Aktivace kuponů PlayStation Plus

Uplatnění kuponů

Ve webovém rozhraní:

  1. Do svého prohlížeče zadejte store.playstation.com a přihlaste se do svého účtu.
  2. Pro uplatnění kódu klikněte nahoře na svou přezdívku a poté na možnost "Redeem Codes".
  3. Prohlížeč vás přesměruje do jiného okna, kde vložíte svůj kód a stiskněte tlačítko "Continue".
  4. Tím se dobije vaše PS peněženka. Tou poté uhradíte členství PS Plus, které najdete v PS obchodě.

V herní konzoli:

  1. Přihlaste k PlayStation účtu.
  2. V horním menu vyberte možnost PlayStation Store.
  3. V liště po levé straně obrazovky srolujte až dolů a klikněte na možnost "redeem code".
  4. V dalším kroku zadejte 12místný kód a stiskněte tlačítko "Done".
  5. Tím se dobije vaše PS peněženka. Tou poté uhradíte členství PS Plus, které najdete v PS obchodě.
  6. Nabídku PS Plus v konzoli najdete v samostatné aplikaci (většinou se nachází v hlavním menu).

Časté dotazy

Po přihlášení se ke konzoli PlayStation vyberte Settings (Nastavení) > PlayStation Network/Account Management (Správa účtu) > Account Information (Informace o účtu) > PlayStation Subscriptions (Předplatné).

Na této stránce poté uvidíte vaše aktivní předplatné, kde lze zobrazit více informací o začátku a konci platnosti vašeho předplatného.

Pokud máte ve vašem účtu jako region nastaveno Slovensko, je třeba zakoupit slovenské kupony. Kupony pro obě země zobrazíte kliknutím na Zobrazit všechny nad seznamem jednotlivých hodnot kuponů.

Pokud je vaše předplatné PlayStation Plus stále aktivní, při uplatnění nového kuponu se vaše předplatné prodlouží o další období.

Pokud vám členství skončí, hry už nebudete moci hrát. Jakmile si ale členství obnovíte, dostanete se i ke všem dříve získaným hrám.

Členství PlayStation Plus se vám nejspíš vyplatí, i když nehrajete příliš často online. Získáte totiž každý měsíc hry zdarma a pravidelně také speciální slevy pouze pro členy.

Ano, kupon PlayStation Plus můžete věnovat i jako dárek. Každý kupon jsme schopni také zaslat ve fyzické podobě, stačí jen ve způsobu doručení vybrat možnost Dárkový poukaz (poštou).

Kupony PlayStation Plus zakoupené v našem obchodě jsou platné 5 let.

Se členstvím PlayStation Plus získáte každý měsíc 2 hry zdarma. Aktuálně dostupné hry zdarma najdete na webu PlayStationu.

Zákaznickou podporu PlayStation lze kontaktovat na www.playstation.com. Podpora PlayStation je vždy schopna vyřešit jakýkoliv problém s uplatněním kuponu, protože pouze oni mohou spravovat uživatelské účty v této službě.

Region je zvolen při tvorbě uživatelského účtu a nelze jej později změnit. Pokud není region vašeho účtu Sony zvolen správně, pro změnu je třeba vytvořit nový účet.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu