Způsoby platby a doručení kuponů

Zpracování plateb je prováděno automaticky v reálném čase a nonstop. Ve všech případech však čekáme na příchozí platbu. Jakmile ji obdržíme, zobrazíme vaše kupony na webu a také je ihned odesíláme e-mailem. Po kliknutí na jednotlivé způsoby se zobrazí jejich podrobnosti.

Způsoby platby

Banka

Okamžitý převod

Při okamžitém převodu budou vaše prostředky odeslány ihned, pokud máte některou z těchto bank: Air Bank, Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Era, MONETA, mBankFio banka, Raiffeisenbank, Equa bankCREDITAS, Oberbank nebo PPF. Zadáte ji jako klasický bankovní převod. Zpracování proběhne během několika vteřin.

Okamžité platby - seznam bank

Přejít na podrobné návody pro zadání okamžité platby.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Běžný převod

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Zpracování proběhne nejpozději následující pracovní den.

Doručení kuponu: Zítra 22.7. při úhradě do zítřka.
Rychlý převod

Platbu rychlým bankovním převodem můžete provést pouze v případě, že vlastníte bankovní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, MONETA Money Bank, UniCredit Bank, mBank, ČSOB, Era nebo Fio. Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví vaší banky, kde provedete úhradu s již předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Dostupné rychlé bankovní převody

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Platební karta

Platbu můžete provést všemi kartami MasterCard a VISA vydanými českou nebo slovenskou bankou. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Google Pay

Platbu můžete provést jakoukoliv kartou, kterou máte uloženou ve svém Google účtě. Kartu stačí vybrat a nákup potvrdit. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Apple Pay

Platbu můžete provést jakoukoliv kartou uloženou ve službě Apple Pay, pokud používáte iPhone, iPad nebo Mac. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Mobilní telefon

T-Mobile

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem T-Mobile. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
O2

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem O2. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Vodafone

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Hotovost

Terminál SAZKA

Získáte platební kód, který buď vytištěný nebo na mobilním telefonu předložíte obsluze terminálu na jakékoliv pobočce SAZKY, kromě terminálů umístěných na pobočkách České pošty. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Doručení kuponu: Do 10 minut, zpracování plateb je nonstop.
Poštovní poukázka

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou typu A. Platbu provedete na všech pobočkách České pošty. Platba složenkou trvá 1-2 pracovní dny.

Doručení kuponu: Úterý 23.7. při úhradě do zítřka.

Kredit

Kredit

Pro platbu kreditem je nutné se zaregistrovat. Poté lze libovolnou metodou kredit nabít a pohodlně platit za objednávky.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Způsoby doručení

Kód (e-mailem)

Aktivační kupony vám budou automaticky zaslány e-mailem.

Dárkový poukaz (e-mailem)

Dárkové poukazy s aktivačními kupony vám zašleme e-mailem. Vybrat si můžete kupon k vytištění nebo pro přeposlání. Kupony k vytištění si doma jednoduše vytisknete na jakékoliv běžné tiskárně a složíte je do dárkové podoby.

Dárkový poukaz (fyzicky)

Dárkové poukazy vám budou bezpečně zaslány v bublinkové obálce na vybranou pobočku Zásilkovny nebo doporučeně poštou. Součástí je i obálka na poukaz pro okamžité darování. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem. Doručení trvá 1-2 pracovní dny od přijetí platby.

Zobrazit ukázky dárkových poukazů

Nákup na prodejně

Prodejna GalaxyGamer

V naší partnerské prodejně koupíte všechny kupony z naší nabídky. Najdete ji v OC Stromovka (Veletržní 24, 170 00 Praha 7).

Pobočky Tipsportu a Chance

Na pobočkách Tipsportu a Chance můžete nakupovat kupony PlayStation, Steam, SledováníTV a univerzální Herní kupon. Jednotlivé pobočky najdete na Givery mapě.

Další prodejny

V rámci našeho projektu Givery dodáváme poukazy také do dalších prodejen. Mapu všech poboček najdete na givery.cz/mapa.


Bankovní účet

Pro platby bankovním převodem (běžný převod a okamžitý převod) používáte tyto čísla bankovních účtů:

  • Česká republika: 2400071210 / 2010 (Fio banka, a.s.)
  • Slovensko: 2000071211 / 8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK3383300000002000071211, SWIFT: FIOZSKBAXXX

Majitelem těchto účtů je společnost EGIT s.r.o., provozovatel služby Herní-kupony.cz.

Pro platby rychlým převodem využíváme bankovní účty, které patří platebním službám PayU a Besteron.


Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.