Způsoby platby a doručení kuponů

Zpracování plateb je prováděno automaticky v reálném čase a nonstop. Ve všech případech však čekáme na příchozí platbu. Jakmile ji obdržíme, zobrazíme vaše kupony na webu a také je ihned odesíláme e-mailem. Po kliknutí na jednotlivé způsoby se zobrazí jejich podrobnosti.

Způsoby platby

Banka

Okamžitý převod

Při okamžitém převodu budou vaše prostředky odeslány ihned, pokud máte některou z těchto bank: Air Bank, Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Era, MONETA, mBankFio banka, Raiffeisenbank, Equa bankCREDITAS, Oberbank nebo PPF. Zadáte ji jako klasický bankovní převod. Zpracování proběhne během několika vteřin.

Okamžité platby - seznam bank

Přejít na podrobné návody pro zadání okamžité platby.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Běžný převod

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Zpracování proběhne nejpozději následující pracovní den.

Doručení kuponu: dnes při úhradě do 10:00.
Rychlý převod

Platbu rychlým bankovním převodem můžete provést pouze v případě, že vlastníte bankovní účet u jedné z následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, MONETA Money Bank, UniCredit Bank, mBank, ČSOB, Era nebo Fio. Po dokončení objednávky budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví vaší banky, kde provedete úhradu s již předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Dostupné rychlé bankovní převody

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Platební karta

Platbu můžete provést všemi kartami MasterCard a VISA, které jsou vydány libovolnou českou nebo slovenskou bankou. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Google Pay

Platbu můžete provést jakoukoliv kartou, kterou máte uloženou ve svém Google účtě. Kartu stačí vybrat a nákup potvrdit. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Apple Pay

Platbu můžete provést jakoukoliv kartou uloženou ve službě Apple Pay, pokud používáte prohlížeč Safari na iPhonu, iPadu nebo Macu. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Mobilní telefon

T-Mobile

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem T-Mobile. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
O2

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem O2. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Vodafone

Platbu můžete provést mobilním telefonem s operátorem Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo vám bude účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.
Premium SMS Služba není momentálně dostupná
Platební metoda Premium SMS je nedostupná, omlouváme se za potíže.

Platbu můžete provést zasláním SMS z mobilního telefonu všech českých klasických (O2, T-Mobile, Vodafone) i virtuálních (např. BLESKmobil, Mobil.cz, Tesco Mobile, COOP Mobil, Kaktus...) operátorů. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře od mobilního operátora. Zpracování transakce proběhne ihned.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Hotovost

Terminál SAZKA

Získáte platební kód, který buď vytištěný nebo na mobilním telefonu předložíte obsluze terminálu na jakékoliv pobočce SAZKY, kromě terminálů umístěných na pobočkách České pošty. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Doručení kuponu: Do 10 minut, zpracování plateb je nonstop.
Poštovní poukázka

Budou vám poskytnuty veškeré potřebné údaje pro platbu složenkou typu A. Platbu provedete na všech pobočkách České pošty. Platba složenkou trvá 1-2 pracovní dny.

Doručení kuponu: Zítra 10.12. při úhradě dnes.

Kredit

Kredit

Pro platbu kreditem je nutné se zaregistrovat. Poté lze libovolnou metodou kredit nabít a pohodlně platit za objednávky.

Doručení kuponu: Ihned, zpracování plateb je nonstop.

Způsoby doručení

E-mail

Aktivační kupony vám budou automaticky zaslány e-mailem.

Dárkový poukaz (e-mail)

Dárkové poukazy s aktivačními kupony vám zašleme e-mailem. Vybrat si můžete kupon k vytištění nebo pro přeposlání. Kupony k vytištění si doma jednoduše vytisknete na jakékoliv běžné tiskárně a složíte je do dárkové podoby.

Dárkový poukaz (fyzicky)

Dopis s dárkovými poukazy vám bude bezpečně zaslán na vybranou pobočku Zásilkovny, doporučeně poštou nebo na naši prodejnu včetně návodu na použití kuponů. Nejedná se však o zaslání na dobírku, vyžadujeme platbu předem. Doručení trvá 1-2 pracovní dny od přijetí platby.

Zobrazit ukázky dárkových poukazů


Bankovní účet

Pro platby bankovním převodem (běžný převod a okamžitý převod) používáte tyto čísla bankovních účtů:

  • Česká republika: 2400071210 / 2010 (Fio banka, a.s.)
  • Slovensko: 2000071211 / 8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK3383300000002000071211, SWIFT: FIOZSKBAXXX

Majitelem těchto účtů je společnost EGIT s.r.o., provozovatel služby Herní-kupony.cz.

Pro platby rychlým převodem využíváme bankovní účty, které patří platebním službám PayU a Besteron.


Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.