PlayStation Plus na 1 měsíc - jak získat?

PlayStation Plus 1 měsíc je nejkratší dostupnou variantou, pomocí které si členství PS Plus můžete vyzkoušet a až později si zakoupit některou z delších variant. Vhodné je také pro hráče, kteří už všechny výhody znají, ale nevyužijí je po delší čas.

Hry zdarma ke členství PlayStation Plus.

Hlavní výhody členství PlayStation Plus 1 měsíc

  • nemusíte se vázat na dlouhou dobu
  • kupon můžete zaplatit i mobilem
  • oproti delším variantám nepřicházíte o žádné výhody
  • hned po zaplacení vám kupon dorazí emailem
  • knihovna her a další výhody s PS Plus Extra a PS Plus Premium

Spousta výhod za jednu cenu

Aktivací členství PS Plus 1 měsíc získáte kompletní sadu výhod, která vam zpříjemní hraní a rozšíří vaše možnosti. Pro někoho bude největší výhodou možnost hrát online. To můžete využít na hraní s kamarády a také k soupeření s náhodnými hráči z celého světa. A že jich je v komunitě PlayStation opravdu hodně!

Hry zdarma s PlayStation Plus 1 měsíc

Dalším benefitem je pravidelný přísun her zdarma. Každý měsíc získáte 2 - 3 kousky a budete tak mít neustále co hrát. V nadílce se objevují starší i novější hry. Často jde až o překvapivě nové tituly. Například hit léta 2020 Fall Guys se mezi hrami zdarma objevil hned v měsíc svého vydání. Nedlouho po vydání se rozdávala také například NBA 2K21

Cloudové úložiště

Za zmínku stojí určitě také cloudové úložiště. Do něj si můžete ukládat svůj postup z her a také třeba snímky obrazovky. Tato data se jinak ukládají pouze na harddisk vaší konzole a zálohovat je musíte ručně. K dispozici máte 100 GB kapacity. Třešničkou na dortu jsou exkluzivní slevy na nákup her i doplňků.

PlayStation Plus - exkluzivní slevy.

PS Plus Collection

Majitelé PS5 si mohou užívat také další exkluzivní výhody - PS Plus Collection, v rámci kterého získávají přístup k několika desítkám her. Mezi nimi nechybí ani dobré známé tituly jako The Last of Us Remastered, Bloodborne, God of War, Mortal Kombat X, Detroit: Become Human nebo Resident Evil 7. Pokud máte tyto hry rádi, podívejte se obecně na další nejoblíbenější hry na PlayStation 5.

Slevy a výhody v PlayStation Store

Kromě výše zmíněných výhod vás čeká také pořádná várka slevových akcí a přístup k prémiovému obsahu, kterým své členy PlayStation pravidelně zásobí. V obchodě PlayStation Store se tak dříve než ostatní dočkáte nejnovějších titulů, nových demoverzí, herního obsahu a výhodných sezónních nabídek.

Přihlaste se odkudkoliv, z domu i od kamaráda

Jestliže chcete hrát i jinde než doma na své konzoli, ale pokračovat přesně tam, kde jste skončili, s PS Plus na měsíc to nebude problém. Díky členství se ke svému účtu můžete přihlásit nezávisle na tom, na jaké konzoli právě hrajete. Zahrát si své uložené hry tedy můžete například u kamaráda nebo na návštěvě u známých.

SONIC zdarma v PlayStation Plus

Skvělý dárek pro vyzkoušení výhod PS Plus členství

PS Plus na měsíc se výborně hodí jako dárek pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet všechny výhody členství, zároveň se ale nechtějí vázat na příliš dlouhou dobu. Při koupi můžete zvolit buď okamžité zaslání e-mailem, či předem vytšitěný dárkový poukaz zaslaný poštou. Kupon vám poté přijde vytištěný na kvalitní papír. Kromě pošty je možné zvolit také např. pobočku Zásilkovny.

Liší se nějak různé PlayStation Plus kupony?

Existují 3 varianty členství PS Plus - Essential, Extra a Premium. Výhody těchto předplatných se liší - čím dražší předplatné, tím více výhod. Nehraje ale rolik, jestli si je pořídíte na měsíc, čtvrt roku nebo rovnou na celý rok. S ročním PlayStation Plus (dříve PlayStation Plus 365) ušetříte nejvíce. Oproti měsíčním variantám vychází výhodněji také 3měsíční PlayStation Plus.

Rozdíl mezi jednotlivými variantami je také v pohodlí. Pokud již víte, že PS Plus využijete po celý rok, není příliš komfortní zadávat do systému každý měsíc nový kód.


Pomohl vám tento článek?