World of Tanks předplacená karta a paysafecard

V České republice můžete nakupovat předplacené karty na World of Tanks v několika obchodních řetězcích včetně supermarketů Billa nebo prodejen JRC. Získáte tak unikátní fyzický kupon, který je ideálním dárkem pro každého fanouška hry. Pokud preferujete online platbu, možností je paysafecard online, kterou poté zaplatíte v prémiovém obchodě World of Tanks.

Nákup kuponu fyzicky

Předplacená World of Tanks karta je nyní dostupná ve fyzické podobě na stovkách míst po celé republice. Není nic snazšího, než si doběhnout do nejbližšího supermarketu Billa, trafiky GECO, obchodu s počítačovými hrami JRC nebo třeba do drogerie DM

Karta se prodává v hodnotách 260 Kč nebo 520 Kč. V prvním případě se vám na účet připíše 2250 goldů, ve druhém pak 5000 goldů. Jde tedy o něco výhodnější cenu, než pokud byste si WoT zlaťáky kupovali online. Předplacené karty ve fyzické podobě jsou výborný dárek pro každého fanouška World of Tanks.

Seznam prodejních míst s fyzickými kupony WoT:

 • Billa
 • GECO
 • JRC
 • Drogerie DM

Nákup online pomocí paysafecard

Pokud upřednostníte nákup přes internet, můžete využít oblíbenou platební metodu paysafecard. Její výhodou je především platba bez nutnosti použití platební karty a s tím spojená ochrana vašeho bankovního účtu. Kupony na paysafecard jsou dostupné jak v České republice tak na Slovensku. Paysafecard kupony v ČR si můžete pořídit ve variantách 200 Kč, 500 Kč, 1200 Kč a 2500 Kč. Na Slovensku je paysafecard v EUR dostupný v hodnotě 10 €, 25 €, 50 € a 100 €. Ničemu nevadí, jestli kupon nevyčerpáte naráz, zůstatek vám na účtě zůstane na další nákupy.

Zlaťáky, 3D styly a další World of Tanks dárky

Ať už si chcete pořídit speciální 3D styly, kamufláže, zlaťáky nebo nejnovější vozidla, vše nakoupíte v prémiovém obchodě World of Tanks. Obchod nabízí nepřeberné množství herního obsahu. V poslední době jsou v akci například kamufláže tajemného východu inspirované pěti živly čínského horoskopu (oheň, voda, země dřevo, kov.) Každý týden na vás čeká také speciální slevová akce, kdy na vybavení a dalších doplňcích můžete ušetřit až 75%.

Jak na nákup pomocí paysafecard?

Koupit obsah na World of Tanks pomocí paysafecard zvládnete v pár jednoduchých krocích:

 1. Po přihlášení ke svému Wargaming účtu přejděte do prémiového obchodu.
 2. Vyberte produkt, který chcete zakoupit.
 3. V sekci nákup přes online platbu si vyberte požadované množství a klikněte na “koupit”.
 4. Zvolte, jestli chcete nakupovat pro sebe nebo jako dárek.Jako způsob platby vyberete paysafecard.
 5. Po přesměrování na paysafecard zadáte 16místný kód.
 6. Odkliknete souhlas s podmínkami a dáte “zaplatit”.
 7. Hotovo! Všechny zakoupené věci najdete ve své garáži.

Pomohl vám tento článek?