Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Xbox Live GOLD

Xbox Live GOLD

Využijte všech výhod sítě Xbox Live s exkluzivním zlatým členstvím, díky kterému může hrát všechny své oblíbené hry online! Stahujte nejnovější demoverze, vybírejte mezi týdenními akčními nabídkami a vyzkoušejte řadu síťových funkcí jako ukládání pozic do cloudu, surfování na webu či sledování videí na YouTube. Všichni zlatí členové navíc mají každý měsíc nárok na 2 špičkové hry zdarma dle aktuální nabídky, které si po aktivaci mohou kdykoliv stáhnout a hrát. Rovněž je možné využívat výhod cloudového úložiště OneDrive, díky kterému můžete pohodlně sledovat vaše či s vámi sdílená média. Teprve se zlatým členstvím Xbox Live Gold Membership využijete potenciál svého Microsoft Xbox naplno!

Zakoupit Xbox členství

3 měsíce
499 Kč
Ihned k zaslání
12 měsíců
1 499 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelXbox
Žánrdle hry
Jazykdle hry
Adresaxbox.com

Aktivační kupon je jedinečný kód, který umožní nákup her nebo využití prémiových členských výhod na Xboxu. Kupony můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Po aktivaci kuponu dojde k přístupnění prémiových členských výhod nebo umožnění nákupu her.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

Ke službě Xbox Live se můžete připojit buď ve vaší konzoli nebo na stránkách www.xbox.cz. Na webu: Přejděte na webovou stránku www.xbox.cz / přihlašte se s vaším účtem Microsoft / sekce Xbox Live / Použít kod / Vyplatit a zadejte kod který získáte při nákupu. V konzoli Xbox 360: Přihlašte se s vaším účtem Microsoft / v hlavní menu přejděte do sekce Settings / Redeem code / zadejte kod který získáte při nákupu.

Aktivace kuponu v Xbox Live GOLD