy je možné využít například k nákupu skinů, gest, emojis a jiných doplňkových předmětů. Za RP si také můžete pořídit nové šampiony, u nichž může být cesta k jejich získání příliš zdlouhavá.

Ano, navíc je platba v našem obchodě levnější než v herním klientovi Riot Games. Je to proto, že s mobilními operátory přímo spolupracujeme.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat