Aktivace kuponů Valorant

Uplatnění kuponů

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT. Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Rychlý návod

  1. Přihlaste se do herního klienta VALORANT.
  2. Klikněte na ikonu VALORANT napravo od záložky Obchod.
  3. Vyberte Předplacené karty a kódy.
  4. Vyplňte získaný PIN (bez mezer).
  5. Klikněte na Odeslat

Uplatnění LoL poukazu je snadné.


Časté dotazy

Kupon se po uplatnění převede rovnou na Valorant Points. Za kupon v hodnotě 250 Kč získáte 925 VP. Za kupon v hodnotě 500 Kč je to pak 1875 VP.

Valorant je zábavná střílečka, která staví na dobře známých základech, ale přidává zábavné prvky, díky kterým si hned po vypuštění beta verze získala obrovskou oblibu. Nakupte Valorant Points a vymeňte je za některý z parádních skinů.

Valorant má na svědomí dobře známé herní studio Riot Games, které se proslavilo MOBA hrou League of Legends a nyní se mu Valorantem podařilo zčeřit stojaté vody FPS her.

Valorant na trh vletěl jako uragán a hráče okamžitě zaujal. Beta verze byla přístupná pouze vybraným streamerům a kolem hry kvůli tomu vznikl o to větší hype. Běžní hráči museli doufat, že při sledování streamu obdrží key, který jim přístup k beta verzi zpřístupní.

Nyní si už Valorant může zahrát každý a zdarma, ale pouze na PC. Ke stažení je pouze na oficiálním webu, na Steamu ho budete hledat marně. Vývojáři z Riot Games naznačili, že Valorant pravděpodobně dorazí i na další herní platformy. Zatím ale nebylo oznámeno žádné konkrétní datum. Pokud tak preferujete PS4, Xbox nebo Nintendo Switch, Valorant si zatím nezahrajete.

Hra svým pojetím hodně připomíná Counter Strike, který ale i přes prodělaná vylepšení začíná být čím dál tím okoukanější. Valorantu se však daří základy z CSka dobře využít, přidává k nim něco málo z Overwatche a výsledný mix je extrémně zábavný. Stejně jako v CSku se při základní hře utkávají dva týmy o pěti hráčích.

Hrát můžete za jednoho z hrdinů, který má vždy specifické schopnosti, jenž týmu pomáhají razit si cestu k vítězství. Zbraně jsou hodně podobné dalším střílečkám. Nechybí pistole, samopaly, pušky, brokovnice, odstřelovačky ani klasický nůž. Valorant shop nabízí spoustu skinů, kterými si zbraně můžete zkrášlit. Platí se herní měnou Valorant Points. Speciální předměty se mohou platit také měnou Radianite Points, která se získává hraním nebo výměnou za VP.

Výhodou Valorantu je, že hrou nemusíte pokaždé trávit desítky minut. Pokud si totiž zahrajete mód Spike Rush, hra potrvá jen 4 kola, všichni hráči budou mít stejné zbraně a dohráno bude za méně než 10 minut.

Nechybí ale samozřejmě ani klasický mód, ve kterém průběžně získáváte peníze, za které poté nakupujete zbraně podle vlastního výběru. O největší řežbu se postará režim Deathmatch. V něm si to 14 hráčů rozdá na náhodné mapě, hra trvá 9 minut, nebo je ukončena, pokud některý z hráčů dosáhne na 40 killů.

Valorant se studiu Riot Games zkrátka povedl a my jen doufáme, že se mu bude i nadále dařit. Spolu s legendární League of Legends, tahovou strategií Teamfight Tactics a karetní hrou Legends of Runeterra má Riot co nabídnout opravdu širokému spektru hráčů.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu