League of Legends

Soutěžte s Riot Games s celosvětovou komunitou milionů hráčů napříč několika bojišti. Celý popis.

Zakoupit Riot Games dárkovou kartu

Tyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

1280 RP 250 Kč  Doručení ihned
2680 RP 500 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Snadná aktivace
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Možno uplatnit ve hrách:

 • League of Legends
 • Teamfight Tactics
 • Legends of Runeterra
 • VALORANT

Jeden z vánočních skinů, na který v League Of Legends můžete narazit.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

 1. V herním klientovi běžte do obchodu.
 2. Klikněte na Zakoupit RP (nebo na ikonu + v Legends of Runeterra).
 3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
 4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
 5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.

Podmínky uplatnění

PODMÍNKY A PRAVIDLA

Tento kód (tento „Kód“) s Virtuální měnou („VM“) Riot Games („RG“) ti umožňuje nakoupit VM do výše uvedené na účtence, které můžeš používat pouze v online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na prepaidcards.riotgames.com. Za VM si můžeš pořídit prémiové virtuální předměty pro svůj účet RG. Tvoje PC musí splňovat jisté minimální požadavky, aby bylo možné hrát jakoukoliv hru od RG. Tento Kód není možné vyměnit za peníze a peněžní ekvivalenty (kromě výjimek vymezených zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a nelze ho vrátit. Kromě případů, kdy to vyžaduje zákon, nebude hodnota tohoto Kódu nahrazena v případě ztráty, krádeže, zničení či použití bez svolení. Uschovej si originální účtenky. Nepoužitý zůstatek je nepřenosný. Po uplatnění tohoto Kódu budeš muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany soukromí, které najdeš na www.riotgames.com a kterým podléhá tvoje používání tohoto Kódu a RG. Plná hodnota tohoto Kódu se ti odečte při uplatnění v obchodě RG. Neseškrabuj kód, dokud k tomu nebudeš vyzván(a) online, a pokud už je karta seškrábaná, nekupuj si ji. Veškeré prostředky spojené s tímto Kódem drží exkluzivně Riot Games Ltd či zástupce vystupující jejich jménem, přičemž jejich pobočky nenabízejí žádnou záruku – výslovnou ani implikovanou – s ohledem na tento Kód ani jakýkoliv aspekt her uvedený na prepaidcards.riotgames.com a zříkají se všech výslovných i implikovaných záruk do míry povolené zákonem. Tvoje jediná náhrada může být výměna tohoto Kódu. Některé jurisdikce nepovolují jisté omezení odpovědnosti a tyto limity se na tebe nemusí vztahovat. Riot Games Ltd. mohou kteroukoliv z těchto podmínek čas od času bez upozornění měnit. Tento Kód lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
89%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 18. 06. 2021

Nákup naprosto v pohodě a pak je to jen na pár kliknutí a RP přičtený. Chtělo by to ještě nižší hodnoty než 1280 RP za těch 250 Kč, ale to bych chtěl už asi moc.

 100 %
, 18. 06. 2021

Konečně!!! Super riot points ceny, jediní v ČR bez debilních poplatků.

 100 %
, 23. 07. 2021

Platím na SAZCE a vše naprosto jednoduché a rychlé, kód funkční. Určitě doporučuji. ✅

 100 %
, 08. 07. 2021

Doporučuji!! RP máte hned na emailu a poplatky u O2 vycházejí líp!

 100 %
, 25. 06. 2021

Je to paráda. Rychlý, jednoduchý... nemám co vytknout!

 100 %
, 24. 06. 2021

Bomba ceny RP! Uplne stejna cena a bonus jako ve hre.

 100 %
, 31. 05. 2021

Už se na poukazy těším. Snad prodej brzy začne. 😏

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Uplatnění
David, 09. 09. 2021

Dobrý den, chtě bych se zeptat zda tyto bofy uplatnit ve hře VALORANT

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, ano tyto kupony lze uplatnit i ve hře VALORANT, liší se pouze přepočet bodů, které za kupon dostanete. Pro lepší přehled můžete mrknout na produktovou stránku VALORANTu - https://www.herni-kupony.cz/valorant/.
Valorant
Hanči, 01. 07. 2021

Dostanu opravdu tolik RP i do Valorantu? Nebo tam je to sníženo na RP např v hodnotě 500kč je ve valorantu 1875RP, zmenší se tedy ty RP co jsou tady napsané nebo dostanu opravdu těch 2680? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Hanči, děkujeme za dotaz. Kupon se převede do měny podle hry od Riot Games, ve které ho uplatníte. Tedy ve Valorantu za 500 Kč dostanete 1875 Valorant Points, v LoL se připíše 2680 Riot Points. Pro lepší přehled máme produktovou stránku přímo pro Valorant: https://www.herni-kupony.cz/valorant/.
Jaký je rozdíl mezi poukazem a nákupem v klientovi
Whitie, 01. 07. 2021

Doslova žiadny change od RP cez Klienta

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jedná se o dárkový poukaz na dobití RP, proto se nijak neliší od produktu přímo v herním klientovi. Výhodou poukazu je vyšší počet platebních metod, např. v hotovosti přes terminál SAZKA, nebo možnost RP věnovat jako dárek.
LoL RP cena
Sandra, 17. 06. 2021

V přímo League of Legends shopu jsou u každého dobití ještě bonusy. Také dostanu stejný bonus, když si zakoupím RP přes vás?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, ano, bonusové RP jsou při použití kuponu stejné. S kuponem za 250 Kč tedy získáte 80 bonusových RP (celkem 1280 RP) a s kuponem v hodnotě 500 Kč bonus činí 280 RP (celkem získáte 2680 RP).

Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na Riot Points. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 1280 RP. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 2680 RP. V případě Valorantu a LoR jde o 925 a 1875 points. Množství je tedy stejné jako při platbě kartou.

Mobilní platby jsou u nás levnější díky přímému napojení na mobilní operátory. Oproti mobilní platbě dostupné přímo v herním klientovi můžete získat i dvojnásobné množství RP.

RP je zkratka pro herní měnu Riot Points. Ta slouží k nakupování herních doplňků ve všech hrách od studia Riot Games.

Herní měna Riot Points umožňuje nakupovat šampiony, skiny, gesta, bedny, klíče a spoustu dalších herních doplňků do League of Legends.Se skiny si vývojáři dávají opravdu záležet. RP se tak dají využít třeba na speciálně upravené skiny, které souvisí s aktuálně probíhajícími událostmi či svátky. Setkat se tak můžete se skiny s olympijskou nebo fotbalovou tématikou a na nové vymazlené skiny se můžete těšit také během Vánoc nebo Halloweenu.

Některé předměty, třeba nové šampiony, můžete nakupovat také za modrou esenci. Její získávání je ale poměrně zdlouhavé a pokud některého z šampionů chcete co nejdříve, RP jsou řešením.

League of Legends se právem pyšní titulem nejhranější současná MOBA hra. Pořiďte si třeba nového šampiona a vrhněte se se do světa nelítostných bojů a hrdinů! Díky Riot Points vám nikdy žádný z šampionů nebude chybět.

Herní studio Riot Games vydalo také FPS střílečku Valorant, karetní hru Legends of Runeterra a tahovou strategii Teamfight Tactics. Hráči si všechny hry rychle oblíbili.

Hráč a jeho tým si v lobby vyberou své hrdiny a útočné pozice tak, aby se vzájemně dobře doplňovali. Výběr hrdiny není snadný. Ve hře jich je spousta a každý z nich umí něco jiného. Škála sahá od malého Yordla jménem Teemo s neuvěřitelnou schopností maskování, přes výtečného bojovníka s kopím Jarvana IV., až po kamenného obra Malphita drtícího své nepřátele na potkání.

Jednou za čas navíc přibývá nový champion přímo od tvůrců hry. Pokud nové šampiony chcete mít k dispozici co nejdříve, můžete si je pořídit za Riot Points. Když mají všichni vybráno, přechází se rovnou na bojiště! Hráče v LoL čeká zabíjení nepřátelských minionů (poskoků) a neutrálních monster jako jsou golemové nebo vlci, ničení věží a budov, a především zabíjení nepřátelských hrdinů! Důležitá je zde spolupráce a obezřetnost.

Základem je týmová hra. Pravidla LoLka vychází ze samotných pravidel tohoto herního žánru. Proti sobě stojí na bitevním poli maximálně pětičlenné týmy hrdinů, kteří se za pomoci počítačem ovládaných jednotek snaží dobít a zničit nepřátelskou základnu.V klasickém módu se dostanete na mapu zvanou Vyvolávačův žleb, kde se zúčastníte souboje 5v5 hráčů nebo 3v3 v Pokroucené aleji. Celá hra je okořeněná o kompetitivní atmosféru díky propracovanému systému lig a divizí. A je jenom na vás, jestli se z bronzové divize propracujete až k platinové nebo dokonce diamantové!

Pokud se vám do LoL RPs nepřičtou, bude třeba kontaktovat podporu Riot Games přes kontaktní formulář.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat