Kdy jsou během roku velké Steam slevy?

Aplikace Steam je nejsnazší cestou do světa tisíců her všech žánrů. Její používání navíc přináší svým uživatelům spoustu výhod. Ať už jde o snadné stažení her a jejich instalaci nebo automatické updaty her, to vše dozajista oceníte. Jednou z největších výhod jsou potom slevové akce, které na Steamu pravidelně probíhají. V nich je možné pořídit si i ty nejznámější hry za zlomek jejich původní ceny.

Jak Steam funguje?   Dobít Steam peněženku

Jaké jsou největší sezónní výprodeje na Steamu?

Lunar New Year Sale

Sotva začátkem roku skončí zimní výprodej, už se můžete těšit na další. Na konci ledna se totiž pravidelně pořádá výprodej, kterým Steam oslavuje nový lunární rok. Trvá ale jenom pár dní, takže si ho dobře hlídej a nakup včas.

Jarní slevy na Steamu (Steam Spring Sale)

Velikonoční slevy na Steamu probíhají zhruba týden před Velikonoci a většinou vrcholí Velikonočním pondělím. Datum se každý rok mění, proto doporučujeme sledovat například blog Herních kuponů, kde se o každé akci s dostatečným předstihem dozvíte.

Letní slevy Steam

Steam Summer Sale je rozhodně jednou z největších slevových akcí, která na Steamu probíhá. Startuje pravidelně každé léto na konci června a trvá přibližně čtrnáct dní. Během této doby mají uživatelé Steamu možnost zakoupit si jak starší hry, tak nejnovější tituly, na které může Steam sleva dosahovat až 90%.

Halloweenský Steam výprodej

Období Halloweenu je další, kdy se ceny her výrazně pohnou směrem dolů. Podzimní slevy na Steamu začínají během posledního týdne v říjnu. Tentokrát se ale jedná především o hry s děsivou tématikou a strašidelné tituly. Pokud je to tedy váš oblíbený žánr, na tyto Steam akce se vám rozhodně vyplatí počkat. Zároveň ale není vhodné s nákupem otálet, Halloween Steam Sale totiž trvá pouze několik dní.

Podzimní Black Friday výprodej

Na přelomu listopadu a prosince probíhá ještě jeden kratší výprodej - podzimní. Většinou začíná na black friday, tedy pátek, který je celosvětově známý obrovskými slevami. Celkem výprodej obvykle trvá necelý týden a najdete v něm méně her než třeba během léta nebo na Vánoce. K nalezení jsou ale zajímavé tituly.

Vánoční výprodej Steam

Další velkou slevovou akcí je potom zimní výprodej, který probíhá v období Vánoc a nabízí exkluzivní vánoční Steam slevy. Steam Winter Sale začíná pár dní před Štědrým dnem a trvá v průměru okolo deseti až pátnácti dnů. Opět přináší možnost si zakoupit desítky her za nejvýhodnější ceny. Často se jedná i o slevy na celé balíčky her nebo všechny hry od konkrétního vydavatele. Množstvím a výší slev jde o největší Steam výprodej v roce.

Kdy se koná další Steam výprodej aneb Steam slevy 2022

Steam výprodej

Přesná data konání dalšího výprodeje nejsou nikdy dopředu známa, nicméně většinou je možné dohledat alespoň odhadovaný termín, kdy slevy poběží. Kdy se bude konat další Steam výprodej lze zjistit například na stránce kdybudedalsísteamvyprodej.cz

Hledáte informace o tom, jaké všechny slevy a balíčky jsou v současné době na Steamu v akci? Navštivte databázi Steam slev, která vždy aktuálně sleduje všechny zlevněné hry. Ty lze navíc filtrovat podle výše slevy, jejího trvání nebo konkrétního žánru hry ve slevě. Pokud hledáte konkrétní slevy, nyní se podívejte na Steamu například na velký jarní výprodej.

Dalším způsobem, jak získat hry za minimální ceny je potom sledování nabídek na Humble Bundle, kde máte možnost za symbolické ceny, které si navíc často určujete sami jako dobrovolný příspěvek, zakoupit starší hry. Tyto hry pak za pomoci unikátního kódu vložíte do své Steam knihovny.

Steam poukázky ihned během slev

Pokud si zakoupíte náš kupon pro nabití Steam peněženky, tyto prostředky můžete využít v libovolnou chvíli, tedy i během probíhajícího Steam výprodeje. Kupony můžete použít před i během slev. Vždy platí ceny uvedené na Steamu ve chvíli nákupu. Jestliže si chcete dobít Steam pomocí SMS, můžete za kupony zaplatit mobilní platbou, která je u nás v obchodě dostupná.


Pomohl vám tento článek?