Váš požadavek začneme řešit co nejdříve. Chcete-li kontaktovat telefonicky, vložte do zprávy tel. číslo.
Logo Herni-kupony.cz
Naše +
  • Snadné a dostupné platby
  • Nonstop zpracování
  • Minimum osobních údajů
  • Žádné skryté poplatky
  • Podpora po tel. i emailem
  • Bezpečnost je prioritou
  • Nehrozí zneužití karty
  • Dlouholeté zkušenosti
Jak zaplatit
Způsob platby - Telefon - T-MobileZpůsob platby - Telefon - O2Způsob platby - Telefon - Vodafone
Způsob platby - Terminály SAZKYZpůsob platby - Česká poštaZpůsob platby - Platební karta
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod
Způsob platby - Rychlý převodZpůsob platby - Rychlý převod+ 8 dalších
Možnosti doručení
Doručení SMS
SMS
Doručení emailem
E-MAIL
Doručení poštou
POŠTA

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Nejnovější verze nesmrtelné online střílečky Counter-Strike jde ruku v ruce s moderními trendy a přitom si zachovává svou hardcore tvář. Prožijte další tisíce kol bojů mezi teroristy a protiteroristickými jednotkami v nové grafice a s vypiplanou hratelností. Čekají na vás zbrusu nové zbraně i barevné variace klasických karabin a "kalachů", poctivě přepracované mapy a nové oficiální režimy. Podstatnou část Counter-Strike: Global Offensive tvoří pilná komunita, která pro nenasytné hráče neúnavně vytváří další mapy a skiny zbraní. Získejte originální Steam key třeba jen posláním jedné SMS z vašeho mobilu. Zapojte se tedy do jednoho z nejhranějších online titulů co nejdříve, ať vám neujede vlak!

Zakoupit Steam klíč

Counter-Strike: Global Offensive
349 Kč
Ihned k zaslání
VydavatelValve
Žánrakční
Vydáno2012
Jazykčeština

Jsme autorizovaný prodejce aktivačních kuponů (tzv. Steam klíčů) pro hru Counter-Strike: Global Offensive. Steam klíč je jedinečný autorizační kód poskytovaný společností Valve, který se používá k zakoupení her přes aplikaci Steam. Výsledná hra je naprosto stejná jako při zakoupení CD/DVD. Námi prodávané kupony jsou přímo určeny pro legální digitální distribuci.

Aktivační kupon stačí jednoduše zadat přímo v aplikaci Steam (Hry / Aktivovat produkt ve službě Steam...), tím se hra ihned zpřístupní, stáhne a nainstaluje. Aplikace Steam je v češtině.

Všechny kupony, které nabízíme, jsou buď výhradně určeny pro Českou republiku a Slovensko nebo celou Evropu. Vždy ručíme za funkčnost a legálnost. Jsme česká společnost a poskytujeme výhradně české / slovenské platební metody, u kterých nehrozí riziko dodatečných výdajů za měnové konverze, poplatků za zahraniční transakce nebo dokonce neoprávněných čerpání prostředků z vaší bankovní karty.

Každou platbu máme bezpečně pod kontrolou, jakýkoliv problém je možno individuálně řešit emailem nebo telefonicky. V neposlední řadě je nákup kuponů také vhodný pro rodiče, kteří svým dětem nabíjí jejich herní účty, nebo utrácející hráče z důvodu přesného stanovení rozpočtu.

Požadujeme také minimum osobních údajů, většinou pouze ty, které jsou nutné pro vyřízení objednávky nebo je musíme ze zákona vyžadovat. Velká část plateb ani neprobíhá na straně našeho systému, ale na interních zabezpečených technologiích konkrétní banky, telefonního operátora nebo dalších zprostředkovatelů, jako jsou SAZKA nebo Česká a Slovenská pošta.

Pokud ještě nejste ve službě Steam registrován, stáhněte a nainstalujte si aplikaci Steam a po spuštění klikněte na možnost vytvoření nového účtu (1). Po registraci zadejte své přihlašovací údaje do formuláře (2) a přihlaste se. V horním menu pod položkou Hry zvolte možnost Aktivovat produkt ve službě Steam... (3). Následujte průvodce a po vložení kuponu do formuláře (4) dojde k zakoupení, stažení a instalaci hry.

Aktivace kuponu v Counter-Strike: Global Offensive