PlayStation Plus 3 měsíce - jak získat?

Jestli si chcete naplno užívat všech výhod, které členství v PlayStation Plus nabízí a zároveň se vám nechce vázat na celý rok, je pro vás PS Plus 3 měsíce skvělou volbou. Oproti 1měsíčnímu členství nabízí tříměsíční varianta o něco výhodnější cenu a zároveň dostatečně dlouhou dobu na to, abyste si mohli naplno vyzkoušet všechny nabízené benefity. Jednoduše tak zjistíte, jaká možnost vám nejlépe vyhovuje.

PlayStation tlačítka

Hlavní výhody PlayStation Plus 3 měsíce

 • nemusíte se vázat na celý rok
 • kupon můžete platit i mobilem
 • výhodami se nijak neliší od roční verze
 • dostatek času poznat všechny možnosti členství PS Plus
 • kupon vám hned po zaplacení přijde e-mailem

Jaké další benefity s Pluskem získáte?

Všechny hry, které to umožňují, si zahrajete online. Můžete tak spolupracovat či soupeřit nejen se svými přáteli, ale i s náhodnými hráči z široké PlayStation komunity. Právě multiplayer je hlavní tahák Pluska a největší benefit členství. S PS+ 3 měsíce si zahrajete online mód u všech her, které multiplayer podporují.

Pokud se rozhodnete pro variantu Extra nebo Premium, získáte také knihovnu her, všechny PS Plus hry z minulosti a další výhody.

Příjemnou výhodou je také cloudové úložiště s kapacitou 100 GB, do kterého si můžete ukládat savy z her, videozáznamy a screenshoty. Kdo by nechtěl mít svou soukromou galerii z těch nejlepších herních momentů. A jestli by se tak s vaší konzolí náhodou něco stalo, vaše data budou v bezpečí a vy po obnovení účtu jednoduše budete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Pokud by vás zajímala i možnost hrát své PS5 hry v handheld módu, to vám umožní PlayStation Portal.

Pokud rádi zkoušíte nové hry, ale příliš vám nesejde na tom, o jaký se jedná žánr, oceníte pravidelný přísun her zdarma. V rámci PlayStation Plus dostanete každý měsíc 2 - 4 tituly. Občas se dostane i na pár měsíců staré tituly a výjimkou není ani dáreček v podobě úplně nové hry uvedené hned po vydání.

Logo Playstation store

Slevy v PlayStation Store

Kromě výše zmíněných výhod nesmíme zapomenout ani na nejrůznější slevové akce a prémiový obsah, kterým své členy PlayStation pravidelně zásobí. V obchodě PlayStation Store se tak dříve než ostatní dostanete k předobjednávkám nejočekávanějších titulů, novým demoverzím, doplňkům a exkluzivně zvýhodněným hrám.

Přihlaste se odkudkoliv

Nemáte právě přístup ke své domácí konzoli a chtěli byste si zahrát hry, které máte uložené na svém účtu? Žádný problém - s Pluskem se totiž můžete přihlásit ke svému účtu nezávisle na tom, na jaké konzoli právě hrajete. Zahrát si své uložené hry tedy můžete klidně i u kamaráda a stačí vám k tomu jediný účet!

Ideální dárek pro hráče

PlayStation Plus 3 měsíce se skvěle hodí jako dárek pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet všechny výhody členství. Zvolit můžete buď okamžité zaslání e-mailem nebo předem vytištěný dárkový poukaz poslaný poštou. Kupon vytiskneme na kvalitní tvrdý papír a můžeme vám ho doručit kromě pošty také přes pobočky Zásilkovny.

Logo Playstation store

Co všechno členstvím s PS Plus 3 měsíce získate?

 • online hraní u všech her, které multiplayer podporují
 • cloudové úložiště s kapacitou 100 GB
 • 2-4 hry každý měsíc zdarma
 • exkluzivní přístup ke 20 hrám pro majitele PlayStationu 5
 • slevy a prémiový obsah na PlayStation Store
 • k verzím Extra a Premium získáte také knihovnu her a další výhody

Balíček výhod je tak kompletní - s PS+ 3 měsíce získáte každý měsíc získáte hry zdarma, můžete hrát online a data si uložíte do cloudu, dostanete přístup k 20 hrám a prémiovému obsahu na PS Store. Jestliže se tedy rozhodujete, jaký produkt zvolit. Měsíční členství je pro vás příliš krátké a členstvím PlayStation Plus na 12 měsíců se vázat nechcete, 3 měsíční PlayStation Plus je pro vás tou optimální volbou.


Pomohl vám tento článek?