Jak získat Xbox Game Pass na 1 měsíc?

Game Pass na 1 měsíc je nejkratší dostupnou variantou. Hodí se pro občasné uživatele nebo na vyzkoušení všech výhod, které členství nabízí. Hlavní předností je určitě přístup ke knihovně her, ve které se nachází přes 100 titulů.

Měsíční Xbox Game Pass je nejkratším a nejdostupnějším členstvím v nabídce. Je ideální volbou pro hráče, který chce Game Pass vyzkoušet, nebo už ho zná, ale využívá ho jen občas a krátce.

Kde koupit Xbox Game Pass na 1 měsíc?

Jedinou oficiální cestou k nákupu měsíčního členství je nákup v oficiálním online Xbox obchodě. V něm můžete nakupovat přímo přes svou Xbox konzoli nebo v rámci internetového prohlížeče.

Při nákupu je třeba použít svou platební kartu nebo PayPal účet, ze kterého se poté každý měsíc strhává platba.

Jaké varianty Xbox Game Pass existují?

Xbox Game Pass je dostupný ve třech variantách. Vedle měsíčního členství existují také Game Pass na 3 měsíce a Game Pass na 6 měsíců.

Jednotlivé varianty členství se nijak neliší ani svými výhodami. Všechny verze vám odemknou kompletní knihovnu her, získáte přednostní přístup k demoverzím nejnovějších her a speciálním slevám na jejich nákup.

Náš TIP: Pokud víte, že Game Pass využijete po delší časové období, kupte si rovnou některou z delších variant. Jsou cenově výhodnější a nepotřebujete platební kartu. Můžete si pak zahrát i jednu z očekávaných her z Xbox Game Showcase.

Kolik Game Pass pro konzoli stojí?

Předplatné Xbox Game Pass si můžete pořídit také na 3 nebo 6 měsíců. S delším členstvím ušetříte a navíc ho u nás můžete platit třeba i bankovním převodem či mobilem. Tyto cenově výhodnější varianty už v Xbox Store nenajdete.

Varianta Game Passu Jak lze koupit? Cena
1 měsíc Xbox Store 269 Kč
3 měsíce Kupon 729 Kč
6 měsíců Kupon 1 439 Kč

Pomohl vám tento článek?