Jak funguje účet myPaysafe (dříve my paysafecard)?

paysafecard logo

Účet myPaysafe (který se dříve jmenoval my paysafecard) funguje podobně jako váš bankovní účet. Založíte si jej zdarma na stránkách https://my.paysafecard.com. Na tento účet si můžete vložit veškeré zakoupené paysafecard PINy. Budete tak mít vždy přehled o svých příjmech a výdajích. Při platbě přes konto myPaysafe vám stačí se pouze přihlásit. Z konta se vám následně odečtou požadované prostředky.

Obsah článku

Od dubna roku 2021 je účet myPaysafe pro placení u velké spousty služeb nutností. Pro placení u hazardních služeb jako jsou Tipsport, Chance a podobně, jsou myPaysafe účty povinné už delší dobu.

Vedení účtu myPaysafe je zdarma. Alespoň jednou ročně je ale dobré provést transakci. Po 12měsíční nečinnosti se totiž začne účtovat udržovací měsíční poplatek 130 Kč.

Registrace účtu myPaysafe

Samotná registrace účtu myPaysafe je velmi jednoduchá a je otázkou pár minut.

 1. Zadejte v prohlížeči stránku https://my.paysafecard.com.
 2. Klikněte na tlačítko "Zaregistrovat".
 3. V dalším kroku vyplňte své osobní údaje a pokračujte na další stránku.
 4. Zde si zkontrolujte své údaje a pokud jsou v pořádku zaškrtněte, že souhlasíte s obchodními podmínkami a znovu klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se".
 5. Nyní bude potřeba ověřit vaše telefonní číslo, které jste uvedli v registraci. Ověření probíhá pomocí SMS zprávy s kódem, který zadáte do formuláře na stránkách a klikněte na tlačítko "Potvrdit".
 6. Poté je potřeba ověřit ještě emailovou adresu, do které vám přijde odkaz. Po kliknutí na tento odkaz se otevře nová záložka, kde vidíte, že je váš účet úspěšně ověřen a můžete se přihlásit.
 7. Nyní už můžete spravovat své konto, vkládat zakoupené PINy a využívat ho k placení ve všech hrách a aplikacích, které paysafecard podporují.

Hlavní výhody paysafecard účtu

 • Díky účtu získáte lepší přehled o vašich platbách a celkovém zůstatku. Pokud platíte pomocí jednotlivých PINů, může se vám stát, že ne vždy využijete celou částku, kterou máte na PINu k dispozici. Ve chvíli, kdy si PINy vkládáte do paysafecard účtu a poté platíte přímo tímto účtem, vidíte vždy váš celkový zůstatek.
 • S paysafecard účtem je propojena také šikovná mobilní aplikace. Díky ní máte přehledy o svých minulých platbách vždy při ruce. Pomocí mobilní aplikace můžete také platit. Stačí naskenovat QR kód a platbu potvrdit. Pomocí QR kódu se také vyhnete opisování PINů. Na svůj účet je snadno nahrajete opět díky načtení QR kódu, který je vždy vygenerován spolu s PINem.

    Aplikace pro iOS     Aplikace pro Android

 • S využitím paysafecard účtu můžete také vybrat svůj zůstatek. Ten je v případě potřeby možné zaslat na váš bankovní účet za poplatek 150 korun.

Jak platit přes QR kód pomocí paysafecard scan2pay?

U prodejců, kteří platbu přes paysafecard QR kódy podporují, můžete pohodlně platit přes mobilní aplikaci paysafecard. Jak na to?

 1. Otevřete mobilní aplikaci paysafecard.
 2. Na úvodní stránce klepněte na tlačítko Platit a vyberte možnost scan2pay.
 3. Naskenujte QR kód a potvrďte platbu.

Postup placení přes funkci paysafecard scan2pay.

Vklad prostředků na účet myPaysafe pomocí kuponů paysafecard

Vložení finančních prostředků z kuponů paysafecard probíhá následujícícm způsobem.

 1. Přihlaste se ke svému účtu myPaysafe na https://my.paysafecard.com.
 2. Vlevo nahoře je pole Zadej prosím PIN kód, do kterého vložte svůj 16 místný PIN kód.
 3. Klikněte na Doplnit kredit.
 4. Tím dojde k automatickému uplatnění a připsání celé výše kuponu na váš účet.

Platba pomocí paysafecard na Tipsportu, Chance a podobných službách

Uplatnění vašeho paysafecard kuponu ve službách, jako je Tipsport, Chance a jim podobných, je velmi snadné a bezpečné. Pokud si s ním však nevíte rady, připravili jsme pro vás krátký návod.

 1. Přihlaste se ke svému uživatelskému účtu na webové stránce služby, do které chcete paysafecard kupon uplatnit.
 2. V platebním rozhraní zvolte možnost paysafecard.
 3. Zde je nutné vložit číslo myPaysafe účtu (číslo mypaysafecard účtu najdete po přihlášení na stránkách paysafecard.com v pravém horním rohu jako zákaznické číslo) nebo můžete rovnou vložit šestnáctimístný PIN kód, který jsme vám zaslali emailem, avšak pouze v případě, že máte již vytvořený a zadaný mypaysafecard účet.
 4. Po vložení čísla účtu vyplňte částku, kterou chcete dobít a přejděte k platbě. V platebním rozhraní paysafecard se přihlaste k vašemu my pasafecard účtu, odsouhlaste všeobecné obchodní podmínky a potvrďte tlačítkem "zaplatit".
 5. Tlačítko zezelená a nákup je tak dokončen.

Kde najít své zákaznické číslo paysafecard?

Své zákaznické číslo paysafecard najdete po přihlášení do svého myPaysafe účtu. Najdete ho v horní liště - vpravo nahoře.

Jak převést zůstatek z účtu myPaysafe?

Paysafecard umožňuje vybití zůstatku z účtu myPaysafe převodem na bankovní účet.

Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail info@paysafecard.com číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC. Přiložte také celé své jméno a oboustrannou kopií platného průkazu s fotografií (např. pasu, řidičského průkazu či občanského průkazu).

Za převod zůstatku na bankovní účet je účtován poplatek 150 Kč, který se odečte z převáděné sumy. Zpracování požadavku trvá 3 - 4 pracovní dny.


Pomohl vám tento článek?