Platba a zaslání

Zpracování plateb je prováděno automaticky v reálném čase a nonstop. Ve všech případech však čekáme na příchozí platbu. Jakmile ji obdržíme, zobrazíme vaše kupony na webu a také je ihned odesíláme e-mailem. Po kliknutí na jednotlivé způsoby se zobrazí jejich podrobnosti.

Možnosti platby

Běžný převod

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Bankovní převod trvá 1-2 pracovní dny.

Zaslání kuponu: Úterý 24.9. při úhradě do zítřka
Rychlý převod

Platbu rychlým bankovním převodem můžete provést pouze v případě, že vlastníte bankovní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, MONETA Money Bank, UniCredit Bank, mBank, ČSOB, Era, Sberbank, Fio. Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví vaší banky, kde provedete úhradu s již předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.

Dostupné rychlé bankovní převody

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Kredit

Pro platbu kreditem je nutné se zaregistrovat. Poté lze libovolnou metodou kredit nabít a pohodlně platit za objednávky.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Poštovní poukázka

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou typu A. Platbu provedete na všech pobočkách České pošty. Platba složenkou trvá 1-2 pracovní dny.

Zaslání kuponu: Úterý 24.9. při úhradě do zítřka
Terminál SAZKA

Získáte platební kód, který buď vytištěný nebo na mobilním telefonu předložíte obsluze terminálu na jakékoliv pobočce SAZKY, kromě terminálů umístěných na pobočkách České pošty. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Zaslání kuponu: Do 10 minut, zpracování plateb je nonstop.
Platební karta

Umožňuje platby všemi kartami MasterCard a VISA, které jsou vydány libovolnou českou nebo slovenskou bankou a také platby peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Google Pay

Umožňuje platby jakoukoliv kartou, kterou máte uloženou ve své Google penežence. Kartu stačí vybrat a nákup potvrdit. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Premium SMS

Platbu můžete provést zasláním SMS z mobilního telefonu všech českých klasických (O2, T-Mobile, Vodafone) i virtuálních (např. BLESKmobil, Mobil.cz, Tesco Mobile, COOP Mobil, Kaktus...) operátorů. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
T-Mobile

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem T-Mobile. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
O2

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem O2. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Vodafone

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Zaslání kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Možnosti zaslání

Email

Aktivační kupony vám budou automaticky zaslány e-mailem.

Dárkový poukaz (poštou)

Dopis s dárkovými poukazy vám bude bezpečně zaslán doporučeně poštou včetně návodu na použití kuponů. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem. Doručení dopisu trvá 2-3 pracovní dny od přijetí platby.

Zobrazit ukázku dárkového poukazu

Fyzický dárkový poukaz lze zaslat jen u vybraných kuponů.


Bankovní spojení

Česká republika: 2400071210 / 2010 (Fio banka, a.s.)
Slovensko: 2000071211 / 8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK3383300000002000071211, SWIFT: FIOZSKBAXXX

Majitelem těchto bankovních účtů je společnost EGIT s.r.o., provozovatel služby Herní-kupony.cz.


Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.