Valorant

Soutěžte s Riot Games s celosvětovou komunitou milionů hráčů napříč několika bojišti. Celý popis.

Zakoupit Valorant Points

Tyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

925 VP 250 Kč  Doručení ihned
1875 VP 500 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Snadná aktivace
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Možno uplatnit ve hrách:

 • League of Legends
 • Teamfight Tactics
 • Legends of Runeterra
 • VALORANT

Ve hře Valorant můžete hrát za různé hrdiny. Každý z nich má speciální schopnosti.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

 1. Přihlaste se do herního klienta VALORANT.
 2. Klikněte na ikonu VALORANT napravo od záložky Obchod.
 3. Vyberte Předplacené karty a kódy.
 4. Vyplňte získaný PIN (bez mezer).
 5. Klikněte na Odeslat

Uplatnění LoL poukazu je snadné.

Podmínky uplatnění

PODMÍNKY A PRAVIDLA

Tento kód (tento „Kód“) s Virtuální měnou („VM“) Riot Games („RG“) ti umožňuje nakoupit VM do výše uvedené na účtence, které můžeš používat pouze v online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na prepaidcards.riotgames.com. Za VM si můžeš pořídit prémiové virtuální předměty pro svůj účet RG. Tvoje PC musí splňovat jisté minimální požadavky, aby bylo možné hrát jakoukoliv hru od RG. Tento Kód není možné vyměnit za peníze a peněžní ekvivalenty (kromě výjimek vymezených zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a nelze ho vrátit. Kromě případů, kdy to vyžaduje zákon, nebude hodnota tohoto Kódu nahrazena v případě ztráty, krádeže, zničení či použití bez svolení. Uschovej si originální účtenky. Nepoužitý zůstatek je nepřenosný. Po uplatnění tohoto Kódu budeš muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany soukromí, které najdeš na www.riotgames.com a kterým podléhá tvoje používání tohoto Kódu a RG. Plná hodnota tohoto Kódu se ti odečte při uplatnění v obchodě RG. Neseškrabuj kód, dokud k tomu nebudeš vyzván(a) online, a pokud už je karta seškrábaná, nekupuj si ji. Veškeré prostředky spojené s tímto Kódem drží exkluzivně Riot Games Ltd či zástupce vystupující jejich jménem, přičemž jejich pobočky nenabízejí žádnou záruku – výslovnou ani implikovanou – s ohledem na tento Kód ani jakýkoliv aspekt her uvedený na prepaidcards.riotgames.com a zříkají se všech výslovných i implikovaných záruk do míry povolené zákonem. Tvoje jediná náhrada může být výměna tohoto Kódu. Některé jurisdikce nepovolují jisté omezení odpovědnosti a tyto limity se na tebe nemusí vztahovat. Riot Games Ltd. mohou kteroukoliv z těchto podmínek čas od času bez upozornění měnit. Tento Kód lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 29. 06. 2021

Super ceny a konečně někdo ofiko. A ještě to doporučuje i Fiola!!

 100 %
, 20. 05. 2021

Hodně se těším už potřebuji nové skiny.

 100 %
, 04. 03. 2021

Už ať to máte dostupné. Hned si jeden koupím!!!

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Valorant points LoL
Jindřich, 25. 06. 2021

dobrý den, jak se dá kupon valorant points uplatnit v lolku? děkuji za odpověď.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kupon je fakticky na Riot Points, proto je uplatnitelný ve hrách od Riot Games: LoL, TFT, LoR i Valorantu. Záleží tedy v jakém herním klientovi ho uplatníte - ve Valorantu se přičtou Valorant Points, v LoLku a Teamfight Tactics se připíšou Riot Points a v Legends of Runaterra mince.

Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na Valorant Points. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 925 VP. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 1875 VP.

Valorant je zábavná střílečka, která staví na dobře známých základech, ale přidává zábavné prvky, díky kterým si hned po vypuštění beta verze získala obrovskou oblibu. Nakupte Valorant Points a vymeňte je za některý z parádních skinů.

Valorant má na svědomí dobře známé herní studio Riot Games, které se proslavilo MOBA hrou League of Legends a nyní se mu Valorantem podařilo zčeřit stojaté vody FPS her.

Valorant na trh vletěl jako uragán a hráče okamžitě zaujal. Beta verze byla přístupná pouze vybraným streamerům a kolem hry kvůli tomu vznikl o to větší hype. Běžní hráči museli doufat, že při sledování streamu obdrží key, který jim přístup k beta verzi zpřístupní.

Nyní si už Valorant může zahrát každý a zdarma, ale pouze na PC. Ke stažení je pouze na oficiálním webu, na Steamu ho budete hledat marně. Vývojáři z Riot Games naznačili, že Valorant pravděpodobně dorazí i na další herní platformy. Zatím ale nebylo oznámeno žádné konkrétní datum. Pokud tak preferujete PS4, Xbox nebo Nintendo Switch, Valorant si zatím nezahrajete.

Hra svým pojetím hodně připomíná Counter Strike, který ale i přes prodělaná vylepšení začíná být čím dál tím okoukanější. Valorantu se však daří základy z CSka dobře využít, přidává k nim něco málo z Overwatche a výsledný mix je extrémně zábavný. Stejně jako v CSku se při základní hře utkávají dva týmy o pěti hráčích.

Hrát můžete za jednoho z hrdinů, který má vždy specifické schopnosti, jenž týmu pomáhají razit si cestu k vítězství. Zbraně jsou hodně podobné dalším střílečkám. Nechybí pistole, samopaly, pušky, brokovnice, odstřelovačky ani klasický nůž. Valorant shop nabízí spoustu skinů, kterými si zbraně můžete zkrášlit. Platí se herní měnou Valorant Points. Speciální předměty se mohou platit také měnou Radianite Points, která se získává hraním nebo výměnou za VP.

Výhodou Valorantu je, že hrou nemusíte pokaždé trávit desítky minut. Pokud si totiž zahrajete mód Spike Rush, hra potrvá jen 4 kola, všichni hráči budou mít stejné zbraně a dohráno bude za méně než 10 minut.

Nechybí ale samozřejmě ani klasický mód, ve kterém průběžně získáváte peníze, za které poté nakupujete zbraně podle vlastního výběru. O největší řežbu se postará režim Deathmatch. V něm si to 14 hráčů rozdá na náhodné mapě, hra trvá 9 minut, nebo je ukončena, pokud některý z hráčů dosáhne na 40 killů.

Valorant se studiu Riot Games zkrátka povedl a my jen doufáme, že se mu bude i nadále dařit. Spolu s legendární League of Legends, tahovou strategií Teamfight Tactics a karetní hrou Legends of Runeterra má Riot co nabídnout opravdu širokému spektru hráčů.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat