Aktivace kuponů League of Legends

Uplatnění kuponů

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

  1. V herním klientovi běžte do obchodu.
  2. Klikněte na Zakoupit RP (nebo na ikonu + v Legends of Runeterra).
  3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
  4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
  5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.


Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na Riot Points. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 1280 RP. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 2680 RP. V případě Valorantu a LoR jde o 925 a 1875 points. Množství je tedy stejné jako při platbě kartou.

Mobilní platby jsou u nás levnější díky přímému napojení na mobilní operátory. Oproti mobilní platbě dostupné přímo v herním klientovi můžete získat i dvojnásobné množství RP.

RP je zkratka pro herní měnu Riot Points. Ta slouží k nakupování herních doplňků ve všech hrách od studia Riot Games.

Herní měna Riot Points umožňuje nakupovat šampiony, skiny, gesta, bedny, klíče a spoustu dalších herních doplňků do League of Legends.Se skiny si vývojáři dávají opravdu záležet. RP se tak dají využít třeba na speciálně upravené skiny, které souvisí s aktuálně probíhajícími událostmi či svátky. Setkat se tak můžete se skiny s olympijskou nebo fotbalovou tématikou a na nové vymazlené skiny se můžete těšit také během Vánoc nebo Halloweenu.

Některé předměty, třeba nové šampiony, můžete nakupovat také za modrou esenci. Její získávání je ale poměrně zdlouhavé a pokud některého z šampionů chcete co nejdříve, RP jsou řešením.

League of Legends se právem pyšní titulem nejhranější současná MOBA hra. Pořiďte si třeba nového šampiona a vrhněte se se do světa nelítostných bojů a hrdinů! Díky Riot Points vám nikdy žádný z šampionů nebude chybět.

Herní studio Riot Games vydalo také FPS střílečku Valorant, karetní hru Legends of Runeterra a tahovou strategii Teamfight Tactics. Hráči si všechny hry rychle oblíbili.

Hráč a jeho tým si v lobby vyberou své hrdiny a útočné pozice tak, aby se vzájemně dobře doplňovali. Výběr hrdiny není snadný. Ve hře jich je spousta a každý z nich umí něco jiného. Škála sahá od malého Yordla jménem Teemo s neuvěřitelnou schopností maskování, přes výtečného bojovníka s kopím Jarvana IV., až po kamenného obra Malphita drtícího své nepřátele na potkání.

Jednou za čas navíc přibývá nový champion přímo od tvůrců hry. Pokud nové šampiony chcete mít k dispozici co nejdříve, můžete si je pořídit za Riot Points. Když mají všichni vybráno, přechází se rovnou na bojiště! Hráče v LoL čeká zabíjení nepřátelských minionů (poskoků) a neutrálních monster jako jsou golemové nebo vlci, ničení věží a budov, a především zabíjení nepřátelských hrdinů! Důležitá je zde spolupráce a obezřetnost.

Základem je týmová hra. Pravidla LoLka vychází ze samotných pravidel tohoto herního žánru. Proti sobě stojí na bitevním poli maximálně pětičlenné týmy hrdinů, kteří se za pomoci počítačem ovládaných jednotek snaží dobít a zničit nepřátelskou základnu.V klasickém módu se dostanete na mapu zvanou Vyvolávačův žleb, kde se zúčastníte souboje 5v5 hráčů nebo 3v3 v Pokroucené aleji. Celá hra je okořeněná o kompetitivní atmosféru díky propracovanému systému lig a divizí. A je jenom na vás, jestli se z bronzové divize propracujete až k platinové nebo dokonce diamantové!

Pokud se vám do LoL RPs nepřičtou, bude třeba kontaktovat podporu Riot Games přes kontaktní formulář.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu