Jak sledovat Netflix zdarma?

Netflix od roku 2021 nenabízí měsíční zkušební verzi zdarma, přesto existuje několik odzkoušených způsobů, jak službu získat, aniž byste za ní utratili jedinou korunu.

Netflix předplatné na 30 dní zdarma zrušeno od 2021

Od spuštění služby v roce 2016 bylo možné vyzkoušet měsíční předplatné zdarma a až poté se rozhodnout, zda za službu nadále platit nebo členství přerušit. V roce 2021 však Netflix tuto možnost ukončil. Pokud tedy nemáte aktivní předplatné, uvidíte pouze aktuální nabídku seriálů a filmů, bez možnosti jejich spuštění.

I když tento krok Netflix oficiálně nekomentoval, hlavním důvodem bylo pravděpodobně zneužívání služby pomocí generování různých přihlašovacích údajů. Netflix v této době nabral tolik aktivních uživatelů i kvalitního obsahu, že o svých kvalitách potenciální zájemce nemusí tímto lákadlem přesvědčovat. Nejsledovanější seriály na Netflixu mají přes milion a půl shlédnutých hodin.

1) Společné sdílení účtu Domácnost Netflix

Nejčastějším způsobem, jak Netflix zdarma získat je sdílení jednoho účtu v rámci domácnosti. Domácnost Netflix je skupina zařízení připojená k internetu na místě, kde se na Netflix díváte nejběžněji. Netflix nabízí možnost zapojit i člena mimo domácnost - to je ovšem zpoplatněná doplňková služba za cenu 79 Kč/měsíčně.

Oficiální vyjádření Netflixu ke sdílení účtu v rámci domácností zní takto: "Účet byl a je určený pouze pro jednu domácnost. Všichni, kdo v této domácnosti žijí, mohou Netflix používat, ať jsou kdekoli - doma, na cestách, na dovolené - a využívat jeho nové funkce jako je Převedení účtu a Správa přístupu a zařízení."

Jak sdílet svůj účet Netflix:

  1. Na stránce Kdo se dívá? vyberte Spravovat profily
  2. Vyberte Přidat profil
  3. Zadejte název nového profilu a vyberte Pokračovat
  4. Vyberte Hotovo

2) Netflix zdarma jako dárek k TV

Další možností, jak Netflix zdarma získat, je při nákupu nové Smart TV. V takovém případě prodejci poukaz na Netflix zdarma využívají jako dárek k nově zakoupenému zařízení. Kromě televize mohou tento benefit nabízet také mobilní operátoři - například ve formě dárku k tarifu nebo ke koupi nového mobilu.

V poslední době ale operátoři od tohoto benefitu postupně opouštějí. Nejčastěji nabízí pouze možnost přidat si do celkového vyúčtování za služby také poplatek za Netflix. Tímto způsobem můžete předplatné uhradit například u Vodafonu.

Netflix na televizi.

3) Dárkový poukaz Netflix zdarma od Herních kuponů

Dárkový poukaz Netflix zdarma můžete získat také jako výhru v jedné z pravidelných soutěží přímo od Herních kuponů, které probíhají několikrát v roce. Stačí sledovat facebokový profil nebo instagramový účet Herních kuponů a aktivně se soutěží účastnit.

A pokud chcete jistotu, není nic snažšího, než si Netflix kupon přát jako dárek k narozeninám či k Vánocům. Vaši příbuzným ušetříte přemýšlení nad vhodným dárkem a vy dostanete něco, co stoprocentně využijete.

3 způsoby, jak získat Netflix zdarma:

  1. Společné sdílení účtu Domácnost Netflix
  2. Netflix zdarma jako dárek k TV
  3. Netflix zdarma v soutěži od Herních kuponů

Pomohl vám tento článek?