Jak funguje PlayStation peněženka?

Co je PlayStation peněženka

PlayStation peněženka vám umožní snadno a rychle nakupovat hry, členství PlayStation Plus a další produkty z PlayStation Store bez nutnosti zadávat platební kartu. S dobitou peněženkou můžete platit kdykoliv libovolné hry a předměty z PS Store. S dobitou peněženkou lze zakoupit i kteroukoliv z TOP PlayStation her.

Jak si doplnit PlayStation peněženku?

PlayStation peněženku můžete dobít pomocí platební karty, PlayStation kuponů nebo paysafecard kuponů.

Jak si dobít PS peněženku na počítači?

Jedna z možností dobití Playstation peněženky je přes na počítači ve webovém rozhraní na webu PlayStation Store. Tato volba je komfortnější, jelikož nejste nuceni zadávat text na gamepadu.

Dobití pomocí PlayStation kuponu

  1. Přihlaste se do PlayStation Store (Sign in vpravo nahoře).
  2. Najeďte na svou přezdívku vpravo nahoře. Pokud již máte zakoupený PlayStation kupon, klikněte na Redeem Codes a zadejte svůj kupon. Stránka může před zadáním kódu vyžadovat zadání přihlašovacího hesla. 

Uplatnění kódu v PlayStation Store na počítači

Dobití pomocí jiných platebních metod

  1. Po přihlášení najeďte na svou přezdívku vpravo nahoře na Payment Management.
  2. Opětovně zadejte vaše heslo, pokud bude vyžadováno. Zobrazí se vám možnosti dobití vaší peněženky.
  3. Add Payment Method vám umožní zadat platební kartu, propojit účet s PayPalem či zadat kód PlayStation kuponu (Redeem a Pre-Paid Card).
  4. Pod volbou Add Funds se pak navíc skrývá i možnost dobití pomocí paysafecard

Jak si dobít peněženku přímo na konzoli?

Další možností, jak si dobít playstation peněženku je přímo ve vaší konzoli. Výhodou je, že jste již přihlášeni ke svému PlayStation Store účtu. 

  1. Z hlavního menu v PlayStationu přejděte do PlayStation Store.
  2. V levém menu se posuňte úplně dolů.
  3. Zde naleznete možnost Redeem Codes (pro zadání PS kuponu) a Payment Methods (pro přidání karty či spárování s PayPal účtem).
  4. Pro zadání zakoupeného PlayStation kuponu zvolte Redeem Codes, zadejte váš 12místný kód a potvrďte. Tím se váš zůstatek navýší.

Uplatnění kódu v PlayStationu

Jak zjistit zůstatek PlayStation peněženky?

Chcete zjistit, kolik prostředků vám zbývá ve vaší PlayStation pěnežence k čerpání? Existují dva způsoby, jak můžete výši svých prostředků zjistit.

Jak zjistit zůstatek PlayStation peněženky na počítači?

Pokud zůstatek chcete zkontrolovat ve webové verzi PlayStation Store, stačí se přihlásit ke svému účtu a najet na svou přezdívku vpravo nahoře a vedle volby Payment Management vidíte váš aktuální zůstatek.

Jak zjistit zůstatek přímo na konzoli?

V konzoli stačí přejít z hlavního menu do PlayStation Store. Nahoře najeďte na košík (Cart) a ať už v něm máte nějakou hru, nebo je prázdný, svůj zůstatek vidíte vlevo nahoře.


Pomohl vám tento článek?