League of Legends

Vtrhněte do hry League of Legends ve velkém stylu. Díky poukazu na Riot Points získáte RP do hry rychle a výhodně. Zaplatit u nás můžete třeba i mobilem a kupon obdržíte hned po zaplacení. Prodej odstartuje v březnu. Těšit se můžete na poukazy v hodnotě 250 Kč a 500 Kč. Celý popis.

Prodej kuponů začne během března 2021. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, až bude spuštěn prodej kuponů Riot Points na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Doručení ihned
Snadná aktivace
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Nakupujte pomocí Riot Points

Herní měna Riot Points umožňuje nakupovat šampiony, skiny, gesta, bedny, klíče a spoustu dalších herních doplňků do League of Legends.

Se skiny si vývojáři dávají opravdu záležet. RP se tak dají využít třeba na speciálně upravené skiny, které souvisí s aktuálně probíhajícími událostmi či svátky. Setkat se tak můžete se skiny s olympijskou nebo fotbalovou tématikou a na nové vymazlené skiny se můžete těšit také během Vánoc nebo Halloweenu.

Některé předměty, třeba nové šampiony, můžete nakupovat také za modrou esenci. Její získávání je ale poměrně zdlouhavé a pokud některého z šampionů chcete co nejdříve, RP jsou řešením.

Jeden z vánočních skinů, na který v League Of Legends můžete narazit.

Nejhranější hra ve své kategorii

League of Legends se právem pyšní titulem nejhranější současná MOBA hra. Pořiďte si třeba nového šampiona a vrhněte se se do světa nelítostných bojů a hrdinů! Díky Riot Points vám nikdy žádný z šampionů nebude chybět.

Herní studio Riot Games vydalo také FPS střílečku Valorant a karetní hru Legends of Runeterra. Hráči si obě nové hry rychle oblíbili.

Vyberte si svého hrdinu

Hráč a jeho tým si v lobby vyberou své hrdiny a útočné pozice tak, aby se vzájemně dobře doplňovali.

Výběr hrdiny není snadný. Ve hře jich je spousta a každý z nich umí něco jiného. Škála sahá od malého Yordla jménem Teemo s neuvěřitelnou schopností maskování, přes výtečného bojovníka s kopím Jarvana IV., až po kamenného obra Malphita drtícího své nepřátele na potkání. Jednou za čas navíc přibývá nový champion přímo od tvůrců hry. Pokud nové šampiony chcete mít k dispozici co nejdříve, můžete si je pořídit za Riot Points.

Když mají všichni vybráno, přechází se rovnou na bojiště! Hráče zde čeká zabíjení nepřátelských minionů (poskoků) a neutrálních monster jako jsou golemové nebo vlci, ničení věží a budov, a především zabíjení nepřátelských hrdinů! Důležitá je zde spolupráce a obezřetnost.

Základem je týmová hra

Základ LoLka vychází ze samotných pravidel tohoto herního žánru. Proti sobě stojí na bitevním poli maximálně pětičlenné týmy hrdinů, kteří se za pomoci počítačem ovládaných jednotek snaží dobít a zničit nepřátelskou základnu.

V klasickém módu se dostanete na mapu zvanou Vyvolávačův žleb, kde se zúčastníte souboje 5v5 hráčů nebo 3v3 v Pokroucené aleji. Celá hra je okořeněná o kompetitivní atmosféru díky propracovanému systému lig a divizí. A je jenom na vás, jestli se z bronzové divize propracujete až k platinové nebo dokonce diamantové!

Hrdinové ze hry League Of Legends. Na výběr jich je ve hře spousta.

