Valorant

Valorant je zábavná střílečka, která staví na dobře známých základech, ale přidává zábavné prvky, díky kterým si hned po vypuštění beta verze získala obrovskou oblibu. Nakupte Valorant Points a vymeňte je za některý z parádních skinů. Celý popis.

Prodej Valorant kuponů začne během března 2021. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, až bude spuštěn prodej kuponů Valorant na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Doručení ihned
Snadná aktivace
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Valorant má na svědomí dobře známé herní studio Riot Games, které se proslavilo MOBA hrou League of Legends a nyní se mu Valorantem podařilo zčeřit stojaté vody FPS her.

Valorant poukazy zatím v Česku nelze oficiálně zakoupit. Jejich prodej by měl začít v březnu 2021. V nabídce budou poukazy v hodnotě 250 Kč a 500 Kč. Zatím je možné svůj zůstatek ve Valorantu dobít pomocí paysafecard.

Jaké budou hlavní výhody Valorant kuponu?

 • při nákupu nepotřebujete platební kartu
 • snadné a rychlé uplatnění
 • získané Valorant Points můžete použít na nákup libovolných skinů

Kde si Valorant zahrajete?

Valorant na trh vletěl jako uragán a hráče okamžitě zaujal. Beta verze byla přístupná pouze vybraným streamerům a kolem hry kvůli tomu vznikl o to větší hype. Běžní hráči museli doufat, že při sledování streamu obdrží key, který jim přístup k beta verzi zpřístupní.

Nyní si už Valorant může zahrát každý a zdarma, ale pouze na PC. Ke stažení je pouze na oficiálním webu, na Steamu ho budete hledat marně. Vývojáři z Riot Games naznačili, že Valorant pravděpodobně dorazí i na další herní platformy. Zatím ale nebylo oznámeno žádné konkrétní datum. Pokud tak preferujete PS4, Xbox nebo Nintendo Switch, Valorant si zatím nezahrajete.

Hra Valorant ozvláštnila FPS žánr a rychle si získala oblibu.

Styl hry, hrdinové a zbraně

Hra svým pojetím hodně připomíná Counter Strike, který ale i přes prodělaná vylepšení začíná být čím dál tím okoukanější. Valorantu se však daří základy z CSka dobře využít, přidává k nim něco málo z Overwatche a výsledný mix je extrémně zábavný. Stejně jako v CSku se při základní hře utkávají dva týmy o pěti hráčích.

Hrát můžete za jednoho z hrdinů, který má vždy specifické schopnosti, jenž týmu pomáhají razit si cestu k vítězství. Zbraně jsou hodně podobné dalším střílečkám. Nechybí pistole, samopaly, pušky, brokovnice, odstřelovačky ani klasický nůž.

Zbraně si můžete zkrášlit dostupnými skiny, které je možné zakoupit pomocí Valorant Points. Podobně jako v League of Legends a Legends of Runeterra ale investice do hry nejsou k plnohodnotnému hraní potřeba.

Ve hře Valorant můžete hrát za různé hrdiny. Každý z nich má speciální schopnosti.

Tři herní módy

Výhodou Valorantu je, že hrou nemusíte pokaždé trávit desítky minut. Pokud si totiž zahrajete mód Spike Rush, hra potrvá jen 4 kola, všichni hráči budou mít stejné zbraně a dohráno bude za méně než 10 minut.

Nechybí ale samozřejmě ani klasický mód, ve kterém průběžně získáváte peníze, za které poté nakupujete zbraně podle vlastního výběru. O největší řežbu se postará režim Deathmatch. V něm si to 14 hráčů rozdá na náhodné mapě, hra trvá 9 minut, nebo je ukončena, pokud některý z hráčů dosáhne na 40 killů.

Valorant se studiu Riot Games zkrátka povedl a my jen doufáme, že se mu bude i nadále dařit.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Podmínky uplatnění

PRAVIDLA A PODMÍNKY

Tento kupon („kupon“) na virtuální měnu („VM“) společnosti Riot Games („RG“) vás opravňuje k nákupu VM do výše hodnoty vytisknuté na přední straně tohoto kuponu, a to výhradně na online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com. Díky VM můžete zakoupit používání prémiových virtuálních předmětů na svém účtu RG. Aby na vašem osobním počítači bylo možno hrát libovolnou hru RG, musí počítač splňovat určité minimální požadavky. Tento kupon není směnitelný za hotovost nebo ekvivalenty hotovosti (s výjimkami nařízenými zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a není možné ho vrátit. S výjimkami nařízenými zákonem se hodnota tohoto kuponu nebude v případě ztráty, krádeže, zničení nebo neoprávněného použití nahrazovat. Uschovejte si původní účtenku z nákupu. Nepoužité prostředky nejsou převoditelné. V okamžiku uplatnění tohoto kuponu budete muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na stránce www.riotgames.com, které upravují vaše používání tohoto kuponu a her RG. V okamžiku uplatnění kódu je odečtena plná hodnota tohoto kuponu. Dokud k tomu nebudete vyzváni online, kód neodškrabujte. Pokud je kód odškrábaný, kupon nekupujte. Veškeré prostředky spojené s tímto kuponem drží výhradně společnost Riot Games Ltd., nebo jsou tyto prostředky drženy jménem společnosti Riot Games Ltd., která společně se svými partnery nečiní ohledně tohoto kuponu nebo veškerých her uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com žádné záruky, vyjádřené přímo či nepřímo, a odmítá veškeré záruky vyjádřené přímo či nepřímo v rozsahu povoleném zákonem. Váš jediný dostupný prostředek k nápravě je výměna tohoto kuponu. Některé jurisdikce nepovolují určitá odmítnutí odpovědnosti a tato omezení se na vás nemusejí vztahovat. Společnost Riot Games, Ltd. může tyto podmínky čas od času bez upozornění měnit. Tento kupon lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 04. 03. 2021

Už ať to máte dostupné. Hned si jeden koupím!!!

Časté dotazy

V tomto případě je třeba kontaktovat podporu Riot Games přes kontaktní formulář.

RP je zkratka pro herní měnu Riot Points. Ta slouží k nakupování herních doplňků ve všech hrách od studia Riot Games.

Riot Points můžete využít na skiny a další herní doplňky ve všech hrách od studia Riot Games - tedy například League of Legends, Valorant či Legends of Runeterra.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat