Aktivace kuponů Teamfight Tactics

Uplatnění kuponů

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

  1. V herním klientovi LoL běžte do obchodu.
  2. Klikněte na Zakoupit RP.
  3. Vyberte způsob platby Předplacené karty.
  4. V dolní části odsouhlaste podmínky obchodu.
  5. Vyplňte získaný PIN (bez mezer). Klikněte na tlačítko Odeslat a dokončete tím uplatnění.

Uplatnění LoL poukazu je snadné.


Časté dotazy

Obchod najdete v herním klientovi League of Legends. Stačí kliknout na Obchod a poté na TFT.

Postavy ze hry Teamfight Tactics.

Bohužel ne. Google a Apple neumožňují sdílení herních měn napříč platformami. Kupon je tedy třeba uplatnit v herním klientovi pro PC nebo Mac, a poté předměty nakoupit přes obchod v herním klientovi. Nakoupené předměty budete mít k dispozici na všech svých zařízeních.

V mobilu je možné platit pouze přes Google Play či App Store.

Teamfight Tactics (zkráceně TFT) je tahová strategická hra ze světa League of Legends od Riot Games. Hráči skládají tým šampionů a zvítězí ten, který zůstane jako poslední naživu!

Hraj s kamarády kdykoliv a kdekoliv. Teamfight Tactics je totiž dostupný jak pro PC a Mac, tak pro Android a iOS. Mezi těmito platformami funguje crossplay, takže na cestách můžete z telefonu vyzvat kamaráda, co sedí doma u počítače.

Jedné hry se účastní osm hráčů, kteří sestavují týmy šampionů a strategicky je umisťují na herní plán složený z šestiúhelníkových polí. Žánrem hry je “auto-battle”, šampioni na hracím poli mezi sebou každé kolo automaticky bojují.

Cílem hry je zůstat jako poslední naživu. K tomu je potřeba smysl pro strategii a důkladné rozmyšlení taktiky. Důležité je i složení hráčova týmu. Někteří šampioni mezi sebou spolupracují lépe než jiní a jen ta nejlepší kombinace vám zajistí vítězství. K co možná největší síle hrdinům mohou dopomoci různé předměty a získané zkušenosti.

Riot Points je měna, kterou lze platit v obchodě Riot Games. Dá se využít k nákupu předmětů ve všech Riot hrách - tedy League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra i Teamfight Tactics.

Riot Pointy je možné využít například k nákupu skinů, gest, emojis a jiných doplňkových předmětů. Za RP si také můžete pořídit nové šampiony, u nichž může být cesta k jejich získání příliš zdlouhavá.

Ano, navíc je platba v našem obchodě levnější než v herním klientovi Riot Games. Je to proto, že s mobilními operátory přímo spolupracujeme.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu