Aktivace kuponů PlayStation peněženka

Uplatnění kuponů

Ve webovém rozhraní:

  1. do svého prohlížeče zadejte store.playstation.com a přihlaste se do svého účtu
  2. pro uplatnění kódu klikněte nahoře na svou přezdívku a poté na možnost "Redeem Codes"
  3. prohlížeč vás přesměruje do jiného okna, kde vložíte svůj kód a stiskněte tlačítko "Continue"

V herní konzoli:

  1. přihlaste k PlayStation účtu
  2. v horním menu vyberte možnost PlayStation Store
  3. v liště po levé straně obrazovky srolujte až dolů a klikněte na možnost "redeem code"
  4. v dalším kroku zadejte 12místný kód a stiskněte tlačítko "Done" 

Časté dotazy

Záleží na tom, jaký region máte nastavený v PlayStation Network účtu. Pokud máte český či slovenský účet, kupon půjde využít. Pokud ale máte nastavený jiný region, kupon využít nepůjde a PlayStation aktuálně neumožňuje region u účtů měnit. Kupony jsou rozděleny i pro české a slovenské zákazníky. V našem obchodě koupíte českou i slovenskou variantu (v korunách a eurech).

Kupon do PlayStation peněženky je zcela univerzální. S jeho pomocí si dobijete svou PlayStation peněženku a tyto prostředky poté můžete dále využít naprosto na cokoliv z nabídky PlayStation Store. Více informací o používání PlayStation peněženky si můžete přečíst v článku Jak funguje PlayStation peněženka.

Ano, kupon můžete věnovat jako dárek. Každý kupon jsme schopni také zaslat ve fyzické podobě, stačí jen ve způsobu doručení vybrat možnost Dárkový poukaz (poštou).

Zákaznickou podporu PlayStation lze kontaktovat na www.playstation.com. Podpora PlayStation je vždy schopna vyřešit jakýkoliv problém s uplatněním kuponu, protože pouze oni mohou spravovat uživatelské účty v této službě.

Námi prodávané PlayStation kupony jsou platné 5 let.

Region je zvolen při tvorbě uživatelského účtu a nelze jej později změnit. Pokud není region vašeho účtu Sony zvolen správně, pro změnu je třeba vytvořit nový účet.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu