Získejte Ukash online

Online platby jsou již běžná záležitost, která se dostala do našich životů s rozvojem internetu a nových platebních možností. Ne vždy chceme nebo nemůžeme použít na internetu například klasické platební karty kvůli ochraně svých osobních údajů, a proto se začaly objevovat služby, které tyto problémy řešily pomocí anonymních kuponů, jako byla Ukash.

Ukash byl celosvětovou platební službou fungující od roku 2005 do srpna 2015, kterou šlo využít pro bezpečné online internetové platby skrze unikátní online kupony. Oblíbenost a rozšířenost těchto kuponů byla tak veliká, že tato firma byla nakonec odkoupena společností PaySafe Group a její působení se sloučilo s aktivitami obra na poli platebních kuponů paysafecard. Ukash dlouhodobě patřil mezi nejpoužívanější alternativní metody předplacených poukázek a získal i několik ocenění pro jeho univerzálnost a použitelnost.

Ukash kupony měly stejnou hodnotu jako reálné peníze. Získání i proplacení takovéto peněžní poukázky proběhlo ihned, jednalo se především o výbornou alternativu oproti placení kartou nebo bankovních převodů – rychle, anonymně, bez osobních údajů. Ukash platbou jste neposkytovali obchodníkovi žádné citlivé údaje, stejně jako při placení v hotovosti. Ukash kupony jste si u nás mohli zakoupit online a to hned několika platebními metodami, ať už hotově nebo třeba mobilem. Zaslání proběhlo emailem nebo v SMS ihned po úhradě. Služba Ukash byla akceptována v několika tisících online aplikacích a internetových obchodech po celém světě a přes nás jste ji mohli dobít během chvíle z pohodlí vašeho domova. Jelikož je Ukash již nyní součástí paysafecard, tyto kupony již nikde neseženete ani neuplatníte. Pokud ale stále máte ještě nějaký platný Ukash kód u sebe, můžete si ho stále bezplatně vyměnit za paysafecard, ať o nic nepřijdete.

Pokud si chcete i nadále dobíjet aplikace a hry, můžete si místo Ukash pořídit kupony paysafecard, které jako jediní v Česku a na Slovensku prodáváme online! Dlouhá léta byla jediná místa, kde koupit paysafecard, pouze mimo internetové prostředí v různých trafikách a tzv. off-line obchodech. V prosinci 2015 jsme se ale stali prvním a jediným oficiálním online prodejcem paysafecard kuponů. Navíc vám stále nabízíme ty stejné oblíbené možnosti plateb, na které jste zvyklí z dob online prodeje Ukash. Platit můžete bankou, hotově nebo mobilem. Od chvíle, kdy si nákup rozmyslíte, zaplatíte a následně uplatníte, je díky nám otázka pár minut a nemusíte opustit svoji židli.