Kódy paysafecard zadarmo - pozor na podvody

Možnost získat něco zadarmo může být lákává. Jak je to ale s kupony paysafecard? Můžete k nim nějakým způsobem přijít zdarma? Na co si dát pozor?

Jak získat paysafecard zdarma?

Na internetu můžete narazit na spoustu tipů s chytlavými nadpisy jako „Jak získat paysafecard bonus PIN“ nebo „Získejte paysafecard PIN zdarma 2022“. Setkat se můžete také s odkazy na paysafecard generátory či weby v angličtině lákající na "paysafecard free code". Žádné zázračné metody na získání paysafecard zdarma ale neexistují.

Kódy paysafecard zadarmo je možné získat pouze v rámci soutěží. Ty pravidelně probíhají na facebooku společnosti paysafecard a občas o kupony můžete soutěžit také na facebookové stránce Herních Kuponů. Se soutěžemi se můžete setkat také u youtuberů, streamerů nebo v herních facebookových skupinách.

Pozor na pochybné návody a nabídky

Pokud narazíte na podezřelé návody a nástroje, buďte velmi obezřetní. Zpravidla jde o podvod, kterým chce útočník získat přístup k vašemu myPaysafe účtu (dříve my paysafecard), PINům nebo vám zavirovat PC. V lepším případě jde autorovi pouze o kliknutí na jeho článek nebo video.

Programy na generování paysafecard nefungují a jsou nebezpečné.

Proč paysafecard generátor nemůže fungovat?

Paysafecard generátory jsou nejčastěji se vyskytujícím podvrhem. Vzhledem k tomu, že se paysafecard kódy generují a aktivují až při prodeji, je pro jakékoliv programy nemožné vygenerovat funkční kód.

Největším nebezpečím generátorů ale je, že si je většinou musíte nainstalovat do počítače, čímž dojde k jeho zavirování. Program často požaduje také uživatelské jméno a heslo k vašemu účtu myPaysafe. Pokud je vyplníte, můžete přijít o všechny své prostředky i celý účet.

Podvodné nástroje a postupy, se kterými se můžete setkat

Nákup paysafecard

Kromě soutěží můžete paysafecard samozřejmě získat také nákupem. Seženete ji v kamenných prodejnách a v našem e-shopu ji koupíte také online.


Pomohl vám tento článek?