HBO Max předplatné - dárkové poukazy 2024 v Česku

Chcete informovat, až začne prodej HBO Max voucherů?

Zanechte nám váš e-mail nebo telefon a my vám dáme vědět, jakmile prodej začne.

Jak si HBO Max předplatit bez platební karty?

Přestože se v Česku ještě neprodávají HBO Max vouchery, můžete předplatné získat i bez platební karty. HBO Max je totiž možné aktivovat voucherem SledovaníTV, který u nás můžete zaplatit nejen kartou, ale také bankovním převodem, mobilem nebo hotově. HBO Max najdete v balíčku Základ + HBO, který obsahuje i kanály HBO, HBO 2 a HBO 3.

Předplatné HBO Max v Česku

HBO předplatné v Česku dříve zastupovala služba HBO GO. V roce 2022 ale na český streamingový píseček přibylo vyspělejší předplatné HBO Max, které původní GO nahradilo. Oproti původní variantě GO přineslo vyšší rozlišení (4K), HDR obraz a lepší zvuk. Vylepšení se dočkaly i titulky, které si v HBO Max můžete nejen zvětšovat, ale také změnit jejich barvu, pozadí a písmo.

Seznam podporovaných zařízení se rozrosl o herní konzole nové generace a několik chytrých přehrávačů. HBO Max si tak pustíte přes Chromecast, Android, Android TV, AirPlay, iOS, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, PS3, PS4, PS5, Fire TV, Roku TV Xbox One, Xbox Series S/X a také v internetovém prohlížeči na libovolném počítači. V HBO Max si můžete vytvořit až 5 profilů. Ve stejnou chvíli pak program mohou sledovat maximálně 3 uživatelé.

Pořady dostupné na HBO Max.

Program HBO Max je neuvěřitelně bohatý

Technická vylepšení, která HBO Max v ČR oproti HBO GO nabízí, jsou rozhodně skvělá a služba se díky nim může rovnat i nejúspěšnějším službám jako je například předplatné NetflixNejdůležitější je ale obsah. A ten je v HBO Max epický. Množství slavných seriálů a filmů, které si můžete pustit, se pravidelně rozrůstá a do programu pravidelně přibývají i filmy, které teprve nedávno dorazily do kin.

HBO Max cena

HBO Max má velmi prostrou nabídku - nabízí pouze jednu variantu předplatného. Měsíční cena HBO Max je 199 Kč. Původně provozované HBO GO v Česku stálo 159 Kč. Cenový rozdíl je tak vzhledem k bohatšímu obsahu nepatrný. 

Jak zrušit předplatné HBO?

HBO předplatné zrušíte behěm několika jednoduchých kroků. Můžete ho zrušit kdykoliv - HBO Max je zcela bez závazků. 

  1. Přihlaste se do svého účtu na hbomax.com.
  2. Vpravo nahoře klikněte na své jméno.
  3. Přejděte do sekce "Předplatné" a klikněte na tlačítko "Správa předplatného", kde najdete možnost "Zrušit předplatné".
  4. Zrušení předplatného potvrďte tlačítkem "Ano, zrušit předplatné".
  5. Ve sekci "Správa předplatného" můžete také změnit způsob platby.

Zrušení HBO předplatného je možné i v jednotlivých aplikacích - například v televizi nebo mobilu. V aplikacích je třeba kliknout na ikonu panáčka (detail účtu), poté na ozubené kolečko (nastavení) a dále je proces naprosto totožný jako zrušení předplatného na webu.

Bohatý program HBO Max.


Pomohl vám tento článek?