Aktivace kuponů Legends of Runeterra

Uplatnění kuponů

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

  1. V herním klientovi běžte do obchodu.
  2. Klikněte na ikonu +.
  3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
  4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
  5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.


Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na mince. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 925 minci. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 1875 mincí.

Mobilní platby jsou u nás výhodnější díky přímému napojení na mobilní operátory. Oproti mobilní platbě dostupné přímo v herním klientovi můžete získat i dvojnásobné množství RP.

Legends of Runeterra je vydařená karetní hra od studia Riot Games. Vyšla v roce 2020 a můžete se v ní těšit mj. na postavy, které už dobře znáte z League of Legends.

Legends of Runeterra patří mezi F2P hry. Utrácet v ní můžete pouze za nové karty, výpravy, hrdiny a skiny, které se platí pomocí mincí, jak se herní měně v LoR říká. Získejte mince pohodlně a bezpečně pomocí kuponu a postavte si ten nejlepší Legends of Runeterra deck!

Legends of Runeterra můžete hrát na počítači i mobilních zařízeních s iOS a Androidem. Hru si tak můžete užívat v pohodlí domova i na cestách.

Ve hře na vás čeká několik módu. Hrajte offline, vyzvěte na soubor kamarády nebo šplhejte nahoru v žebříčku hraním ranked zápasů. Dotáhnete to až na mistrovský rank?

Vývojářům se při vývoji Legends of Runeterra podařilo vymyslet vychytaný herní systém, díky kterému si hru plnohodnotně zahrajete i bez investování peněz. Konkurenčním F2P karetním hrám se to nedaří a pokud je chcete hrát naplno, investicím se nevyhnete. V LoR je navíc limitován počet karet, který si týdně můžete koupit. Díky tomu není zvýhodnění platících hráčů tak výrazné jako v jiných karetních hrách.

Rozhodně to ale neznamená, že by hráči neměli do čeho investovat a podpořit tak další vývoj hry. Kromě karet totiž můžete nakupovat také nespočet skinů a dalších kosmetických úprav, které vám hraní zpříjemní. Hra se tím podobá LoLku, Teamfight Tactics nebo FPS hře Valorant.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu