Valorant kupony již brzy v prodeji

Valorant je zábavná střílečka, která staví na dobře známých základech, ale přidává zábavné prvky, díky kterým si hned po vypuštění beta verze získala obrovskou oblibu. Hru má na svědomí dobře známé herní studio Riot Games, kterému se tímto počinem podařilo zčeřit stojaté vody FPS her.

Valorant poukazy zatím nelze v Česku oficiálně zakoupit. Máte ale možnost svůj zůstatek ve Valorantu dobít pomocí paysafecard.

Prodej Valorant kuponů začne přibližně na jaře 2021. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, až bude spuštěn prodej kuponů Valorant na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Jaké budou hlavní výhody Valorant kuponu?

  • při nákupu nepotřebujete platební kartu
  • snadné a rychlé uplatnění
  • získané Valorant Points můžete použít na nákup libovolných skinů

Kde si Valorant zahrajete?

Valorant na trh vletěl jako uragán a hráče okamžitě zaujal. Beta verze byla přístupná pouze vybraným streamerům a kolem hry kvůli tomu vznikl o to větší hype. Běžní hráči museli doufat, že při sledování streamu obdrží key, který jim přístup k beta verzi zpřístupní.

Nyní si už Valorant může zahrát každý a zdarma, ale pouze na PC. Ke stažení je pouze na oficiálním webu, na Steamu ho budete hledat marně. Vývojáři z Riot Games naznačili, že Valorant pravděpodobně dorazí i na další herní platformy. Zatím ale nebylo oznámeno žádné konkrétní datum. Pokud tak preferujete PS4, Xbox nebo Nintendo Switch, Valorant si zatím nezahrajete.

Hra Valorant ozvláštnila FPS žánr a rychle si získala oblibu.

Styl hry, hrdinové a zbraně

Hra svým pojetím hodně připomíná Counter Strike, který ale i přes prodělaná vylepšení začíná být čím dál tím okoukanější. Valorantu se však daří základy z CSka dobře využít, přidává k nim něco málo z Overwatche a výsledný mix je extrémně zábavný. Stejně jako v CSku se při základní hře utkávají dva týmy o pěti hráčích.

Hrát můžete za jednoho z hrdinů, který má vždy specifické schopnosti, jenž týmu pomáhají razit si cestu k vítězství. Zbraně jsou hodně podobné dalším střílečkám. Nechybí pistole, samopaly, pušky, brokovnice, odstřelovačky ani klasický nůž. Zbraně si můžete zkrášlit dostupnými skiny, které je možné zakoupit pomocí Valorant Points.

Ve hře Valorant můžete hrát za různé hrdiny. Každý z nich má speciální schopnosti.

Tři herní módy

Výhodou Valorantu je, že hrou nemusíte pokaždé trávit desítky minut. Pokud si totiž zahrajete mód Spike Rush, hra potrvá jen 4 kola, všichni hráči budou mít stejné zbraně a dohráno bude za méně než 10 minut.

Nechybí ale samozřejmě ani klasický mód, ve kterém průběžně získáváte peníze, za které poté nakupujete zbraně podle vlastního výběru. O největší řežbu se postará režim Deathmatch. V něm si to 14 hráčů rozdá na náhodné mapě, hra trvá 9 minut, nebo je ukončena, pokud některý z hráčů dosáhne na 40 killů.

Valorant se studiu Riot Games zkrátka povedl a my jen doufáme, že se mu bude i nadále dařit.


Pomohl vám tento článek?