Návod na aktivaci kuponu

Oficiální postup uplatnění

Možno uplatnit ve hrách League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra a VALORANT Instrukce k uplatnění kupónů najdete na adrese prepaidcards.riotgames.com

Podmínky uplatnění

PRAVIDLA A PODMÍNKY

Tento kupon („kupon“) na virtuální měnu („VM“) společnosti Riot Games („RG“) vás opravňuje k nákupu VM do výše hodnoty vytisknuté na přední straně tohoto kuponu, a to výhradně na online obchodech Riot Games a v klientech Riot Games uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com. Díky VM můžete zakoupit používání prémiových virtuálních předmětů na svém účtu RG. Aby na vašem osobním počítači bylo možno hrát libovolnou hru RG, musí počítač splňovat určité minimální požadavky. Tento kupon není směnitelný za hotovost nebo ekvivalenty hotovosti (s výjimkami nařízenými zákonem), nemá žádnou odkupní hodnotu a není možné ho vrátit. S výjimkami nařízenými zákonem se hodnota tohoto kuponu nebude v případě ztráty, krádeže, zničení nebo neoprávněného použití nahrazovat. Uschovejte si původní účtenku z nákupu. Nepoužité prostředky nejsou převoditelné. V okamžiku uplatnění tohoto kuponu budete muset přijmout Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na stránce www.riotgames.com, které upravují vaše používání tohoto kuponu a her RG. V okamžiku uplatnění kódu je odečtena plná hodnota tohoto kuponu. Dokud k tomu nebudete vyzváni online, kód neodškrabujte. Pokud je kód odškrábaný, kupon nekupujte. Veškeré prostředky spojené s tímto kuponem drží výhradně společnost Riot Games Ltd., nebo jsou tyto prostředky drženy jménem společnosti Riot Games Ltd., která společně se svými partnery nečiní ohledně tohoto kuponu nebo veškerých her uvedených na adrese prepaidcards.riotgames.com žádné záruky, vyjádřené přímo či nepřímo, a odmítá veškeré záruky vyjádřené přímo či nepřímo v rozsahu povoleném zákonem. Váš jediný dostupný prostředek k nápravě je výměna tohoto kuponu. Některé jurisdikce nepovolují určitá odmítnutí odpovědnosti a tato omezení se na vás nemusejí vztahovat. Společnost Riot Games, Ltd. může tyto podmínky čas od času bez upozornění měnit. Tento kupon lze uplatnit pouze na evropských serverech Riotu © 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA a VALORANT jsou obchodní značky, značky služeb nebo registrované ochranné známky společnosti Riot Games, Inc.

Průměrné hodnocení:
89%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 30 %
, 01. 03. 2018

prosimvas proc tu nejni world of tanks

Reakce Herní-kupony.cz:
Danieli, pro nákupy ve World of Tanks si stačí zakoupit paysafecard kupon. Ty lze poté uplatnit přímo ve hře.
 80 %
, 06. 12. 2019

Sauper

 90 %
, 25. 10. 2018

Rychlý a jednoduchý

 100 %
, 30. 12. 2017

Rychlé Nákupy se zde vyřeší od karty po SMSku. Kód během pár minut. Mnoho radosti s touto stránkou

 100 %
, 28. 07. 2017

Nice

 90 %
, 09. 03. 2017

Bol som veľmi spokojný s nákupom.

 90 %
, 24. 02. 2017

Pohodová věc jak si koupit Rioty přes smsku

 100 %
, 26. 01. 2017

Jednoduchý nákup aj mobilom.

 90 %
, 25. 01. 2017

Je to online a dobrá cena

 100 %
, 24. 01. 2017

Je to pohoda nikam nechodit a koupit to online

 100 %
, 31. 12. 2016

rychlé a bezproblémové

 100 %
, 27. 12. 2016

Dig. kód je během 5min v mailu tak co řešit. A navíc mobilem to tu je levnější než ve hře!!!

Časté dotazy

V tomto případě je třeba kontaktovat podporu Riot Games přes kontaktní formulář.

RP je zkratka pro herní měnu Riot Points. Ta slouží k nakupování herních doplňků ve všech hrách od studia Riot Games.

Riot Points můžete využít na skiny a další herní doplňky ve všech hrách od studia Riot Games - tedy například League of Legends, Valorant či Legends of Runeterra.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat