Proč kupony od nás

Jsme česká společnost založená v roce 2010. Zabýváme se prodejem poukázek do online her a aplikací. Za dobu existence Herních kuponů jsme získali několik desítek tisíc spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí. Nabízíme široký výběr platebních metod a svým zákazníkům garantujeme, že veškeré naše produkty jsou plně oficiální a legální. Máme vyškolenou a ochotnou technickou podporu v českém jazyce.

Platba a zaslání

U nás si vyberete přesně podle svých potřeb. Podporujeme totiž mnoho ověřených způsobů platby i doručení. Prostředky můžete zasílat bezpečně a pohodlně online bankovním převodem nebo jakýmkoliv mobilním telefonem. Platit můžete také v hotovosti na pobočkách České pošty, Slovenské pošty, či na terminálech SAZKA. Kupon vám následně zašleme e-mailem, SMS zprávou nebo poštou ve formě dárkového poukazu, podle vaší preference.

Aktivace kuponu

Jakmile kupon zakoupíte, jeho získání i aktivace jsou otázkou několika málo vteřin. Námi zaslaný kupon stačí zkopírovat, vložit a potvrdit. Své hry, prémiové výhody nebo navýšení kreditu v aplikacích získáte ihned. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, zde najdete návody, ve kterých se dozvíte, jak kupony snadno aktivovat.

Garance

Nakupovat u nás je nejenom snadné, ale především bezpečné. Ručíme za to, že všechny naše kupony jsou oficiální a legální. Určeny jsou výhradně pro Českou republiku a Slovensko nebo Evropu. U většiny kuponů jsme oficiálními nebo autorizovanými distributory. Při správném použití kuponu proto zodpovídáme za jeho funkčnost.

Osobní údaje

Při nákupu po svých zákaznících požadujeme jenom minimum osobních údajů. Většinou potřebujeme pouze ty údaje, které jsou nutné pro vyřízení objednávky a odeslání kuponů, nebo zákonem stanové. Ty jsou pak bezpečně uchovávány. Většina plateb navíc probíhá mimo naši službu, v interních systémech bank, telefonních operátorů, České pošty atp. K citlivým údajům tak nemáme přístup a jsou chráněny samotnými zprostředkovateli.

Bezpečnost

Nakupovat u nás můžete bez obav. Používáme pouze ověřené a bezpečně platební metody. Nehrozí proto zneužití jakýchkoliv osobních údajů nebo peněžních prostředků. Předem znáte výši všech poplatků a jelikož platba probíhá v tuzemských měnách, nedochází tak k nevyžádaným měnovým konverzím a tím dalším skrytým poplatkům. Pokud preferujete platby, u kterých není nutnost zadávání vašich bankovních údajů, můžete zvolit například platbu telefonem.

Zákaznická podpora

Provozujeme vlastní česky hovořící zákaznickou podporu, která odpovídá na vaše e-maily a telefonáty. Potřebujete-li poradit s výběrem, nákupem nebo uplatněním našeho produktu, neváhejte a kontakujte nás, rádi vám poradíme. Nabízíme také nadstandardní možnost řešení problémů s aplikacemi a hrami, které podporujeme. Potřebujete pomoci s aktivací vašeho kuponu nebo ověřit, zda je možné kupon do nějaké aplikace vložit? Nevyznáte se v prostředí aplikace, protože je v anglickém jazyce? Se všemi těmito problémy vám rádi pomůžeme.

Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.