Proč kupony od nás?

Způsob platby a doručení vám přesně na míru.
Nákup u nás je vždy naprosto bezpečný.
Máme proškolenou česky hovořící podporu.
Aktivace kuponu proběhne během několika vteřin.
Garantujeme oficiálnost a legálnost našeho zboží.
Vyžadujeme pouze minimum osobních údajů.

Platba a zaslání

U nás si vyberete přesně podle svých potřeb. Podporujeme totiž mnoho ověřených způsobů platby i doručení. Prostředky můžete zasílat bezpečně online bankovním převodem nebo jakýmkoliv mobilním telefonem. Platit lze také v hotovosti na pobočkách pošty nebo na terminálech SAZKA. Kupon vám následně zašleme e-mailem, SMS zprávou nebo poštou ve formě dárkového poukazu.

Bezpečnost

Nakupovat u nás můžete bez obav. Používáme pouze ověřené a bezpečné platební metody. Nehrozí proto zneužití osobních údajů ani peněžních prostředků. Předem znáte výši všech poplatků a jelikož platba probíhá v tuzemských měnách, nedochází k nevyžádaným měnovým konverzím. Pokud preferujete platby, u kterých není nutnost zadávání vašich bankovních údajů, můžete zvolit například platbu telefonem.

Zákaznická podpora

Provozujeme vlastní česky hovořící zákaznickou podporu. Potřebujete-li poradit s výběrem, nákupem nebo uplatněním našeho produktu, neváhejte a kontakujte nás. Nabízíme také nadstandardní možnost řešení problémů s aplikacemi a hrami, které podporujeme. Nevyznáte se například v prostředí aplikace, protože je v anglickém jazyce nebo nevíte jak na aktivaci kuponu? Rádi vám pomůžeme.

Aktivace kuponu

Jakmile kupon zakoupíte, jeho získání i aktivace jsou otázkou několika málo vteřin. Námi zaslaný kupon stačí zkopírovat, vložit a potvrdit. Své hry, prémiové výhody nebo navýšení kreditu v aplikacích získáte ihned. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, zde najdete návody, ve kterých se dozvíte, jak kupony snadno aktivovat.

Garance

Nakupovat u nás je nejenom snadné, ale především bezpečné. Ručíme za to, že všechny naše kupony jsou oficiální a legální. Určeny jsou výhradně pro Českou republiku a Slovensko nebo Evropu. U většiny kuponů jsme oficiálními nebo autorizovanými distributory. Při správném použití kuponu proto zodpovídáme za jeho funkčnost.

Osobní údaje

Při nákupu po svých zákaznících požadujeme jenom minimum osobních údajů. Potřebujeme pouze ty údaje, které jsou nutné pro vyřízení objednávky a odeslání kuponů, nebo jsou zákonem stanovené. Ty pak bezpečně uchováváme. Většina plateb navíc probíhá mimo naši službu, v interních systémech bank, telefonních operátorů, České pošty atp. Citlivá data jsou tak chráněna samotnými zprostředkovateli.