Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Xbox předplacená karta

Xbox předplacená karta

Xbox Live je obrovský svět online zábavy, ve kterém mohou hráči hrát online, komunikovat mezi sebou a získávat nejžhavější herní novinky nebo přídavky do svých oblíbených her. Díky předplaceným kuponům pro Xbox Live odpadávají starosti se zadáváním údajů platebních karet. Jde o nejbezpečnější způsob nakupování v obchodech společnosti Microsoft a dobitý kredit lze použít k pořízení her a jiných médií pro zařízení Xbox 360, Xbox One, telefony s operačním systémem Windows Phone i počítače s Windows 8.1. Na nic nečekejte a nechte se pohltit neuvěřitelně výhodnými nabídkami v síti Xbox Live.

Zakoupit Xbox kupon

300 Kč
300 Kč
Ihned k zaslání
800 Kč
800 Kč
Ihned k zaslání
1500 Kč
1 500 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelXbox
Žánrdle hry
Jazykdle hry
Adresaxbox.com

Aktivační kupon je jedinečný kód, který umožní nákup her nebo využití prémiových členských výhod na Xboxu. Kupony můžete zakoupit pro sebe nebo je darovat.

Po aktivaci kuponu dojde k přístupnění prémiových členských výhod nebo umožnění nákupu her.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

Ke službě Xbox Live se můžete připojit buď ve vaší konzoli nebo na stránkách www.xbox.cz. Na webu: Přejděte na webovou stránku www.xbox.cz / přihlašte se s vaším účtem Microsoft / sekce Xbox Live / Použít kod / Vyplatit a zadejte kod který získáte při nákupu. V konzoli Xbox 360: Přihlašte se s vaším účtem Microsoft / v hlavní menu přejděte do sekce Settings / Redeem code / zadejte kod který získáte při nákupu.

Aktivace kuponu v Xbox předplacená karta